Quantcast

KO SE JOS SECA RUSKOG GASOVODA ????

mar_comm

Elita
Poruka
24.450
Pa iz ljubavi prema velikom Volodji i ruskom bratskom narodu , uustaihyebem :evil:

Gde su sada oni majmuni sto su orgijali po forumu , svrsavajuci u gace od srece , sto ce gasovod da prodje celom fckn srbijom i donese milione svakom srbinu u dzep , direktno .......Moskva - dzep :mrgreen:
Готово,
сад још само ове постове да пошаљем ВуЋку и попуши ти за добро плаћено место ....
Хбга, ни три пишања немаш у "наТРТњацима",
а већ ће да те најуре ....

mar_comm

Elita
Poruka
24.450
A nije radovanje? Postavio si tekst koji nema veze sa izgradnjom južnog toka a verovatno si i sam svestan toga ili nisi? E ako nisi onda si glup za medalju. Nema šta Rus da zna kako treba sa Srbijom, taj gasovod se negradi zbog Srbije, a ti samo nastavi da se blamiraš sa glupostima koje pišeš nemam ja ništa protiv što praviš budalu od sebe, tvoja volja.
Он је напредњак, лупетање му стоји у опису посла ....

Исто као она гуска што је тврдила да Тома није потписао уговор и да не плаћа Монтгомерију 75000 ЕУРА за саветовање шта сме, а шта не сме да лупи ....

Ебга, криза је ....А и зима ....
Стао Дадашину посао на Душановцу,
а искористио већ 3 месеца за бауштел,
иначе, купио би и он неког "саветника" ....

Јамамото

Primećen član
Poruka
769
A nije radovanje? Postavio si tekst koji nema veze sa izgradnjom južnog toka a verovatno si i sam svestan toga ili nisi? E ako nisi onda si glup za medalju. Nema šta Rus da zna kako treba sa Srbijom, taj gasovod se negradi zbog Srbije, a ti samo nastavi da se blamiraš sa glupostima koje pišeš nemam ja ništa protiv što praviš budalu od sebe, tvoja volja.
Laže bre ko hrvat. A za medalju si u pravu - nema sličnog. :cepanje:

luckywin

Domaćin
Poruka
3.950
Pa jeste koristan , al taj ugovor je potpisan pre više od 3 godine , a ne samo da još nije zaboden ašov u zemlju, već se još ne zna ni kuda će ići ni da li će ga biti .:think:
Koliko sam ja ispratio tu priču oko gasovoda, bilo je tu određenih problema, mrzi me nešto opširnije da ti pišem, ukratko, to je ogroman projekat a zbog finansijske krize promenili su se i uslovi za investicije.tj. ambijent konstrukcije finansiranja. Kao što sam već napisao u postu koji si citirao, Rusija neće odustati od tog projekta jer ima obaveze po već sklopljenim ugovorima sa kupcima gasa u Evropi. Zanimljivo je da, u pogledu te neizvesnosti gradnje gasovoda, te zemlje Evrope uopšte nisu zabrinute nego se samo u Srbiji o tome priča.

AZTEC

Buduća legenda
Poruka
27.335
“We are wasting our reserves by simply using it in the plants that can work on coal,” Medvedev was quoted as saying by the Prime-Tass news agency. “There is no need to build new gas pipes that could reach the most remote places. The system has to be updated instead. We need hydro energy and other eco-friendly types. We need alternative sources of energy.”

http://rt.com/news/prime-time/oil-reserves-russia-exhausted/

Rusija je odavno odustala od izgradnje bilo kakvog gasovoda kroz Srbiju, a pitanje je , da li su ikada imali nameru da ga grade , ili je sve to bilo samo buckalo za somove.........one male...srpske :hahaha:
Pa kako da ne odustane od zemlje koja vrvi od bolida,eto pogledaj sebe.

карлос

Veoma poznat
Poruka
10.764
dali si ti pročitao uvodni post........niti je članak o južnom toku niti o Srbiji.......postavljač je izneo laž na koju padaju oni koji ne razmišljaju svojom glavom ili su nepismeni......uključi mozak malo ili pročitaj pa napiši neki pametan komentar u vezi ove laži.....
Друже.Можда је у праву,можда Руси и лажу али није све тако црно.Има гаса.Можеш добити за два минута.....

dlugomir

Zaslužan član
Moderator
Poruka
130.314
Pa iz ljubavi prema velikom Volodji i ruskom bratskom narodu , uustaihyebem :evil:

Gde su sada oni majmuni sto su orgijali po forumu , svrsavajuci u gace od srece , sto ce gasovod da prodje celom fckn srbijom i donese milione svakom srbinu u dzep , direktno .......Moskva - dzep :mrgreen:
Ako se dobro secam pre ce biti da je iz ljubavi prema vlasti u Srbiji, tj. Tadic je time kupovao podrsku Kostunice na izborima koju na kraju nije ni dobio.

Lepi Bora

Buduća legenda
Poruka
37.926
У Србији има воде, воћа, поврћа, жита, и то је оно што је важно и што је доступно, а за руски гас ме боли уво. Тога неће бити вечно.
Али, ти си пропустио главну вест са овог линка, а то је да су руске резерве нафте званично спале на пола. А, ја верујем да је остало још мање, да је можда у питању трећина. Исто мислим и за остале нафтна подручја по свету. Цене нафте стално дивљају.

Неће нафте бити још дуго. Сигурно не још 4 или 5 деценија. Још мало и то је то,а велики део света је навучен на нафту.
Vec sam postavljao podatke - ovo o cemu pise moze se u realnosti odnositi samo na Sudijce ... Sto se tice najveceg svetskog proizvodjaca nafte - nase drage Rusije , njihova nalazista su neiscrpna . Kad niko ne bude imao naftu oni ce je imati - ne zauzimaju Rusi zaludu petinu planete i 50 % svetskog bogatstva ... :heart:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.