Quantcast

Ко руши Вучића?

Meklaud

Domaćin
Poruka
4.843
EA PAZITE Sastanak trilaterale Vucic organizovao u Miskovicevom hotelu gde su ga advokati prisluskivali hahaha.Vucic ocigledno placa Miskovica za tu glumu da ga povremeno privede i da ga ne tuzi kada ga proziva po novinama da ga ovaj preko Janka i Pavla rushi.Sigurno da bi bar nekom zasmetalo da ga toliko prozivaju pa cak i da je istina,presavio bi tabak pa tuzio za uvredu i naknadu stete.Cirkus Srbija,a vi verujte

Emihs

Buduća legenda
Moderator
Poruka
29.601
Drugovi Srbi. Nemojte nikoga da mrzite.Svi smo mi,Bozja deca, i svima nama,zivot na ovoj plavoj Planeti,ogranicen je, i svi cemo mi zavrsiti u istoj zemlji
mozda cak,i na istom groblju.Mrznja je rak rana medju ljudima. Ne postoji niko,ko je ziveo vecito. Eto,cak i nas voljeni "Marsal",morao je jednoga lepog Majskog dana,da skrsti ruke,i da ode u "vecna lovista". Moja poruka,svim mojim zemljacima Srbima,glasi:VOLITE SE LJUDI !!! Od mrznje,niko do sada nije imao koristi.
Ljubav medju ljudima,empatija,koju treba da gajimo,i to prvenstveno kod sebe. Lubav, i samo ljubav. To je najlepsi,ali i najnezniji cvet,koji treba gajiti onim,sto mu
najvise prija. A to je LJUBAV. Ako vi gajite ljubav,prema svima,sa kojima dolazite u kontakt,ta ljubav ce i vama biti uzvracena.Znajte. LUBAV RADJA LJUBAV !
A MRZNJA MRZNJU !

E moj "Druže"!

Protector

Elita
Poruka
15.085
Толико нападају јадног Господара Вучића да не може на миру ни да се посвети борби против корупције и криминала...
О Боже зашто не даш Србији да предахне, да коначно и код нас буде боље, зашто не пусте Господара да ради свој посао :rida:

27E

Legenda
Poruka
50.349
eto i demokratske brace.

a kako se lako ujedine kad treba da se sere na srpskom forumu.

neka, neka, mozak im je kao i kvaran zub, ako je ne probusi mnogo boli, ovako imaju odusku pa duvaju li duvaju tj izduvavaju visak mozga

Хусар

Poznat
Poruka
8.805
Вучића би одавно газда из америчке амбасаде пустио у ВЦ шољу да му је спремио наследника.
Значи американци су почели да праве грешке па сада на брзака покушавају да "роде" новог српског лидера .... нажалост сви су извикани и офирани и уопште се нећу зачудити ако пре вучића одлете они ликови из Александра Карађорђевића 92.

У сваком случају, чим се појави "нови" српски лидер оде аца да смрди у канализацију ....

27E

Legenda
Poruka
50.349
komplikovano je to

i botu je ivica spasao 2008, pa su provel;i mandat drzeci se za rucice

onda je ivica bio predsednik, a vucic potpredsednik

danas je vucic predsdenik a ivica potpredsednik

m ozda je to trebalo da se desi 2008. stavisecak

*BILJA*

Buduća legenda
Poruka
32.298
Zanimljivo.... Svuda na svim medijima po ceo dan možemo čuti samo ono najgore o Vučiću.... Nigde da čujemo kako ga neko hvali i kako neko hvali Njegove veličanstvene mere kojima smanjuje plate građanima Srbije....

Kako je tako nesto moguce kad je svaka druga tema ovde da u Srbiji vlada "medijski mrak", da su mediji "pod kontrolom Vucica", i onda on naredio da se o njemu govori samo najgore, dakle..........:rotf:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.