Ko radi za 18000 moze bez problema i za 12000

Sve zavisi gde u kom gradu prima tih 18 000.
Bila sam skoro u Nisu i dole na jugu zemlje nam dicne i malo gledala cene .
Jaje u lokalu za koji se placa najam ,porez itd kosta 5 dinara , pijaca jeftina
a u Beogradu to isto jaje 12 -13 dinara , pijaca otkida ..
To mu onda znaci da je njegovih 18000 kao u BG bar 45000 a to ovde ipak nema puno ljudi .
Ionako se sve sto se zaradi uglavnom pojede :whistling:
 
Sta mislite zasto ljudi idu raditi za 18000 hiljada dinara i to godinama i jos na ta primanja urednu nabombaju dvoje dece i puste tu decu da odrastaju kao cigancici?

....mislis, ti ljudi, posto se vec nisu snasli u zivotu, nemaju pravo na potomstvo..?:(
...a verujem da ta razlika izmedju 18 i 12 000 din, njima znaci, mnogo vise nego tebi novi mobilni...ili recimo auto....stan...:neutral:
 
Sve zavisi gde u kom gradu prima tih 18 000.
Bila sam skoro u Nisu i dole na jugu zemlje nam dicne i malo gledala cene .
Jaje u lokalu za koji se placa najam ,porez itd kosta 5 dinara , pijaca jeftina
a u Beogradu to isto jaje 12 -13 dinara , pijaca otkida ..
To mu onda znaci da je njegovih 18000 kao u BG bar 45000 a to ovde ipak nema puno ljudi .
Ionako se sve sto se zaradi uglavnom pojede :whistling:

Pa Beograd. Za Nis sam cuo da rade za 7000.
 
Sta mislite zasto ljudi idu raditi za 18000 hiljada dinara i to godinama i jos na ta primanja urednu nabombaju dvoje dece i puste tu decu da odrastaju kao cigancici?
Bez uvrede.
Mislim da ti je izražavanje totalno neumesno za temu koju si postavio...
Zašto ponižavaš ljude koji žive u nemaštini?
Da li su oni po tebi osudjeni da ne trebaju da imaju dece, ili šta?:rtfm:
 
Bez uvrede.
Mislim da ti je izražavanje totalno neumesno za temu koju si postavio...
Zašto ponižavaš ljude koji žive u nemaštini?
Da li su oni po tebi osudjeni da ne trebaju da imaju dece, ili šta?:rtfm:

PA nije mu taj gazda napravio dete. Prvo se srede stvari u zivotu, pa se onda prave deca.

A ne posle se cudi sto mu klinac obio trafiku. Pa kako i nece kad nema nista i zivi u lopovskom drustvu.

Ima izreka "Ne pravi vecu sirotinju od sebe nego sto jesi" A to znaci na pravi decu ako za njih nemas uslove. Ali ljudska neodgovornost i egoizam nemaju granicu.
 
PA nije mu taj gazda napravio dete. Prvo se srede stvari u zivotu, pa se onda prave deca.

A ne posle se cudi sto mu klinac obio trafiku. Pa kako i nece kad nema nista i zivi u lopovskom drustvu.

Ima izreka "Ne pravi vecu sirotinju od sebe nego sto jesi" A to znaci na pravi decu ako za njih nemas uslove. Ali ljudska neodgovornost i egoizam nemaju granicu.

To si upravu ali ljudi sa takvim platama je jednostavno nemoguće da se srede pa prave decu u ovoj državi....zato nam je tako i lepo ;)
 
To si upravu ali ljudi sa takvim platama je jednostavno nemoguće da se srede pa prave decu u ovoj državi....zato nam je tako i lepo ;)


Pa znam, ali ti kad si sam, jos nekako i mozes probati naci drugi posao. A kad napravis dete, moras se naguziti gazdi kad mu se god digne i cesto takvi ljudi zbog dece postaju losi.

Cinkaju po firmi da se ulizu gazdi, smestaju drugim ljudima otkaze i postaju otpad drustva, zgadija. I cesto ta njihova deca postanu gamad jer odrastu sa takvim dnom od roditelja.
 
PA nije mu taj gazda napravio dete. Prvo se srede stvari u zivotu, pa se onda prave deca.

A ne posle se cudi sto mu klinac obio trafiku. Pa kako i nece kad nema nista i zivi u lopovskom drustvu.

