Ко руши Вучића?

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.276
Октобар 2013. године

Vučić: Đilas i Mišković preko svojih medija ruše naprednjake!

http://www.kurir.rs/vucic-dilas-i-miskovic-preko-svojih-medija-ruse-naprednjake-clanak-1031135

Јануар 2014.

TAJNI PLAN TAJKUNA: Vučića ruše preko Tome!


http://www.naslovi.net/2014-01-13/pravda/tajni-plan-tajkuna-vucica-ruse-preko-tome/8571907

Фебруар 2014.

Курир: Почиње рушење Вучића, Мишковић дао 100 милиона евра за тотални напад на лидера СНС

http://www.nspm.rs/hronika/kurir-po...iona-evra-za-totalni-napad-na-lidera-sns.html

Март 2014.

Dodik preko Tadića ruši Vučića?

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2014&mm=03&dd=05&nav_id=819744

Април 2014.

Bivši šef CIA ruši Vučića!

http://www.pravda.rs/2014/04/07/bivsi-sef-cia-rusi-vucica/


Јун 2014.

Sad se vidi sad se zna, Dunja ruši Vučića (Пешчаник)

http://pescanik.net/sad-se-vidi-sad-se-zna-dunja-rusi-vucica/


Јул 2014.



И наравно, врхунац рушења Вучића

10731174_734040523355536_1659096084607724863_n.jpg


Зашто мрзите нашег Господара? Зашто га рушите?

Заиста...ко то стално руши Господара а никако да га уздрма?
 
Poslednja izmena od moderatora:
grupa ocvalih demokrata sa krste se upinje dan za danom, koriste se sva moguca sredstva, izvrcu se istine, poluistine pa cak i neistine.

jadno misle da to nesto znaci. e pa da im javim, ne znaci nista kad se laze i maze, ds je propao definitivno, ali kao da vam niko nije javio
 
Господар политичку борбу између различитих политичких чинилаца схвата искључиво као лични однос између других људи и њега. Отуд и овакви текстови. Ако неко каже нешто против њега, мрзи га. Ако неко каже нешто против њега, одмах је рекао и нешто против државе, јер "држава, то је Господар".
 
Руши Пусилипс СЕБЕ САМОГ својим ужасним и лажљивим превртачким поступцима и драмосерским изјавама....... :cool: сваки нормалан човек у Србији ВОЛЕО БИ ДА ИМА ПРЕМИЈЕРА И ПРЕДСЕДНИКА КОЈИМ СЕ МОЖЕ ПОНОСИТИ..... а мене је од њих срамота.........:sad2:
 
Господар политичку борбу између различитих политичких чинилаца схвата искључиво као лични однос између других људи и њега. Отуд и овакви текстови. Ако неко каже нешто против њега, мрзи га. Ако неко каже нешто против њега, одмах је рекао и нешто против државе, јер "држава, то је Господар".

Човек и држава су једва преживели онај државни удар у Лондону кад му је неко нешто довикнуо, а ти тако.
 
Da li je Vučić sam sebi najveći neprijatelj?

Omer Karabeg: Odavno jedan političar nije imao toliku podršku naroda kao što je danas ima Aleksandar Vučić. Istovremeno, ne ugrožava ga opozicija koja je izuzetno slaba, a i mediji mu manje-više pišu hvalospeve. Pa ipak, on je stalno nezadovoljan, stalno govori da mu rade o glavi. On u stvari govori kao čovek koji je ugrožen. Kako to tumačite?

Jovo Bakić: Čini mi se da se radi o izrazito narcisoidnoj ličnosti koja mora da bude voljena i, kadgod mu se učini da nije voljen, on reaguje kao uvređeno dete. U tom smislu svakako da je on najveći neprijatelj samom sebi.

....

Omer Karabeg: Zašto je Vučić toliko osetljiv na svaku, pa i najmanju kritiku, čak i onu koja se pojavljuje na minornim internet portalima? Izgleda da još samo može da opstane Zoran Kesić sa svojom satiričnom emisijom “24 minuta“ na B 92?

