Ko sve radi o glavi srpskom narodu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Original postavio dragosh
...slobodni zubari na prvom mestu?!

...jako smo krezavi kao narod!!

...evo link!?
wa35nosk6.jpg

najveci neprijatelj srbima je vatikanski komunizam,koji je od srba napravio lenjivce, koji hoce pare a da ne rade nista, koji ih je pretvorio u bezbozne hedoniste i neradnike:mrgreen:

Mislis da su nekada bili bolji?????
Pod Karadjordjevicima?
Pod Obrenovicima???
Pod Turcima ???
Pod Nemanjicima???
Pod Vizantincima ???

Koliko treba da idemo unazad kroz vrame da bi nasli nas narod u nebeski cistom stanju????....

ma jok, citao bukovskog i selindzera pa mi uslo u krv...
Теби треба прочитати судску пресуду па на миру да читаш !
Васпитање нема никакве везе са образовањем, има много образованих, а мало васпитаних, мисле ако неког увреде да су неко и нешто цена има расте у сопственим очима , а у туђим пада.

CIA,Trilaterala , Siptari , Strumpfovi , Vatikan , Hrvati , Bugari , Temlari , Jevreji , Snorkijevci , Bilderberg ,Rozenkrojceri ,Nemci , medjunarodno bankarstvo , masoni ,sex pistolsi ,zelena transverzala , domaci zapadani guzoljubi i nato adzuvani , Endi Rodik , Dzorz Soros , Madjari ,Madona , asasini , montenegrini ,Hazari ,Carrie Bradshaw,Gruzijci ,MI6 ...

Poslednja izmena:
Па пази ја не знам како си Ти разумела мој пост, замисли да сви почнемо да отварамо теме са "Paranoje na sunce... "
И у сваком случају нисам спао на ниво којим Ти одговараш колегама форумашима вређањем, омаловажавањем, да ти не цитирам са каквом гадошћу једном обратила мени.

tema se ne zove tako....

CIA,Trilaterala , Siptari , Strumpfovi , Vatikan , Hrvati , Bugari , Temlari , Jevreji , Snorkijevci , Bilderberg ,Rozenkrojceri ,Nemci , medjunarodno bankarstvo , masoni ,zelena transverzala , domaci zapadani guzoljubi i nato adzuvani , Endi Rodik , Dzorz Soros , Madjari ,Madona , asasini , montenegrini ,Hazari ,Gruzijci ,MI6 ...

..... Južnoosetijanci, Abhazijanci, Tibetanci, Istočnotimurci, ...

najveci neprijatelj srbima je vatikanski komunizam,koji je od srba napravio lenjivce, koji hoce pare a da ne rade nista, koji ih je pretvorio u bezbozne hedoniste i neradnike:mrgreen:

Nemoj tako!Generalizujes sve Srbe?Zar je taj Vatikan dotakao :onog Seljaka"koji radi od jutra do sutra"a nemoze da zaradi ni deo koliko jedan neradnik koji imaju radna mesta "kao nekakvi slzbenici,strucni savetnici, eksperti, analiticari,menadzeri, bankari da negovorim o sluzbenicima i nekakvim menadzmentima po svim mogucim i nemogucim drzavnim, i novoformiranim kojekakvim agencijam i ustanovma.Pitam te dali je taj Vatikan dotakao :one radnike koji izgibose da na raznorazne nacine dodju do svojih osnovnih prava za rad i pravo da zivi od tog rada.Ne dragi moj prijatelju Vatikan je samo tvorac ideje koju ostvaruje preko svojih podanika ipogotovo domcih satelita (koji pire svesno nego nesvesno)rade to sto rade svom Srpskom stanovnistvu.I jos nesto:"SANKCIJE JOS TRAJU" i te sankcije nam upravo odrzavaju i sprovode oni koji zagovaraju nekakav Evropski put koji nema alternativu!Mislim da sam uspeo da ti docaram po cijoj grbaci sve ovo puca i da nisu svi Srbi kolektivni neradnici a da su krivi sto je do ovoga doslo "jesu".Bukvalno nonstop nasedaju na jeftine pricice, ali sta ces nas narod je takav kakav je pa toti je! samo se nadam da nece jos dugo moci ovo da trpi? POZ.:ceka::ceka::ceka:ZATIM:udriglavu:PA:poludeo:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back