Quantcast

Ko Srbiji pravi vecu stetu: Kandicka ili Seselj?

Ko vise steti Srbiji pred svetom?

• Seselj

• Kandiscka

• Oboje su stetni

• Ni jedno ne cini stetu

• Ne mogu da se odlucim

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

SasaBorgdron

Aktivan član
Poruka
1.081
Glasao sam za opciju ni jedno ne cini stetu a zasto sam bas to izabrao ??
Pa zato sto stetu Srbiji pred svetom ne mogu da naprave marginalne osobe kao sto su ove dve da se razumemo gde je to osoba cije ime necu ni pomenuti faktor koji se pita kada se donose odluke o Srbiji i kada se Srbija predstavlja pred tim nekim svetom ???
Ona sluzi za domace, unutrasnje , minipoliticke igre.
Ta osoba sluzi samo kada je potrebno da se iznutra rovari protiv Srbije da joj se namecu one udluke koje su donesene tamo negde daleko od Srbije ali je potrebno zarad komfora demokratije da se predstave kako su to zapravo domace odluke, kako je to krenulo iznutra kako je to opsta narodna volja i td....
Sluzi kao pas cuvar sto ona i jeste i prema tome ona moze da laje onoliko glasno koliko gospodar dozvoli i ni jednog laveza vise
A Seselj pa recimo to ovako ako se vrati u Srbiji a verujem da hoce napravice malo ljuljanje na ovoj i onako ne pretezno tesko za uljuljati politickoj sceni ( zato sto su svi do jednog iskompritmitovani do maksimuma ) NEMA RAZLIKE MEDJU NJIMA !!!
SVI ONI ZELE SAMO JEDNO -NOVAC
A on je covek koji se bavi politikom na nacin kako se to radilo pre jedno pa recimo sad slobodno 30 godina.
Nema on nikakve snage za bilo kakve promene unutar Srbije.
A evo i zasto
Ako se vrati i recimo pobede Radikali i on postane bilo predesdnik ili premijer i njegova prva poseta naravno prema njegovoj prici je poseta Rusiji sta mislite koliko ce dolara dobiti za razvoj SRBIJE?????/

odgovor je prost 0

Poslednja izmena:

sunchaya

Buduća legenda
Poruka
36.385
pa kandicka nam ne pravi stetu uopste, posto sam siguran da uziva veci ugled u

evropi a i svetu od vecine nasih politicara
, svidjalo se nama sta ona prica ili ne,..dok je

onaj debeljko u hagu nebitan lik, i vecinom ga u svetu smatraju dilejom....:lol:
Pa u tome i jeste problem. Ona sa NJENIM PRIČAMA U JAVNOSTI uživa veći ugled od naših političara, koji (nažalost) prestavljaju ovu Državu.

Koji nas međutim - u poverenju verovatno DIŽU U NEBESA :hahaha1:

SasaBorgdron

Aktivan član
Poruka
1.081
Pred Seseljovim izjavama na sudu SE ZGRAZA CEO SVET!

I kroz takve izjave VIDI SVE SRBE: divlje, primitivne, proste....

Umesto da ih vidi kao Novaka Djokovica: elegantne, pametne, borce.....

A to Seselj RADI NAMERNO....Sve je DEO PLANA....
Gresis niko ziv ne obraca paznju na to.
Jednu stvar sam naucio boraveci u Americi tamo je svet toliko promenjiv da ono sto vazi danas ne vazi sutra prema tome sve ono cime se Seselj bavi je jedno veliko NISTA !!!
ONO STO CE SRBIJU SMESTITI NEGDE U SVETU I PO CEMU CE JE PAMTITI JE SAMO NOVAC, EKONOMIJA, SIROVINE, ako imas to donece ti takav uticaj da sto Seselja i Kandicki nece mociu da te oblate.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.882
Gresis niko ziv ne obraca paznju na to.
Jednu stvar sam naucio boraveci u Americi tamo je svet toliko promenjiv da ono sto vazi danas ne vazi sutra prema tome sve ono cime se Seselj bavi je jedno veliko NISTA !!!
ONO STO CE SRBIJU SMESTITI NEGDE U SVETU I PO CEMU CE JE PAMTITI JE SAMO NOVAC, EKONOMIJA, SIROVINE, ako imas to donece ti takav uticaj da sto Seselja i Kandicki nece mociu da te oblate.
Uglavnom se slazem sa svim sto si rekao.

Napadi na Kandicku su vise UNUTRASNJA borba za prevlast u Srbiji.

Seselj je - mracna proslost.

JovanRadovic

Iskusan
Banovan
Poruka
6.482
Jedna tema me je inspirisala da postavim ovu anketu....

Sta mislite, KO Srbiji pravi vecu stetu pred celim svetom, Kandicka sa svojim laprdanjem ili Seselj sasvojom primitivnoscu pred Sudom?

Koga svet BOLJE CUJE?
Ти живиш у неком свом свијету.

Шешељ примитиван пред судом?

Ти ниси видио ни једну расправу.

Шешељ је псовао суд док су се они према њему тако понашали. Наиме - не постоји ни један европски суд који неће започети суђење у року од 6. мјесеци од дана подизања оптужнице.

Шешељ је на почетак суђења чекао 5 година. То је послије инквизиције први случај у Европи да неко на суђење чека 5 година.

Од када је почело суђење Шешељу, он је промијенио однос према суда и од тада Шешељ није ни једном користио вулгарне ријечи.

Шешељ је ипак својом вулгарношћу био у праву....јер је то био једини језик који су тужитељи и судије разумјели.

Ово ође није примитивност како ти то приказујеш већ лекција о људским правима и правди коју је Шешељ одржао трибуналу:

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Jedna tema me je inspirisala da postavim ovu anketu....

Sta mislite, KO Srbiji pravi vecu stetu pred celim svetom, Kandicka sa svojim laprdanjem ili Seselj sasvojom primitivnoscu pred Sudom?

Koga svet BOLJE CUJE?
Тешко ми је да се одредим. Запараво, Кандићка је превише антисрпски и ДС-овски оријентисана за мој укус, а Шешељева политика је претврда за мене.
Ја сам нешто између ове две крајности.

bh_citadela

Buduća legenda
Banovan
Poruka
38.209
Nataša Kandić samo drži ogledalo , nisu krivi Nataša i ogledalo što se vama ne sviđa šta vidite u njemu.
A Šešelj je psihopata , on se prihvatio samoodbrane da se može iživljavati na Sudu i svjedocima , i da može solo izvoditi velikosrpski ditiramb.
Meni je vrhunac kad , pošto je kao u ulozi advokata, traži da sjedi u istoj ravni sa tužiteljem .
Beskrajno drsko, krajnje bezobrazno .. iživljavanje na svjedocima je opšte mjesto njegove odbrane ..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.