Jovo Bakić: Kao što sam na početku kazao, čini mi se da se radi o detinjoj potrebi da se bude voljen. Premijer Vučić ne može da živi ako ga neko slučajno ne voli. Ta detinja potreba se onda pretvara u nešto što je mnogo manje bezopasno, a to je težnja da se kontrolišu mediji. Potpuno je jasno da danas postoji, kao što je postojala i ranije, sprega između krupnog kapitala i političke moći.

Ranije je ta sprega bila takva da se moglo govoriti o oligarhij, a danas se može govoriti o autoritarno-oligarhijskom sistemu, odnosno o sistemu u kome se na čelu oligarhije nalazi jedan autoritarni vlastodržac, odnosno Aleksandar Vučić, koji se trudi da kontroliše što je moguće više društvenog prostora, a naročito sredstva masovne komunikacije, jer smatra da onaj ko ih kontroliše može kontrolisati i društvo. U tome je on vrlo naivan.

Ne zaboravimo da je Slobodan Milošević pao upravo u trenutku kada je kontrolisao najviše medija, a Aleksandar Vučić je tada bio ministar informisanja u vladi Srbije. Drugim rečima, iskustvo nije nabolji učitelj Aleksandra Vučića.

http://www.slobodnaevropa.org/conte...ic-sam-sebi-najveci-neprijatelj/26669724.html

На линку је интервју Јово Бакића и Миљенка Дерете дат Слободној Европи, код Омера Карабега.

Ваљда последњи интервју Миљенка Дерета, ал' мени је занимљивије оно што је Јово Бакић причао.
 
Kako je onomad govorio "Garant stabilnosti u Regionu , a i sire " :
- Ne ruse oni Srbiju zbog Milosevica , vec Milosevica zbog Srbije !

Mozda se i u "tom grmu krije zekonja" ?!

Naravno , ima i onoga sto je Eremita malopre rekao , a ima i ono "da se i auto - golovi racunaju " .
U svakom slucaju "nije toliko vazno sta se prica , vec je vaznije - ko prica" , pa dokle god je u igri taj "ugrozeni tajkunski lobi" ni to sto je u "g-dinu VU crno , nije dovoljno crno koliko je njihovo - belo , toliko belo kao sto oni misle da im je belo" !
 
Kako je onomad govorio "Garant stabilnosti u Regionu , a i sire " :
- Ne ruse oni Srbiju zbog Milosevica , vec Milosevica zbog Srbije !

Mozda se i u "tom grmu krije zekonja" ?!

Naravno , ima i onoga sto je Eremita malopre rekao , a ima i ono "da se i auto - golovi racunaju " .
U svakom slucaju "nije toliko vazno sta se prica , vec je vaznije - ko prica" , pa dokle god je u igri taj "ugrozeni tajkunski lobi" ni to sto je u "g-dinu VU crno , nije dovoljno crno koliko je njihovo - belo , toliko belo kao sto oni misle da im je belo" !

Али ШТА ЗНАЧИ и КОМЕ ЗНАЧИ БИЛО ШТА то некакво УОПШТЕНО ПРОЗИВАЊЕ - нека кажу конкретно ИМЕНА, ПРЕЗИМЕНА, ГДЕ, КАД, ЗАШТО, ЗА КОЛИКО ЛОВЕ...... ово што раде постаје толико јадно и бламантно........
 
Drugovi Srbi. Nemojte nikoga da mrzite.Svi smo mi,Bozja deca, i svima nama,zivot na ovoj plavoj Planeti,ogranicen je, i svi cemo mi zavrsiti u istoj zemlji
mozda cak,i na istom groblju.Mrznja je rak rana medju ljudima. Ne postoji niko,ko je ziveo vecito. Eto,cak i nas voljeni "Marsal",morao je jednoga lepog Majskog dana,da skrsti ruke,i da ode u "vecna lovista". Moja poruka,svim mojim zemljacima Srbima,glasi:VOLITE SE LJUDI !!! Od mrznje,niko do sada nije imao koristi.
Ljubav medju ljudima,empatija,koju treba da gajimo,i to prvenstveno kod sebe. Lubav, i samo ljubav. To je najlepsi,ali i najnezniji cvet,koji treba gajiti onim,sto mu
najvise prija. A to je LJUBAV. Ako vi gajite ljubav,prema svima,sa kojima dolazite u kontakt,ta ljubav ce i vama biti uzvracena.Znajte. LUBAV RADJA LJUBAV !
A MRZNJA MRZNJU !
 
