KO SE STIDI VUKA DRASKOVICA

_Milanche_:
Vuk Draskovic danas predstavlja jednog od retkih politicara u Srbiji koji shvata da Srbija mora da gradi stratesko partnerstvo za Amerikom i germanskim narodima,bez obzira na sve sto se desavala u blizoj proslosti.
Na zalost vecina Srba to ne razume ali zato sto nije razumela ni pocetkom 90-ih smo stigli gde jesmo.

Ne bih se kladio u to, ali cak i da si u pravu i da je Vuk uvideo nesto sto mi "vecinski" nikako ne uspevamo, to ne opravdava nacin na koji on zastupa interese te nazovi nase zemlje (jer se radi o SCG). Ministar inostranih poslova ima zadatak da zastupa interese svoje drzave, a ne inostranstva. Da ne govorimo o njegovim poslednjim izjavama koje su po mom, a verujem i po misljenju 99% gradjana Srbije do te mere bedne da ih ne vredi ni komentarisati.
 
Tomic Toma:
Ne bih se kladio u to, ali cak i da si u pravu i da je Vuk uvideo nesto sto mi "vecinski" nikako ne uspevamo, to ne opravdava nacin na koji on zastupa interese te nazovi nase zemlje (jer se radi o SCG). Ministar inostranih poslova ima zadatak da zastupa interese svoje drzave, a ne inostranstva. Da ne govorimo o njegovim poslednjim izjavama koje su po mom, a verujem i po misljenju 99% gradjana Srbije do te mere bedne da ih ne vredi ni komentarisati.

Znam da se ti ne bi kladio u to i znam da ti to ne mozes da shvatis kao ni vecina u srbiji ali zato smo i porsli kroz sve do sada i zato nam je kako nam je.
Sta je pogresno u njegovom zastupanju drzave konretno?O poslednjm izjavama necemo uopste razgovarati jer se ja u tome slazem sa njim.
 
_Milanche_:
Znam da se ti ne bi kladio u to i znam da ti to ne mozes da shvatis kao ni vecina u srbiji ali zato smo i porsli kroz sve do sada i zato nam je kako nam je.
Sta je pogresno u njegovom zastupanju drzave konretno?O poslednjm izjavama necemo uopste razgovarati jer se ja u tome slazem sa njim.

Ako se oko poslednjih izjava slazes sa njim meni je iskreno zao.
Pogresno je mnogo toga, a i ja sam mnogo umoran da bih ih sve pobrojao.
Cujemo se...
 
_Milanche_:
Znam da se ti ne bi kladio u to i znam da ti to ne mozes da shvatis kao ni vecina u srbiji ali zato smo i porsli kroz sve do sada i zato nam je kako nam je.
Sta je pogresno u njegovom zastupanju drzave konretno?O poslednjm izjavama necemo uopste razgovarati jer se ja u tome slazem sa njim.

Вук је најслабији дипломата којег је једна држава могла да има. Он наступа као шеф странке а не као највиши ДРЖАВНИ СЛУЖБЕНИК! Он мора само да заступа и тумачи ставове своје Владе, а не своје личне ставове, па макар се са тим ставовима и не слагао. Сетите се само једног Владислава Јовановића, па и Ж. Јовановића, да не идем уназад и помињем плејаду сјајних Титових дипломата и шефова дипломатије, Кочу Поповића... Образовани, емотивно стабилни, сјајни познаваоци и политичких прилика и језика дипломатије, Е, сада упоредите ову будалетину Вука са њима! ЈАДНА СРБИЈО, ко те у свету представља?
 
paola:
Вук је најслабији дипломата којег је једна држава могла да има. Он наступа као шеф странке а не као највиши ДРЖАВНИ СЛУЖБЕНИК! Он мора само да заступа и тумачи ставове своје Владе, а не своје личне ставове, па макар се са тим ставовима и не слагао. Сетите се само једног Владислава Јовановића, па и Ж. Јовановића, да не идем уназад и помињем плејаду сјајних Титових дипломата и шефова дипломатије, Кочу Поповића... Образовани, емотивно стабилни, сјајни познаваоци и политичких прилика и језика дипломатије, Е, сада упоредите ову будалетину Вука са њима! ЈАДНА СРБИЈО, ко те у свету представља?

Naravno Paola da su Vladislav Jovanovic i Zivadin Jovanovic maestralno vodili inostrane poslove zato smo i preziveli vesle devedesete i sve sto je uz to islo...

Vuk mnogo bolje razume svetsku politiku od ovih koje si pomenula a to je ono sto srbiji danass treba.Za razliku njih Vuk ima uglad u celom svetu.Sve sto je VUk zastupao podrzala je vlada ciji je clan.
 
_Milanche_:
Naravno Paola da su Vladislav Jovanovic i Zivadin Jovanovic maestralno vodili inostrane poslove zato smo i preziveli vesle devedesete i sve sto je uz to islo...

Vuk mnogo bolje razume svetsku politiku od ovih koje si pomenula a to je ono sto srbiji danass treba.Za razliku njih Vuk ima uglad u celom svetu.Sve sto je VUk zastupao podrzala je vlada ciji je clan.

