Ko su najbitnije osobe u tvom zivotu?

:eek:
Ne, nisi narcis, taman posla crnog...
OMFG...

Narcis nosi 40 crno kad razbije ogledalo :mrgreen:

Xm.
Niko mi nije toliko bitan, a opet mogla bih zivot da dam za mnoge osobe.

A ja nosila beli zavoj... znaci nisam ni ja...

Ko je najbitniji??? Hm pa, neke volim vise neke manje, sigurno da neku dublju ljubav osecam i prema bratu i prema roditeljima, ali trenutno kao sto rekoh, mi je najbitniji moj deda...
 
:neutral:
Sad kad razmislim
Meni niko
Strašno me podsećaš na moju koleginicu. Karijeristkinja koja o majci i ocu priča s podsmehom zato što imaju samo treći stepen stručne spreme (nebitno to što su vredni i što su svojim trećim stepenom zaradili za njen stan u Beogradu i što su joj RODITELJI, zaboga!). Molim te, nemoj biti takva. Strašno je ružno.

@tema:

Mama.

Posle nje tata i sestra, ali znatno slabije... ne znam, sticajem okolnosti se ne poznajemo. Mislim, živimo pod istim krovom i srećemo se svaki dan, ali nismo nikad ništa učinili da to premostimo.
Nekoliko drugarica, Aleksandra na prvom mestu.
I dečko. Mnogo ga volim. On je jedna od ''trenutno najbitnijih'' osoba :mrgreen:
 
Strašno me podsećaš na moju koleginicu. Karijeristkinja koja o majci i ocu priča s podsmehom zato što imaju samo treći stepen stručne spreme (nebitno to što su vredni i što su svojim trećim stepenom zaradili za njen stan u Beogradu i što su joj RODITELJI, zaboga!). Molim te, nemoj biti takva. Strašno je ružno.

@tema:

Mama.

Posle nje tata i sestra, ali znatno slabije... ne znam, sticajem okolnosti se ne poznajemo. Mislim, živimo pod istim krovom i srećemo se svaki dan, ali nismo nikad ništa učinili da to premostimo.
Nekoliko drugarica, Aleksandra na prvom mestu.
I dečko. Mnogo ga volim. On je jedna od ''trenutno najbitnijih'' osoba :mrgreen:

Moji nemaju treći stepen stručne spreme, imaju završene fakultete :lol:
Ali ih ja zbog toga ne volim ništa više nego što bih ih volela i da imaju treći stepen
Nego eto... Izgleda da stvaram neki zid i odbrambeni mehanizam oko sebe...
 

Back
Top