Ko peva ovu pesmu?

Ljudi pomagajte, žena mi razmiri glavu...:lol: ...a trudnica je u pitanju, pa mož' misliti kakve su to muke...:lol:

U refrenu se pominje nešto kao: "na ovom kopnu ljudi više nema, stado ovaca i moj crni pas"
Pesmu peva žena, a pesma je definitivno hrvatska.
Zna neko ko peva, kako se zove pesma?
Pokusao sam preko googla, ali ništa...:(
 
znam tu pesmu radi se o army of lovers-obsession
joj nije, znam tu od army of lovers, ta sto je ja trazim je bas iz tog perioda, al' ne sjecam se ni teksta ni izvodjaca nazalost. :( i ovaj se ne setka nikud, vezan je za stolicu tokom citavog videa, nekako me podsjeca na frankenstajna sa otvorenom glavom, a vade mu sprice, soljice ma svakakve predmete iz glave
 
Pozdrav,
zna li neko kako se zove pesma sto ide pri kraju emisije "Lepsa strana sveta" koju vodi Ivana Ilic Labia. Trazim na google ali samo delovi emisije bez te pjesme. Neki crnac pjeva al neznam kako se zove.
Hvala unapred....
 
Ne znam kako se zove ni izvodjac ni pesma ali sam zapamtio spot, po nacinu komunikacije izmedju dvoje mladih ljudi gde on njoj zaokuplja paznju i iskazuje zainteresovanost tako sto joj pokaze prestom na svoje oko da je gleda a zatim stavi taj prst na srce. Zna li iko o kojem se spotu pesi i izvodjacu radi? Ako je poznato nekome?
 
E sad, ako moze pomoc. :)
Ne znam ko peva ovu pesmu, mislim da je ime pesme "Braca".
Govori o dva brata, jedan se vraca iz rata, posle dosta godina, a njegov ga brat ne prepoznaje.
I baca ga u tamnicu.
Ima jedan stih cini mi se ide ovako:
"Na obrazu ostrica od maca
poznace me moj brat ".
Mislim da je Rep pesma...
 

Back
Top