Ko SVE glasa za SRS

Mislis na V. Ilica?!
Da, on ima neke teorije "zavere":lol::lol::lol:

" „Kampanja DS-a bila je 'prljava', da mi je bilo muka da učestvujem.Oni su se ponašali 'siledžijski' u izbornoj kampanji. (Slobodan) Milošević je bio 'mala beba' u odnosu na ponašanje DS-a”, rekao je Ilić.

On je ocenio da je kampanja za predsednika Srbije bila „kratka”, „nekorektna” i „pristrasna” i da su u toj kampanji, od početka do kraja, favorizovna dva kandidata koja nije imenovao.

Ilić je kritikovao ministre za trgovinu Predraga Bubala, za Kosovo Slobodana Samardžića i za sprovodjenje Nacionalnog investicionog plana Dragana Djilasa, koji su prema njegovoj oceni, juče prekršili izbornu tišinu.

„Bubalo je juče sve razrešio što se tiče NIS-a. Mislim da je čak u ponoć održao i konferneciju za novinare, a Samardžić i Djilas su juče popravili sve kuće na Kosovu”, rekao je Ilić.

On je rekao da je razočaran što ministri „ne znaju da se ponašaju kada je izborna ćutnja”.

Ilić je dodao da će na prvoj narednoj sednici Vlade Srbije razgovarati o tome i tražiti odgovor na pitanje šta je Samardžić juče radio na Kosovu.

(Beta/MONDO)

vidim večeras na dnevniku šta se štampa u "Velikoj Srbiji"
a kukate kako se vodi prljava kampanja:roll:
pa kad ikad su karikature Patrijarha sevale u toj Velikoj Srbiji....:roll:
a Seljomir, kamo sreće da je dobio manje od Rističevića....vredi toliko
 
vidim večeras na dnevniku šta se štampa u "Velikoj Srbiji"
a kukate kako se vodi prljava kampanja:roll:
pa kad ikad su karikature Patrijarha sevale u toj Velikoj Srbiji....:roll:
a Seljomir, kamo sreće da je dobio manje od Rističevića....vredi toliko

Imas li link neki?
Mislim, to za Patrijarha?!
Ko je Seljomir, nikad cula:razz:
P.S. Svaki ce se covek slatko nasmejati vlastitoj glposti, ali samo pod uslovom da nema svedoka (onda nema ni samosvesti) a ovo je JAVNI forum, upamet se:razz:
 
Imas li link neki?
Mislim, to za Patrijarha?!
Ko je Seljomir, nikad cula:razz:
P.S. Svaki ce se covek slatko nasmejati vlastitoj glposti, ali samo pod uslovom da nema svedoka (onda nema ni samosvesti) a ovo je JAVNI forum, upamet se:razz:

nemam link, ali imam sećanje, a ako meni ne veruješ, evo ti "forumska institucija"
ne znaš ko je Seljomir??
pa život prolazi pored tebe:razz::razz:
 
Смо да ти одговорим јер се слажем углавном са тобом, поготово у оном делу о неком будућем нашем двопартијском систему...... Нисам мислио о шалтерским службеницима или нечему сличном као о неком ко ради или не ради свој посао већ о томе како је наведено да они гласају за радикале, што је превелико уопштавање и неозбиљност......

Slazem se.Ali i sam politicki zivot u Srbiji je krajnje neozbiljan i neodgovoran.
 

Back
Top