Ko se Tome boji još?

Life is a bich

Aktivan član
Poruka
1.689
A, bre, ovi žutovi se boje i svoje senke! Raskokodakali se o "protivpravnom načinu" dolaska na vlast, u najmanju ruku kao da je NIkolić pozvao raju na ustanak:hahaha:

Ustvari, mislim da se bave predizbornom pljuv-kampanjom, a sve krijući se iza "demokratije i EU".
Sad će Tomica verovatno da se brani i da dokazuje da nije Vožd:hahaha: i da je svim srcem i još ponekim organom za demokratiju i ulazak u EU.
Hebote, koji smorovi:roll:
Lično se nadam da će se ovde stvari rešiti baš na "protivpravni način", bar kad je u pitanju ovo žuto "pravo".

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...anka:+Izjave+Nikolića+pretnja+za+poredak.html
 
Strašni protivpravni Vožd Toma i njegova desna ruka:hahaha:

supereumen.jpg
 

Back
Top