Drugovi Srbi. Nemojte nikoga da mrzite.Svi smo mi,Bozja deca, i svima nama,zivot na ovoj plavoj Planeti,ogranicen je, i svi cemo mi zavrsiti u istoj zemlji
mozda cak,i na istom groblju.Mrznja je rak rana medju ljudima. Ne postoji niko,ko je ziveo vecito. Eto,cak i nas voljeni "Marsal",morao je jednoga lepog Majskog dana,da skrsti ruke,i da ode u "vecna lovista". Moja poruka,svim mojim zemljacima Srbima,glasi:VOLITE SE LJUDI !!! Od mrznje,niko do sada nije imao koristi.
Ljubav medju ljudima,empatija,koju treba da gajimo,i to prvenstveno kod sebe. Lubav, i samo ljubav. To je najlepsi,ali i najnezniji cvet,koji treba gajiti onim,sto mu
najvise prija. A to je LJUBAV. Ako vi gajite ljubav,prema svima,sa kojima dolazite u kontakt,ta ljubav ce i vama biti uzvracena.Znajte. LUBAV RADJA LJUBAV !
A MRZNJA MRZNJU !

Ajde ta sranja ispričaj ustaškoj mladunčadi!!!
 
Poslednja izmena:
Али ШТА ЗНАЧИ и КОМЕ ЗНАЧИ БИЛО ШТА то некакво УОПШТЕНО ПРОЗИВАЊЕ - нека кажу конкретно ИМЕНА, ПРЕЗИМЕНА, ГДЕ, КАД, ЗАШТО, ЗА КОЛИКО ЛОВЕ...... ово што раде постаје толико јадно и бламантно........

"Samo je pitanje da li im nadlezni za dim i razbibrigu oko njega " daju sve podatke u kompletu ili "radi Cenzura" ...?
I da li se "testosteron nalazi na predvidjenim mestima ili negde lutaa" ...?
 
ima vas raaznih, cro, slo, bednoscev, siptari, ds, ldp, eremita....

Усташе, ДС и Еремита ударили на највећу светињу, господина Александра Вучића.

На срећу ту је стена стаменита, маринац из Миријева, да скочи у одбрану том рањеном лаву.
 
Усташе, ДС и Еремита ударили на највећу светињу, господина Александра Вучића.

На срећу ту је стена стаменита, маринац из Миријева, да скочи у одбрану том рањеном лаву.

ne boj se mirijevca, naroda se boj, cuvaj se sumadijske ruke! ha, ha, ha, a a aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Evo sad ga rusi i Pobedonoscev:

Šrafovi u mesari – fantomski posao premijera Vučića

Objavljeno: 04.11.2014. – 11:31
Subota – dan za odmor i spavanje. Ali, nema ništa od toga, jer ćerkica me budi u 8 ujutro: „Baka te zove na Skajp, dođi brzo“. Šta je sad, zabrinuh se, da nisu loše vesti? Otkad sam 2003. došao u London, majka i nije baš imala običaj da me budi vikendima. Opraštam joj, pomislih cinično, u Srbiji je dan u punom naletu, jedan sat unapred, 9 sati i jeste pristojno vreme za poziv.