Тај углед је углед уцењеног хашког оптуженика- на чекању1
 
Сјећам се када је почетком рата у Босни, изјавио на Радио Бијељини како га је отац послао на Видовдан да чува овце (ни за шта друго и није), а овце само блеје ни травке да упасу.
 
paola:
Тај углед је углед уцењеног хашког оптуженика- на чекању1

Vuk je uvek imao takav odnos sa zapadom jos od 90.
A sto se tice "haski optuzenik na cekanju" to je jedna politicka parola koju su smislili radikali a nema realno utemeljenje zato sto da bi Vuk bio optuzen mogao bi samo po nekoj vrsti odgovornosti za drugog,tj nekoj vrsti komendne odgovornosti.
Hag je svakog ko je pozvao po tom osnovu imao pre toga presude za njemu podredjenje ljude.
Ni jedan covek ko bi se mogao smatrati direktno podredjenim Vuku nije cak ni osudjen za rati zlocin.
Radi se o potpuno neutemeljenom stanovistu.

A sto se tice kritika na racun njegovog vodjenja inistranih poslaova svako od vas ima pravo da kritikuje nosioce drzavnih poslaova i da mu se to svijda ili da mu se ne svidja.
 
Vuka se najverovatnije stidi i rodjena majka. Nije uopste vazno sta je rekao na Milosevicevu smrt, jer mu je on bio neprijatelj tako da se ocekuje od ogranicenog, ogorcenog i mrznjom zadojenog coveka da mu pozeli i kaze sve najgore. Ipak, brine ono sto ta osoba, Vuk, govori kao ministar poslova. Ponekad mi se cini da je on ministar neke druge zemlje, mozda Albanije. Nazalost on dokazuje da smo mi OVCE a da je on ipak VUK. I znate sta seljani rade sa vukovima koji uznemiravaju ovce...? Eto leka za naseg "coveka". Toljaga i hajka, kukala mu majka!
 
Pesmica za vukoljupce:
Ko se boji Vuka jos, tri za gros, tri za gros...
prodao bi rodjenu majku - tri za groz, tri za gros.
Imao je zemlju - prodao je - tri za gros, tri za gros.
Imao je narod - prodao ga - tri za gros, tri za gros.
Bio je svetli vodja - prodao se - tri za gros, tri za gros.
Izdao nas, ostavio same - ustolicio se - tri za gros, tri za gros.
Zaboravio svoje prijatelje - uvalio se u fotelje - tri za gros, tri za gros.
U monarhiju se kunuo, kralja, Boga - nista od svega toga - tri za gros, tri za gros.
Zenin potrcko postao je - nikada bolji bio nije - tri za gros, tri za gros.
Metak umalo pojeo je - steta sto omasio je - tri za gros, tri za gros.
S mozgom odlepio je - zdrav nikad bio nije - tri za gros, tri za gros.
Mi smo njegove ovce za dranje i sisanje - takvo nam je stanje - tri za gros, tri za gros.
Ko se Vuka stidi jos? Prodace nas sve - tri za gros, tri za gros.
 
...pa dobro jesi ti cuo ministra policije iz iste vlade u kojoj je i taj Draskovic koji je izjavio da nista nisu mogli da dokazu Milosevicu...e sad ako ministar policije laze a Draskovic ima dokaze za to sto tvrdi zasto ih do sada nije dao sudu pa da se ta prica jednom i zavrsi
 
"Истински Хришћанин је ратник, који прави себи пут кроз пукове невидљивих непријатеља, ка својој Небеској Отаџбини."

Свети Херман Аљаски

што се на Вучину никако не односи
 
DellBoy-011:
A šta se za Miloševića odnosi?
Da ubija po ibarskoj magistrali ili da puca u potiljak i zakopava u kreč na fruškoj gori?:roll:
Милошевић???????
Ја га нисам видео, али није битно поента је да је Злобо мртав и да се треба сахранити како доликује. А Вучина само булазни по ББЦ и ЦНН како су њега овако па онако, па све Србе десничаре милошевић је хапсио и прогањао није вучина једини.
Мене су и моју Братију по Приштини нападали и Злободанови и шиптари, али човек се за своју идеју СРБИЈЕ борио, а ми за СВОЈУ ПРАВОСЛАВНУ СРБИЈУ, али ови данас се боре за све друго осим за СРБИЈУ
 
Andreavk:
...pa dobro jesi ti cuo ministra policije iz iste vlade u kojoj je i taj Draskovic koji je izjavio da nista nisu mogli da dokazu Milosevicu...e sad ako ministar policije laze a Draskovic ima dokaze za to sto tvrdi zasto ih do sada nije dao sudu pa da se ta prica jednom i zavrsi
Sa dokazima ili bez njih, na sudu ili ne, Vuk je na toj Ibarskoj magistrali izgubio najblize ljude!A i deci je jasno ko je poslao taj sleper da sredi Draskovica!Ali svidelo se to nekom ili ne Bog je ocigledno na Vukovoj strani! Zapitaj se zasto!!!
 

Back
Top