Life is a bich
Aktivan član
- Poruka
- 1.689
A, bre, ovi žutovi se boje i svoje senke! Raskokodakali se o "protivpravnom načinu" dolaska na vlast, u najmanju ruku kao da je NIkolić pozvao raju na ustanak
Ustvari, mislim da se bave predizbornom pljuv-kampanjom, a sve krijući se iza "demokratije i EU".
Sad će Tomica verovatno da se brani i da dokazuje da nije Vožd
i da je svim srcem i još ponekim organom za demokratiju i ulazak u EU.
Hebote, koji smorovi
Lično se nadam da će se ovde stvari rešiti baš na "protivpravni način", bar kad je u pitanju ovo žuto "pravo".
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...anka:+Izjave+Nikolića+pretnja+za+poredak.html

Ustvari, mislim da se bave predizbornom pljuv-kampanjom, a sve krijući se iza "demokratije i EU".
Sad će Tomica verovatno da se brani i da dokazuje da nije Vožd
i da je svim srcem i još ponekim organom za demokratiju i ulazak u EU.Hebote, koji smorovi
Lično se nadam da će se ovde stvari rešiti baš na "protivpravni način", bar kad je u pitanju ovo žuto "pravo".
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...anka:+Izjave+Nikolića+pretnja+za+poredak.html