Ko su najveći manipuilatori medju horoskopskim znacima

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.912
Svi manipulišu ali ako je verovati zvezdama ova tri znaka to rade najviše

Vaga
Vaga se vodi šarmantnim i slatkim manipulacijama. One su vešte u merenju potreba i očekvanja u svakoj interakciji. Čak i kada se čini da Vaga želi da pomogne i da radi za interes druge strane, uvek postoji nešto iza toga. One su toliko "đavolski" simpatične da se uvek izvuku na šarm kod naivnijih ljudi, ali ponekad su i u pravu, pa su čak spremne da plate za tu privilegiju.

Škorpija
Škorpiji je cilj da uvek i u svemu bude pobednik. Ponekad im ide od ruke da odlično manipulišu umovima drugih, a da nisu svesni svoje moći. Dobri su u predviđanju poteza i motiva drugih, pa je lako da budu malo ispred svih i da napreduju.Oni su najsamopouzdaniji i najuvežbaniji i pravi majstori manipulacije koji mogu da uz sebe privole svakoga pomoću nekih taktika, koristeći um, treptaje očima ili oblizivanje usana. Ni manipulacija licem, koja je direktna, nije manje suptilna od nevidljive, tvrde astrolozi.

Jarac
Manipulacija je za njih sport i prirodna veština koju koriste kako bi identifikovali slabosti kod drugih i često da ih iskoriste za neki svoj materijalni dobitak. Oni često na ljude gledaju kao na šahovske figure, a na njihovu ranjivost kao na priliku. Uvek će svoju manipulaciju pravdati kao pokušaj da drugima pomognu da ostvare potencijal. Oni su tu da ostvare pobedu, bez obzira na sredstvo, uglavnom tvrdeći kako su dobre namere iza toga. Na taj način ostvaruju velike poslovne uspehe.

b8cc166715c6fa801864d539a708e6c790443e68.jpg

link
 
Ma, kad nisi podložan manipulacijama, nema tog horoskopskog znaka koji će da te obrlati, ma koji da si horoskopski znak.
Upoznaj sebe, odbij tačke rizika, računaj na svoje jake tačke, pazi dobro na ono gde si tanak... i nema bojazni!
Treba se dovesti u stanje kad nisi podložan nikakvim manipulacijama.
Izmanipulisana osoba nije nikakva i ničija pobeda i ne bi trebalo da je predmet ičije želje.
 
Škorpija
Škorpiji je cilj da uvek i u svemu bude pobednik. Ponekad im ide od ruke da odlično manipulišu umovima drugih, a da nisu svesni svoje moći. Dobri su u predviđanju poteza i motiva drugih, pa je lako da budu malo ispred svih i da napreduju.Oni su najsamopouzdaniji i najuvežbaniji i pravi majstori manipulacije koji mogu da uz sebe privole svakoga pomoću nekih taktika, koristeći um, treptaje očima ili oblizivanje usana. Ni manipulacija licem, koja je direktna, nije manje suptilna od nevidljive, tvrde astrolozi.
Zbog toga ih ne gotivim.

U potpisu: zrtva skorpije. z:lol:
 
Krajnje je nevino odreagovala. Nemoj tako, pazi.. Škorpija ili... koji već znak, kaže da nešto što joj je takoreći urođeno, mora da vežba. Malo mućkaj glavom!
Imao sam komplikovan odnos sa tom skorpijom. Nije bila fer prema meni, a ovamo je trazila da ja budem fer prema njoj, i problem je postojao samo kad ga ja iznesem, a onda i ja postanem problem, i onda sam ja krivac. No, no. Znam kuda to ide, ali vise necu igrati tu igru.

P.S. Ne mora da znaci da su sve skoprije iste, ali imam jako losa iskustva sa skoprijama.
 
Imao sam komplikovan odnos sa tom skorpijom. Nije bila fer prema meni, a ovamo je trazila da ja budem fer prema njoj, i problem je postojao samo kad ga ja iznesem, a onda i ja postanem problem, i onda sam ja krivac. No, no. Znam kuda to ide, ali vise necu igrati tu igru.
Žao mi je... ipak, evo nas na istoj temi. Danas sam slušala materijal koji nije u skladu sa mojim stavovima, verovanjima i onome kako se usuđujem da razumem život. Poruka koju sam zapamtila i uzela za ozbiljno i lično je: Spreman za promenu mišljenja!

Tačno je to opomena koju sam dobila sasvim slučajno... da sam nespremna za promenu mišljenja, i da mi je to slabost, da će me to koštati mnogo ukoliko tako i ostane. Sad, šta ćemo mi sa tim... ne znam, ali navijam da izađe na dobro.
 
Žao mi je... ipak, evo nas na istoj temi. Danas sam slušala materijal koji nije u skladu sa mojim stavovima, verovanjima i onome kako se usuđujem da razumem život. Poruka koju sam zapamtila i uzela za ozbiljno i lično je: Spreman za promenu mišljenja!

Tačno je to opomena koju sam dobila sasvim slučajno... da sam nespremna za promenu mišljenja, i da mi je to slabost, da će me to koštati mnogo ukoliko tako i ostane. Sad, šta ćemo mi sa tim... ne znam, ali navijam da izađe na dobro.
Ne trebamo sebe ogranicavati horoskopom (ili nekim drugim stvarima) i da sad stavljamo svakoj skopriji etiketu "manipulator". Po meni je bolje da ostanemo slobodoumni i puni razumevanja. To bih dodao. Ostalo je sve lepo napisano.
 
Ne trebamo sebe ogranicavati horoskopom (ili nekim drugim stvarima) i da sad stavljamo svakoj skopriji etiketu "manipulator". Po meni je bolje da ostanemo slobodoumni i puni razumevanja. To bih dodao. Ostalo je sve lepo napisano.
Sama reč "manipulativno" asocira na najgore od najgorih. Neko nam muti zdrav razum da bi dobio šta hoće preko nas...
Pa, pre bih molila ljude da mi udele šta misle da zaslužujem, nego da manipulišem, ali to nije odraz mog horoskopskog znaka već saučestvovanja sa mnogima koji su izmanipulisani.
 
Sama reč "manipulativno" asocira na najgore od najgorih. Neko nam muti zdrav razum da bi dobio šta hoće preko nas...
Pa, pre bih molila ljude da mi udele šta misle da zaslužujem, nego da manipulišem, ali to nije odraz mog horoskopskog znaka već saučestvovanja sa mnogima koji su izmanipulisani.
Svaka cast Vama. Eh, da svi tako razmisljaju...
 

Back
Top