Ima izreka "Ne pravi vecu sirotinju od sebe nego sto jesi" A to znaci na pravi decu ako za njih nemas uslove. Ali ljudska neodgovornost i egoizam nemaju granicu.
Pa sad nebi se baš složio s'tvojom konstatacijom.
Pre če trafiku da obije klinac čiji roditelj ima da mu da sve što mu je poptrebno,nego klinac onog koji jedva sastavlja kraj sa krajem.
Oni što po tebi imaju dovoljno da bi se razmnožavali i pravili nove debile od dece koja nisu naučila da rade,nego samo da vise po kafićima i voze besna kola koja im je kupio brižni roditelj,već su se dovoljno nakrali i navatali para upravo od te sirotinje kojoj ti nebi dao da ima potomstvo.
Čast izuzetcima koji su prava retkost.Teško je u Sbiji stvoriti nešto poštenim radom.
Sinke ovo je tema koja nema kraja....i jesi i nisi u pravu...
 
Bez uvrede.
Mislim da ti je izražavanje totalno neumesno za temu koju si postavio...
Zašto ponižavaš ljude koji žive u nemaštini?
Da li su oni po tebi osudjeni da ne trebaju da imaju dece, ili šta?:rtfm:

pa sad...ne ponizava ih...(sami se ponizavamo, svi zajedno...)
vec im suptilno porucuje da je vijeme za jedno veliko...torbanje...adekvatim alatom
na nivou drage nam drzave? :zper:
 
PA nije mu taj gazda napravio dete. Prvo se srede stvari u zivotu, pa se onda prave deca.

A ne posle se cudi sto mu klinac obio trafiku. Pa kako i nece kad nema nista i zivi u lopovskom drustvu.

Ima izreka "Ne pravi vecu sirotinju od sebe nego sto jesi" A to znaci na pravi decu ako za njih nemas uslove. Ali ljudska neodgovornost i egoizam nemaju granicu.

ono kondom glavu cuva?
pa cuva...al ko tje onda radit...ako se sirotinja pocne uzdrzavat...:confused:
 
Pa sad nebi se baš složio s'tvojom konstatacijom.
Pre če trafiku da obije klinac čiji roditelj ima da mu da sve što mu je poptrebno,nego klinac onog koji jedva sastavlja kraj sa krajem.
Oni što po tebi imaju dovoljno da bi se razmnožavali i pravili nove debile od dece koja nisu naučila da rade,nego samo da vise po kafićima i voze besna kola koja im je kupio brižni roditelj,već su se dovoljno nakrali i navatali para upravo od te sirotinje kojoj ti nebi dao da ima potomstvo.
Čast izuzetcima koji su prava retkost.Teško je u Sbiji stvoriti nešto poštenim radom.
Sinke ovo je tema koja nema kraja....i jesi i nisi u pravu...


Otisao si u drugu krajnost. Neverovatno ali u Srbiji nema sredine. Samo se usporedjuje debelo bogati i totalni jadnik.

Koji je vama ku,rac ljudi?
 
ima, al te usprkos tome ili mozda bas zbog toga...simpatiziramo, malcice...

nego, idi vidi sta je to... kontracepcija...inace, ko zna
koliko ces malih musavih proletera ovako popraviti...:mrgreen:


Daj vrati se svom stadu, da ti gazda ne naplati ovcu posle ispase. Ti ces mene uciti sta je kontracepcija. Moja cura nije koza kao druge pa o tome nemaju pojma i brzo zatrudne. Moja cura pije tablete i da mi stalno da joj svrsim u picu:heart: i nemamo nikakvih problema da dobijemo nezeljenog macka ili kako ti kazes musavca.
 
Daj vrati se svom stadu, da ti gazda ne naplati ovcu posle ispase. Ti ces mene uciti sta je kontracepcija. Moja cura nije koza kao druge pa o tome nemaju pojma i brzo zatrudne. Moja cura pije tablete i da mi stalno da joj svrsim u picu:heart: i nemamo nikakvih problema da dobijemo nezeljenog macka ili kako ti kazes musavca.

.
e, simpaticno bas...i to sto si zaljubljen, i to sto si glupav...
valjda ce musavci naslijediti majcinu inteligenciju... :mrgreen:
 

Back
Top