Ко руши Несторовића?

Djilas multimilioner a vucko multimillijarder.
Па, поставио је парадигму. Половина жутих тајфуна су сада Вучићеви. Није он кренуо од нуле. Где ја стадох, ти продужи, што сам дужан ти још више задужи, узурпирај медије, заруши правосуђе. За Верицу Бараћ нико не може да каже да је била за радикале, сам Ђинђић је поставио, али су се брзо покајали.

Она је можда могла за времена да буде наша Лаура Ковеши, али свима је видно лакнуло када је преминула. Зато њене извештаје и гурате под тепих. За Вучића више и нису потребни извештаји - он сам себе малтене дневно кривично оптужује. Али нема никога да га одмах спроведе у истражни затвор.

И сада је МИ-Глас из народа крив што неће са криминалцима, издајницима и велеиздајницима свих боја! Јесте овај народ крив што се тако лако, брзо и јефтино продаје и то још за сопствене паре, али мислим да је полако "пун куфер" свима и надам се да ће на новим изборима то и да покаже.

И сада је МИ-Глас из народа крив што неће са криминалцима, издајницима и велеиздајницима свих боја! Јесте овај народ крив што се тако лако, брзо и јефтино продаје и то још за сопствене паре, али мислим да је полако "пун куфер" свима и надам се да ће на новим изборима то и да покаже.
MI je dzoker SNS-a i tu nema sta dalje da se prica, ne samo Jerkovic nego ceo MI.

Јасно да само жели власт, као и сваки други политичар, не треба ту имати никакве идеале.
Занима ме шта конкретно замераш Ђиласу из времена кад је био на власти, односно градоначелник Београда?
За тај период мање више, мада је био део издајничке досманлијске власти, али данас он је отоврено за признање Косова,он је за увођење санкција Русији, за то да су Срби починили геноцид, итд. И он то не крије, он и његови се отоврено састају са Куртијевим лобистима:

1706513368626.png

Зато они за мене никада неће бити алтернатива, никоме, па ни Вучићу. То је принцип, не може се са таквима борити за интересе Србије и Срба.

ауторска тема

Сведоци смо ових дана учесталих наслова у ботовским медијима о превирањима и неслагањима унутар веома добро пролазне странке Несторовића Ми глас из народа , било је питање времена , питање сата, када ће да се крене у обрачну са овом партијом народа ..Нисмо дуго чекали , наиме након што су завршили са Дверима и Заветницима , нека сила предпостављам се обрусила на Ми глас народа и то веома оштро јер мора да се сарађује , ако се не сарађује онда те нема ...

Држава мора увек да буде испред сваког личног интереса , али та држава не сме да буде репресивна и не сме да гуши ни народ , ни партије , ни медије а специјално не сме да заговара систем у којем ће да постоје само две партије , видимо да се то покушава наметнути ..само две партије , прва је СНС а друга бивши ДОС , односно Србија против насиља а трећа опција се угуши и уништи уз помоћ ове две ..

Ко руши Несторовића , поставља се питање , руше га и једни и други јер није желео са буде са њима , стога мора да се уништи ..штета јер је заиста био глас народа и нека искра наде да постоји нешто мало боље , честитије и светлије ..

Nisu oni završili sa Dverima i Zavetnicima, već su oni ispostave službe koje posluže kad treba i onda ih sklone kad im više ne trebaju. Nije uopšte tajna da su glasovi za Zavetnike uzeti od SPS-a kad su ušli u Skupštinu, a takođe su im dali i glasove da uopšte prijave listu.

Tako je i Nestor poslužio da bude konj trkač, tako će i da završi.

ауторска тема

Сведоци смо ових дана учесталих наслова у ботовским медијима о превирањима и неслагањима унутар веома добро пролазне странке Несторовића Ми глас из народа , било је питање времена , питање сата, када ће да се крене у обрачну са овом партијом народа ..Нисмо дуго чекали , наиме након што су завршили са Дверима и Заветницима , нека сила предпостављам се обрусила на Ми глас народа и то веома оштро јер мора да се сарађује , ако се не сарађује онда те нема ...

Држава мора увек да буде испред сваког личног интереса , али та држава не сме да буде репресивна и не сме да гуши ни народ , ни партије , ни медије а специјално не сме да заговара систем у којем ће да постоје само две партије , видимо да се то покушава наметнути ..само две партије , прва је СНС а друга бивши ДОС , односно Србија против насиља а трећа опција се угуши и уништи уз помоћ ове две ..

Ко руши Несторовића , поставља се питање , руше га и једни и други јер није желео са буде са њима , стога мора да се уништи ..штета јер је заиста био глас народа и нека искра наде да постоји нешто мало боље , честитије и светлије ..
Niko ga ne ruši, to je državni projekat, na žalost veoma uspešan. Oni rade ono šta se od njih očekuje.

За тај период мање више, мада је био део издајничке досманлијске власти, али данас он је отоврено за признање Косова,он је за увођење санкција Русији, за то да су Срби починили геноцид, итд. И он то не крије, он и његови се отоврено састају са Куртијевим лобистима:
Не браним Ђиласа нити ме занима, али ти сам си написао у поруци на коју сам одговорио да знамо шта је радио кад је био на власти, па сам зато питао шта му ту конкретно замераш? Ок, значи ипак му замераш садашњи ангажман.

Jedan komentar u vezi Sarovica i emisije

@milenkovicb10

@milenkovicb10

3 hours ago (edited)
@arsocalypso Okej, ne sporim da se pravi posten. U sns-u nikada nije bio, cim je Seselj poceo da mesetari sa Vucicem izasao je iz stranke i javno to izneo. Ja pitam samo sta nije istina iz svega sto je rekao sada u emisiji? Koliko god da je radikal nikad nije menjao stavove, niti je bio preletac, ostao je dosledan svim stacovima od kada je na politickoj sceni. Na prstu jedne ruke mozete da izbrojite takve danas, ja mislim da je to dovoljno da mu se da sansa, a da li je posten ili ne vreme ce pokazati
Da li je ovaj uopšte normalan kad može da postavi ovo pitanje , pošteno čeljade treba od nekog radikala da izdrži govornu torturu dva sata da bi zaključio nešto. Kao da zadnjih 30 i nešto godina nisu imali šta da kažu.

Не браним Ђиласа нити ме занима, али ти сам си написао у поруци на коју сам одговорио да знамо шта је радио кад је био на власти, па сам зато питао шта му ту конкретно замераш? Ок, значи ипак му замераш садашњи ангажман.
Кад кажем он, мислим на целу ту бившу власт, чија је он тренутно перфонификација и главни лидер.

Back