Fantomski-posao-premijera-Vucica-02.png


„Sine, premijer nam je radio baš tu kod tebe i pre nego što je postao student! U gvožđari, prodavao šrafove! Na Gloster Roudu, sad ću da ti pročitam tekst…“ I pre nego što sam uspeo da dođem sebi, onako sanjiv, i povežem o čemu se radi, majka mi pročita naslovnu Blica i ceo tekst unutra. Majka inače nije politički zainteresovana, često i ne glasa, ali nije da ne voli srceparajuće životne priče. Čula je da je premijer pošten i svidelo joj se kako je počeo da zavodi red, pa je na prošlim izborima glasala za njega. Otuda verovatno i ovo oduševljenje saznanjem da je premijer nadničio baš u mom kraju. On je još davne 1988. godine radio kod Indijca, kao mladić, pre nego što se vratio i upisao studije u Srbiji. Zarađivao je 2 funte na sat, ali pošto se ubrzo pokazao dobrim, digli su mu platu na 2 i po funte. Gazda je prodao lokal pre par godina, ali tu su radnici koji se Vučića sećaju od pre 25 godina, ali koji ne mogu da dokuče da li je premijer na Miloševićevoj ili onoj drugoj strani političke ponude. Ima i slika, „Jack’s Hardware Homeware” šopa, gde je premijer radio – veli mi majka. Otvorim sajt Blica i vidim naslovnu print izdanja:

Fantomski-posao-premijera-Vucica-01.png


Pa ja znam ovu radnju sa slike! Živim dve ulice dalje i svako jutro prolazim pored nje, na putu do Gloucester Road tube (metro) stanice. Tu hvatam Piccadilly liniju, pravac do King’s Crossa, gde mi je kancelarija. Iako mi je ovo dnevna rutina u poslednjih šest godina, nikad se nisam previše zagledao u „Džekovu“ svaštaru. Doduše, mislim da sam jednom tu svratio da kupim izolir traku. Davno beše, valjda me sećanje dobro služi.

I do podneva sam maltene potisnuo celu priču u zaborav, uprkos majčinom oduševljenju. Velika stvar – radio u mom kraju, čuj… Ali, ne dade mi đavo mira, pa par sati kasnije na stepeništu zgrade, tokom kraćeg razgovora sa komšijom Džonom, pomenuh slučaj: „Znate li da je naš premijer radio u „Džekovoj svaštari“, ovoj na Gloucester Roadu, još 80-ih?“ Gospodin Džon, stariji džentlmen koji se celog svog života nije selio iz ovog kraja, sa iznenađenjem zapita: „Jack’s… misliš na Chard & Sons radnju? Zar tu nije bila mesara 80-ih?” “Ne znam zaista, ne sećam se dobro Londona iz tog perioda”, odgovaram sarkastično. Osamdesetih sam se igrao u pesku, u Kragujevcu. “Nisam baš siguran”, sumnjičavo dodade Džon, pa pređosmo na priču o Murinjovom Čelsiju i transferima.

Nešto kasnije tog popodneva setih se opaske o mesari. Prolazeći pored radnje, zagledah se u zgradu, i zaista – ugravirano u zidu stoji “Chard&Sons”, očigledno ime nekadašnje radnje. Pretražih malo po internetu da pogledam njen istorijat, a jedino što sam uspeo da pronađem jeste jedna stara fotografija:

Fantomski-posao-premijera-Vucica-02.png


Mesara, zaista. Nemoguće da premijer laže, pomislih, možda je fotografija prilično stara. Možda se mesara zatvorila 60-ih, 70-ih, pa i početkom 80-ih, pa je „Jack’s” otvorena na istom tom mestu pre te 1988. godine… I brže-bolje pohitah da pogledam istorijat radnje u registru privrednih subjekata. I evo šta sam dobio:

Fantomski-posao-premijera-Vucica-03.png


Radnja za koju premijer tvrdi da je u njoj radio 1988. godine tada nije postojala, ona je otvorena 1. januara 1989. godine. Da nije komšija Džon bio u pravu? Čekajte, sad sam zbunjen, ako je tu bila mesara, to onda znači da… ma nemoguće, premijer nikada ne laže!

Možda je i pre ove radnje tu bio „hardware, homeware“, a ne mesara. Ne znam, nisam pametan, ali znam ko sigurno zna: premijer Vučić. Pozivam ga da nam razjasni i objasni, da nas ne grize crv sumnje. I iskreno se nadam da je ovo samo neka greška, jer sve mogu da podnesem, ali da mi se majka tako razočara – to nikako!

http://zokstersomething.com/2014/11...fantomski-posao-premijera-vucica/#more-134344
 

Back
Top