Ko stoji iza nemira u Egiptu?

Iza ovoga stoji Islamska frakcija ali ovo je dobro organiziran poduhvat jer sam tip demonstracije protiv rezima ne odaje utjesak da se radi o pokusaju stvaranja Islamske drzave.Inace jucer su uhapseni medju demonstrantima pripadnici Muslimanskog Bratstva sto se domah da zakljuciti da je tip demosntracije ne samo u Egiptu nego i Tunisu vjesto zamaskiran da bi se mogla kasnije progalasiti Islamska drzava.Inace sa ovim nema nista Al Kaida jer sam narod zeli islamsku vlast tako da podrzavama demosntracije i u Jemnu gdje se trazi svrgavanje predsjednika koji vodi drzavu vec trideset godina.
 
Ne verujem.

Mubarak je njen najveci saveznik na Bliskom Istoku.

Ја мислим да људима докурчило 30 година диктатуре.Мислим да код њих се буди свест.То че се проширити свугде на само у муслиманске земље. То чека и Лукашенка.(знам да се ово нече допасти Србима)
 
Ја мислим да људима докурчило 30 година диктатуре.Мислим да код њих се буди свест.То че се проширити свугде на само у муслиманске земље. То чека и Лукашенка.(знам да се ово нече допасти Србима)

Da mora se to i u Belorusiji jer ****** vreme je za napredak .... BJR Makedonija mora da bude primer ostalim hahahhaha
 
Ја мислим да људима докурчило 30 година диктатуре.Мислим да код њих се буди свест.То че се проширити свугде на само у муслиманске земље. То чека и Лукашенка.(знам да се ово нече допасти Србима)

Daj bože sve diktatore sveta da skinu sa vlasti.
Da prestane da vlada jednoumlje.
 
Istinska demokratija ili islamski fundamentalizam?

Hoce li srusiti Mubaraka?
:think:

...stari dobri kolonizatori ,pod parolom ".......malo smo vas pustili da se igrate a sad opet mi ......"................chuj u egipat se vratio dobitnik nobelove nagrade za "mir 2005" da podrzi "demokratizaciju zemlje ..................nikad im britanci nece oprostiti shto su im uzeli suec ......
 
Ма ко зна дали че престати једноумије али бар да се нешто смени.Као код нас,да мисле и они да је демократија.:hahaha:

Koliko toliko postoji sloboda govora.
Nije za divljenje, ali nije kao Rusiji, Kini, ....gde za kritike ležiš u zatvoru. U najboljem slučaju
Mi još dosta treba da se promenimo
 
Iza ovoga stoji Islamska frakcija ali ovo je dobro organiziran poduhvat jer sam tip demonstracije protiv rezima ne odaje utjesak da se radi o pokusaju stvaranja Islamske drzave.Inace jucer su uhapseni medju demonstrantima pripadnici Muslimanskog Bratstva sto se domah da zakljuciti da je tip demosntracije ne samo u Egiptu nego i Tunisu vjesto zamaskiran da bi se mogla kasnije progalasiti Islamska drzava.Inace sa ovim nema nista Al Kaida jer sam narod zeli islamsku vlast tako da podrzavama demosntracije i u Jemnu gdje se trazi svrgavanje predsjednika koji vodi drzavu vec trideset godina.

Jeli Egipat jedna zaisto lijepa zemlja? Jeli Egipat slatka zemlja?
 
Istinska demokratija ili islamski fundamentalizam?

Hoce li srusiti Mubaraka?
:think:

4205.jpg
 

Back
Top