Ко се плаши "уједињења" навијача и због чега?

Ко се плаши "уједињења" навијача?

  • Сви који подржавају садашњу власт

  • необавештени

  • фрустрирани и необавештени

  • они који су мозак земенили телевизором

  • фини свет

  • обавештени

  • драмосери

  • пишачи уз ветар

  • Не знам

  • Неко други


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
Већ данима се повлаче теме о "уједињеним"навијачима..........проспају се разне небулозне тезе, увреде, пљувања (углавном са стране оних који немају појма где се уопште налазе стадиони) подржава се или се оспорава та иницијатива али главни утисак је да су најбучнији они који се томе противе, који од тога стрепе...а то су у исто време они који не знају где се стадиони уопште и налазе и који подржавају садшњу власт или неке сличне комунистиче и социјалистичке тековине.............
Њихове аргументе, поред свег пљувања, још увек нисмо чули.

Дакле?
У чему је проблем у навијачком "уједињењу" (до кога није дошло у мери у којој се то представља)?
Ко се тога плаши?
Коме то може да смета?
Зашто су најгрлатији управо они који су о навијачима сазнали искључиво преко државних медија?
Шта је лоше уколико се навијачи заиста "уједине?
 
Jel moze da se stavi jos jedna opcija u anektu a to je

svi gore navedeni
posto sam ja misljenja da je to u pitanju znaci ja bi glasao za opciju svi gore navedeni

A zasto se plase pa razloga je malo ponovicu samo ono sto sam rekao na jednoj srodnoj temi a to je da su danas navijaci jedini mladi pokret koji moze da izvede neke konkretne promene u drustvu a zasto je tako razloge treba traziti u samom drustvu koje je isuvise pasivno i letargicno.
Nasi studenti kojima i ja pripadam (jos samo diplomski i gotovo ) su gomila nezaiteresovanih frikova moram tu rec da upotrebim , koji su potpuno ubijeni u pojam i nemaju ni najmanje interesovanja za ono sto se desava u zemlji , regionu, svetu , u njihovom komsiluku .
Pitam se samo kome trebaju takvi studenti i takva omladina po meni nikome i kako ce takvi sutra da vode zemlju blage veze nemam.
Danas navijaci su pokret koji objedinjuje mlade ljude raznih profila medju njima ima dece uzrasta do 15 godina srednjoskolaca do 18 godina i studenata .
Oni su jedini koji su jasno definisali svoje ciljeve i ono za sta se bore.
Njihove poruke su ne dvosmislene kao sto su poruke nasih politicara , njihovi ciljevi su opsti i kao takvi mogu biti prepoznati od naroda zato su oni pretnja svima koji ne rade svoj posao a u zemlii Srbiji i medju srpskim narodom takvi su uvek politicari
E zato se radi na unistavanju pokreta na unistavanju jedinog svetla medju mladim ljudima danas.
Mladost , studenti su uvek bili stub promena u svim drustvima a usrpskom ocito nije tako.
Zato je bilo potrebno naci alternativu a to su NAVIJACI MORAM RECI NAZALOST JER BI ONI SAMO TREBALO DA SE BAVE NAVIJANJEM
 
Jel moze da se stavi jos jedna opcija u anektu a to je

svi gore navedeni
posto sam ja misljenja da je to u pitanju znaci ja bi glasao za opciju svi gore navedeni

A zasto se plase pa razloga je malo ponovicu samo ono sto sam rekao na jednoj srodnoj temi a to je da su danas navijaci jedini mladi pokret koji moze da izvede neke konkretne promene u drustvu a zasto je tako razloge treba traziti u samom drustvu koje je isuvise pasivno i letargicno.
Nasi studenti kojima i ja pripadam (jos samo diplomski i gotovo ) su gomila nezaiteresovanih frikova moram tu rec da upotrebim , koji su potpuno ubijeni u pojam i nemaju ni najmanje interesovanja za ono sto se desava u zemlji , regionu, svetu , u njihovom komsiluku .
Pitam se samo kome trebaju takvi studenti i takva omladina po meni nikome i kako ce takvi sutra da vode zemlju blage veze nemam.
Danas navijaci su pokret koji objedinjuje mlade ljude raznih profila medju njima ima dece uzrasta do 15 godina srednjoskolaca do 18 godina i studenata .
Oni su jedini koji su jasno definisali svoje ciljeve i ono za sta se bore.
Njihove poruke su ne dvosmislene kao sto su poruke nasih politicara , njihovi ciljevi su opsti i kao takvi mogu biti prepoznati od naroda zato su oni pretnja svima koji ne rade svoj posao a u zemlii Srbiji i medju srpskim narodom takvi su uvek politicari
E zato se radi na unistavanju pokreta na unistavanju jedinog svetla medju mladim ljudima danas.
Mladost , studenti su uvek bili stub promena u svim drustvima a usrpskom ocito nije tako.
Zato je bilo potrebno naci alternativu a to su NAVIJACI MORAM RECI NAZALOST JER BI ONI SAMO TREBALO DA SE BAVE NAVIJANJEM

.........и од основаца па до "матораца" од 40-50година.


Навијачки покрет никада нећете угушити!
 
Уз дужно поштовање свим симпатизерима и навијачима спорских клубова, морам да приметим претерано ангажовање појединаца да навијаче прикажу као часне и коректне људе. На жалост, господо навијачи, постали сте омражени због оног што сте, а не због оног што вам се приписује. Паметан човек не мора да чека да му 92ка или неко други каже ко су навијачи, већ зна и сам. Мене лично нико не може да убеди да су навијачке групе састављене од људи које интересује спорт и клубови. Предуго година је то легло дрогиране и исфрустриране гамади, насилника и инструментализованих криминалаца. Жао ми је јер јако волим спорт, пратим домаће лиге и идем на утакмице.

