Ко пилету сисе или?

Како бисте се ви осећали да вам момак или девојка на свадбу позову бившу или бившег?

Или, како сте се осећали, ако вам се то већ догодило?

kakva retardirana fora
al' ne verujem da bih i primetila sta se desava, ne nameravam da na dan samoubistva mog ega budem strejt
boze, dijenek
 

Back
Top