Ko operise Tadića

a sta bi sa onim pricicama za naivne...da smo u drzavi srbiji svi isti ... koje gnjide...!!
zabludeli narod bi bio srecan da dospe do VMA,klinickog centra,i drugih vrhunskih ustanova...ali to je za probrane druga liga....narod moze i kod veterinara...a elita..?? vlast moze sve.... gde ovi ljigavci pogubise moral..?? jesu li ga ikad imali..??
kako onaj ljigavi ministar zdravlja sme da se pojavi i u jednoj zdrastvenoj ustanovi..??

Pajo uput za VMA obicni ljudi vrlo tesko dobijaju moj primer kad sam trebao biti operisan. Mi smo bre obicni smrtnici za nase vlastodrsce.

a sta bi sa onim pricicama za naivne...da smo u drzavi srbiji svi isti ... koje gnjide...!!
zabludeli narod bi bio srecan da dospe do VMA,klinickog centra,i drugih vrhunskih ustanova...ali to je za probrane druga liga....narod moze i kod veterinara...a elita..?? vlast moze sve.... gde ovi ljigavci pogubise moral..?? jesu li ga ikad imali..??
kako onaj ljigavi ministar zdravlja sme da se pojavi i u jednoj zdrastvenoj ustanovi..??
Sto se ne operise kod naseg nekog lekara za koga je pred novinarima sprema vatru u ruku da stavi
Prpa...:zper:

Tadić zaveštao organe na VMA

10. septembar 2009. 17:28
Predsednik Srbije Boris Tadić postao je danas dobrovoljni davalac organa potpisavanjem izjave o zaveštanju organa na Vojnomedicinskoj akademiji u Beogradu
v146386p0.jpg

Predsednik Srbije Boris Tadić postao je danas dobrovoljni davalac organa potpisavanjem izjave o zaveštanju organa na Vojnomedicinskoj akademiji u Beogradu, saopštila je Pres služba predsednika.

Tadić je na taj način uključio u nacionalnu kampanju čiji je cilj da razbije predrasude i poveća svest o važnosti doniranja organa, piše u saopštenju.

"Ukoliko bi se donatorstvo i transplatacija u potrebnoj meri razvili, hiljade ljudskih života bilo bi spaseno svake godine, a naša zemlja bi stala rame uz rame sa najhumanijim društvima u Evropi", kazao je Tadić.

Predsednik Srbije je pozvao građane da se uključe u tu civilizacijski vrednu akciju solidarnosti, navodi se u saopštenju.
http://www.mondo.rs/v2/tekst.php?vest=146386

p.s.
http://forum.krstarica.com/showthread.php/312311-Tadić-zaveštao-organe-na-VMA

Poslednja izmena:
...ne dao bog da mi nesto fali pa da moram na operaciju, nista me vise ubediti ne moze da su ove nase klinike bezbedne kad nam predsednik i rodjeni lekarski ministar beze od hirurskog mantila k'o od dzelata boze me sacuvaj...z:cry:

...napomenucu samo da je Djindjic bio operisan na Banjici od strane naseg tima...z:mrgreen:

...ne dao bog da mi nesto fali pa da moram na operaciju, nista me vise ubediti ne moze da su ove nase klinike bezbedne kad nam predsednik i rodjeni lekarski ministar beze od hirurskog mantila k'o od dzelata boze me sacuvaj...z:cry:

...napomenucu samo da je Djindjic bio operisan na Banjici od strane naseg tima...z:mrgreen:

Frka panika, znali su oni koliko su "zaduzili" nase zdravstvo koje zdravima sece noge a kamoli bolesnim.

ovog operise finski lekar, jocic je isao u svajcarsku ili nemacku ako se ne varam nakon one saobracajne nesrece, a mislim da je bilo jos slucajeva samo sto ne mogu da se setim. mislim...lepu sliku daju o tome koliko veruju u nase zdravstvo :neutral:

Nigde Jočić nije išao posle saobraćajke, a ni posle.z:mrgreen:

Tadiću je njegov prijatelj Tači mogao da sredi operaciju kod vrhunskog hirurga. Onog Turčina.

:histericna:Bekamov hirurg operiše predsednika
N. Vlačo, S. Todorović | 22. 12. 2010. - 08:00h | Foto: J. Vučetić | Komentara: 50

Sakari Orava, poznati finski hirurg, koji je operisao fudbalsku zvezdu Dejvida Bekama i bivšeg srpskog reprezentativca Ivicu Dragutinovića, dolazi danas u Beograd, a već sutra ujutru će operisati Ahilovu tetivu Borisu Tadiću, predsedniku Srbije. On je u izjavi za "Blic" kazao da mu je velika čast što će operisati srpskog predsednika i naveo da će Tadićev oporavak trajati dva-tri meseca, a u normalnom stanju biće do proleća naredne godine.

Tadić će moći da igra košarku, tvrdi finski stručnjakProfesora Oravu zatekli smo u njegovoj ordinaciji u finskom gradu Turku, u koju mu je Bekam došao na operaciju Ahilove tetive u martu ove godine.

Orava će nakon sutrašnje hirurške intervencije, koja bi trebalo da traje manje od sat vremena, u Beogradu ostati još jedan dan da se uveri da se Tadićev postoperativni tok odvija normalno.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zar je komentar na sve ovo potreban ?:besna:

u tekstu se potkrala greska. navedeno je da je tadic srpski presednik iako je on crnogorac, stranac i u srbiji moze predstavljati samo tih pola miliona svojih saplemenika, doseljenih crnogoraca. on ne moze nikada biti srpski presednik jer ga srbija nije ni birala. uz pomoc amerike i tih svojih djetica sa cetinja, sam se proglasio za pobednika na izborima.

Kako jje ljigav ovaj Boris Tadic... Srbija je u svojoj istoriji imala svakakve likove na celu drzave ali ovakvo djubre od coveka nikada!
Увек то кажем: проучи мало боље нашу историју, па да видиш каквих је љига било.

Никола Пашић, први међу љигавцима.

А, краљ Милан, с Тајном конвенцијом, с АУ, а затим, и на унутрашњем плану, развод с Наталијом, развлаче се, ту пред читавом српском јавношћу, он приморава митрополита Теодосија да да развод, и после се отимају за сина Александра, као последњи Цигани...

Упс... Вређам Цигане...

А, краљ Милан, с Тајном конвенцијом, с АУ, а затим, и на унутрашњем плану, развод с Наталијом, развлаче се, ту пред читавом српском јавношћу, он приморава митрополита Теодосија да да развод, и после се отимају за сина Александра, као последњи Цигани...

Упс... Вређам Цигане...

Ma ja napisah ... ali ovakvo djubre od coveka, nikad!

E,da... srecan ti praznik!

Ma ja napisah ... ali ovakvo djubre od coveka, nikad!

E,da... srecan ti praznik!
Хвала.
(Мада, не знам тачно на који празник мислиш z:), ал' нема везе. z:))

Дакле, да, не знам је л' ђубре, ал' је сигурно манекен и марионета, без боје мириса и укуса, коме се скоро сви подсмевају, и симпатизери, и противници.

Краљ Милан је, упркос свему, барем имао известан интегритет, личност, а и неке објективне заслуге за Србију...

Упс... Вређам Цигане...

Pre meseca dana na jednoj
drugoj temi hvalila si đilkoša Milana Obrenovića,
a sada kritikuješ (!?)
Šta to treba da znači....?
Revidirala stavove.....
I tada sam polemisao s tobom i pokušavao
da plasiram svoj stav da je Milan na svim
poljima bio gubitnik i sprdnja za Srbiju...

Back