Врачарац, можда су ти намере часне, али оно што браниш није...
 
Уз дужно поштовање свим симпатизерима и навијачима спорских клубова, морам да приметим претерано ангажовање појединаца да навијаче прикажу као часне и коректне људе. На жалост, господо навијачи, постали сте омражени због оног што сте, а не због оног што вам се приписује. Паметан човек не мора да чека да му 92ка или неко други каже ко су навијачи, већ зна и сам. Мене лично нико не може да убеди да су навијачке групе састављене од људи које интересује спорт и клубови. Предуго година је то легло дрогиране и исфрустриране гамади, насилника и инструментализованих криминалаца. Жао ми је јер јако волим спорт, пратим домаће лиге и идем на утакмице.

Врачарац, можда су ти намере часне, али оно што браниш није...

А шта су навијачи?
И КО су навијачи?
Да ли је неко ко навија за неки клуб и ко има криминални досије навијач само на стадиону или је је навијач и на митингу своје странке (ДС, СНС...) и или тада постаје, као и сваки други човек (пекар, лекар, млекар, апотекар...) само симпатизер странке? Да ли у том случају значи да су сви нпр. "пекари" криминалци и следбеници ДС-а?
Ја само браним један нормалан приступ где је криминалац криминалац без обзира да ли гледа утакмицу на стадиону, пече хчеб или носи барјак своје политичке странке...да ли је неко дрогиран? Па тај је дрогиран и на трибини и у дискотеци и на концерту...то нема везе са навијачима...да има медији би писали да хаос праве навијачи и нпр. фанови митра мирића..........а то што тебе никоне може да убеди...па то је ипак само твоја ствар.
Зашто не одеш на стадион и увериш се својим очима?
Није тешко
није тешко.
 
Ujedinjenje navijača je besmisleno i retardirano , u provom redu sa navijačkog aspekta jel bi se tim činom popišali i posrali sebi u usta , kao i na one koji su izginuli i povredjeni u medjusobnim sukobima , a dal se neko toga plaši nemam pojma , možda neki neobavešteni i paranoični pojednici . Mada ista partija kontroliše i policiju i dva najveća kluba čiji se navijači kao ujedinjuju tako da sa te strane režimu i ne preti neka opasnost .
 
Ово си преписао од Наташе Кандић?

Ne, Natasa Kandic prepisuje od mene. Navijaci su sirok pojam ima ih svakakvih, i mirnih i destruktivnih, i vatrenih i onih hladne glave. Jedina zajednicka stvar za sve navijace je ta sto podrzavaju isti tim. Tako da nema svrhe govori o njima kao o jednoj cjelini. Pa stoga predpostavljam da kad se govori o navijacima misli se konkretno na huligane.
 
Ujedinjenje navijača je besmisleno i retardirano , u provom redu sa navijačkog aspekta jel bi se tim činom popišali i posrali sebi u usta , kao i na one koji su izginuli i povredjeni u medjusobnim sukobima , a dal se neko toga plaši nemam pojma , možda neki neobavešteni i paranoični pojednici . Mada ista partija kontroliše i policiju i dva najveća kluba čiji se navijači kao ujedinjuju tako da sa te strane režimu i ne preti neka opasnost .

:cepanje:
 
А шта су навијачи?
И КО су навијачи?
Да ли је неко ко навија за неки клуб и ко има криминални досије навијач само на стадиону или је је навијач и на митингу своје странке (ДС, СНС...) и или тада постаје, као и сваки други човек (пекар, лекар, млекар, апотекар...) само симпатизер странке? Да ли у том случају значи да су сви нпр. "пекари" криминалци и следбеници ДС-а?
Ја само браним један нормалан приступ где је криминалац криминалац без обзира да ли гледа утакмицу на стадиону, пече хчеб или носи барјак своје политичке странке...да ли је неко дрогиран? Па тај је дрогиран и на трибини и у дискотеци и на концерту...то нема везе са навијачима...да има медији би писали да хаос праве навијачи и нпр. фанови митра мирића..........а то што тебе никоне може да убеди...па то је ипак само твоја ствар.
Зашто не одеш на стадион и увериш се својим очима?
Није тешко
није тешко.

Већ сам ти написао све. Навијачи су оно што јесу, оно што су постали и што јесу. Дакле, група дрогираних и пијаних идиота који иде на утакмице да бије и прави сра.ња. То су данашњи навијачи у Србији и то је то. Како већ рекох, због тога што сте, због тога сте и омражени, а не због Бранкице Станковић или Бриса Татона. Навијачи су постали еквивалент олошу, јер је то тако годинама. Све сам ти одговорио и написао, нема потребе да разводњаваш тему, не би ли оправдао стадионске будале и представио их као љубитеље спорта. Дакле, како рекох, част изузецима, али се зна ко је та багра. Исто тако сам ти написао да идем на утакмице. Гледам и Партизан, за који навијам, а и звезду с пријатељима. Био сам на Звезда-Партизан у Пиониру прошле године, па ми се смучило, такође пре тога и на ПАОК-у, да не говорим о срењима Звезда-Кула пре пар година, па 136 дерби оно паљење стадиона итд... Да не дужим, не можеш правити људе будалама, и очекивати да ти верују. Навијачи су гов.на и, уз дужно поштовање према љубитељима спорта, данас је иста ствар, с тим што неки профитирају да праве брљоке. Отуд они ликови који су час у Гробарима, час у Циганима. Таква је сцена, није тешко видети...
 
  • Podržavam
Reactions: VRS

Back
Top