Ko ovde ima prvenstvo?

Koja kola prva prolaze na ovoj raskrsnici?

Pogledajte prilog 1549585
Na ovoj slici se nista ne vidi, ni da li je ukljucena rotacija na nekom od vozila sa prvenstvom prolaza, ni da li predsednikov dzip ima blinkere napred (koji, ako su ukljiceni, definisu njegovo vozilo kao vozilo pod pratnjom), tako da je ova fotka samo jedan od bezbroj lose postavljenih zadataka, na koji se i ne treba truditi dati odgovor, nego vratiti onoga ko je smislio zadatak nazad, na crtaću tablu.

Nijedna jer su ulice uske
Da znaš, da prvo što sam primetila na slici je da su uličice veoma uske i da dva vozila uopšte ne mogu da se mimoiđu, sve i da neko ima uključenu svetlosnu signalizaciju (što ovde na slici liči da je jedino uključeno na policijskom autu) i/ili zvučnu signalizaciju (što sa slike ne znamo).
Pa, pored vatrogasnih kola niko nema šanse da prođe, kako je nacrtano!

Ako su uske ulice samo nesrećno nacrtana slika, a ne poenta zadatka, onda prvo ide policija (zbog svetlosne signalizacije), a ostali nakon toga po pravilu desne strane.

Svi vi imate vozačku dozvolu? :zcepanje:
Ćero, biraj ko će da ti bude lični vozač od ponuđenih. :z;:

Da vidimo, ko se od gospode nudi da bude Ćerin lični vozač, da bi Ćera mogla da izabere? :manikir:

P.S. Mislim, ne od ponuđenih vozila na slici, već od učesnika teme. Svi imaju vozačku dozvolu, sada im treba samo još tvoja. :mrgreen:

Poslednja izmena:
Ćero, biraj ko će da ti bude lični vozač od ponuđenih. :z;:

Da vidimo, ko se od gospode nudi da bude Ćerin lični vozač, da bi Ćera mogla da izabere? :manikir:

P.S. Mislim, ne od ponuđenih vozila na slici, već od učesnika teme. Svi imaju vozačku dozvolu, sada im treba samo još tvoja. :mrgreen:
Odmah znam koga neću, da se ne prijavljuju džaba!
@tab503 kukavica koja bi pustila da ja u hitnoj iskrvarim jer je murija upalila rotaciju!
June, ne mogu ga tagovati, mrsko mi prelaziti na ćirilicu, i on kukavica!
@Jugoslav Čvarak nikako, taj ne zna jel pošo il došo :D

Odmah znam koga neću, da se ne prijavljuju džaba!
@tab503 kukavica koja bi pustila da ja u hitnoj iskrvarim jer je murija upalila rotaciju!
June, ne mogu ga tagovati, mrsko mi prelaziti na ćirilicu, i on kukavica!
@Jugoslav Čvarak nikako, taj ne zna jel pošo il došo :D
Crna Ćerijana, šta ćeš ti u ambulantnim kolima? :eek:
Kakav si to belaj napravila... opet? :D

Back