Ko su pravi Srbi?

???

  • 1

  • 2


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mislim da su prvi oni "pravi" srbi, drugi su samo srbi

Ti nemoj da mislis..Jer ako tako mislis, ma sta znacilo ono "pravi" sasvim je jasno da nemas sa cime da mislis.........
Potpuno isto kao sto postavljac teme(bez mnogo mase sa kojom moze da misli isto kao i ti) pokusava da generazlizuje stvari..........
 
Poslednja izmena:
1.Onakvi koji su ubili Brisa Tatona;

2. Onakvi koji su otišli ispred Francuske ambasade da mu zapale sveće?

nema pravih srba medju njima,svi su srbi

ako mislis na ono sto mislim da mislis,onda da ti odgovorim da bih pre glasao za opciju jedan(kada bih uopste mislio sta ti mislis).Koji je debilizam,dan zalosti kad je ubijen stranac,a da se ne proglasi tako za mrtvo dete,srpsko.Ili jos bolje,kad ubiju francuzi nekog naseg,sto kod njih nije dan zalosti? :eek:

takav debilizam me uvek nasmeje :hahaha:
 
tuga ,jad i cemer....sta je bitno ko je ubijen na ulici na najgori nacin---prebijanjem do smrti ????
zar nije najgore da postoje oni u drzavi srbiji koji su u stanju da ubiju batinanjem do smrti ??? pa ljudi kukamo na jasenovac ...pa batinanje do smrti je jedno od najgorih smrti...i o cemu mi sad pricamo ????
u srbiji se pojavljuju grupe koje su u stanju da prave zverstva kojih se normalan gnusa...I STA SAD ANKETA MENE PITA ??? jesam li normalan ili ne---i to sam da procenim....kuku majko moja ....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top