Pričam nešto večeras s mojom lepšom polovinom, i dođosmo do zaključka da nije dobro da žena bude dominantnija u vezi, tj. da se ona nametne kao "autoritet". Za one koji će sad da se uhvate za ovaj poslednji deo rečenice, samo da kažem da u svakoj vezi jedno vuče, pa makar i za 1% više od onog drugog.
E, a šta vi kažete? Da li ženama treba da budu u muškarčevoj zaštiti, ili tu istu zaštitu (fizičku, materijalnu, emotivnu itd.) mogu same sebi da obezbede, i kako onda muškarac na to reaguje? Da li se oseća inferiorno, da li mu, s vremenom, to sve više smeta...?
I na kraju, konkretna pitanja za vas:
Devojke, da li volite te se on brine o vama, uz zajednički dogovor, ali da je ipak dominantniji, ili ne?
Muškarci, da li biste želeli da u vašoj vezi ona bude ta koja je "muško"?
E, a šta vi kažete? Da li ženama treba da budu u muškarčevoj zaštiti, ili tu istu zaštitu (fizičku, materijalnu, emotivnu itd.) mogu same sebi da obezbede, i kako onda muškarac na to reaguje? Da li se oseća inferiorno, da li mu, s vremenom, to sve više smeta...?
I na kraju, konkretna pitanja za vas:
Devojke, da li volite te se on brine o vama, uz zajednički dogovor, ali da je ipak dominantniji, ili ne?
Muškarci, da li biste želeli da u vašoj vezi ona bude ta koja je "muško"?
Kad, gde, kako, sproću koga? Kako mene niko nije obavestio?


izvukla si se da nas ne pocastis....
...a to je vrlo zeznut zanat.



