Ko operise Tadića

doktori gotovo nikad ne uzimaju pare licno nego pare uzimaju uglavnom sestre ili cistacice u njihovo ime.
uzimaju licno, mada na ortopediji na banjici gde se ugradjuju ilizarovi aparati sve ide preko neke firme koja je vlasnistvo treceg lica pa navodno ti odes platis kuk ili ilizarov aparat po nabudzenoj ceni a oni navodno isporuce ortopediji na banjici. ja lezao tamo a i ortak mi je operisao kicmu, bez ustezanja kazu to kosta toliko i toliko . gade mi se

dokle li ce ovaj narod trpeti ponizenja..?? iz dana u dan...godinama i decenijama unazad....kad ce stici na to dno rupe i shvatiti da je dosao kraj ponizavanju..?? ima li ta rupa kraja..?? kako vreme prolazi ponizenja su sve gora...
PA LJUDI JEDAN TITO SE LECIO U SVOJOJ ZEMLJI....sta umisljaju ovi nistaci ko su oni..??

То је сад ЕУ.z:mrgreen:
Но свеједно сам предложијо.У духу традиције.
Јер кад море највећи, море и најљешпи његовим стопама.z:)

On se ponasa kao da je transplatacija srca u pitanju , koja se radila u Srbiji dok ovi debili ne dodjose na vlast pa smaknuse strucnjake sa Dedinja zbog politicke pripadnosti . Pa operacija traje manje od sat vremena i ja verujem da tu operaciju bi mogao da izvrsi i neki student .
A sto se potpacivanja tice pa ne bi oni trazili nista od "dragog" nam Bote . Ali zato ce ovaj Finac biti lepo placen iz dzepa naroda .

Evo ovako, da i ja jednom dobijem kaznu i da mi bude drago zbog toga:

Jeb.o ja mater raspalu posred smrdljive picqe Tadicu i jeb.o mu sve sto ima, i jeb.o celu familiju po redu svim ministrima, jeb.o seme i pleme celoj opoziciji, a jeb.o sve zivo i mrtvo svim doktorima u ovoj zemlji i celom zdravstvu, a zatim ih sve zajedno spalio i popis.ao im se na pepeo. I daj Boze da padne neko gov.no s neba i unisti celu ovu zemlju da nikad vise ne postoji.

Eto, toliko od mene :)

Jeb.o ja mater raspalu posred smrdljive picqe Tadicu i jeb.o mu sve sto ima, i jeb.o celu familiju po redu svim ministrima, jeb.o seme i pleme celoj opoziciji, a jeb.o sve zivo i mrtvo svim doktorima u ovoj zemlji i celom zdravstvu, a zatim ih sve zajedno spalio i popis.ao im se na pepeo. I daj Boze da padne neko gov.no s neba i unisti celu ovu zemlju da nikad vise ne postoji.

Слажем се са тобом и потписујем цео пост. Додуше, ја би их ''само'' спалио. Без хебања. :)

ova operacija je placena najmanje par miliona evra iz budzeta gradjana nase zemlje.

za tadica i tomicu , najbolji inostrani doktori - o narodnom trosku

a za gradjane srbije, za njih qurac sve dok ne spreme dobru debelu kovertu bele boje i ne tutnu sestri u ruke

Pa za par miliona evra su mogli jos jednu nogu da mu montiraju covece?! z:D

Pa za par miliona evra su mogli jos jednu nogu da mu montiraju covece?! z:D

pa sta mislis ti da bekamov licni doktor i jedan od najjacih svetskih hirurga dolazi ovde za neku sitnu lovu da operise i nadgleda tadicev oporavak z:D

njegov radni sat nije ispod 50.000 evra burazeru

razumeo bih da je u pitanju neka operacija gde tadicu zavisi zivot

al operacija ahilove tetive je rutinska operacija koju moze da izvede mislim svaki ortoped

tako daj e ovo klasicno bahacenje i izivljavanje o narodnom trosku

pa sta mislis ti da bekamov licni doktor i jedan od najjacih svetskih hirurga dolazi ovde za neku sitnu lovu da operise i nadgleda tadicev oporavak z:D

al operacija ahilove tetive je rutinska operacija koju moze da izvede mislim svaki ortoped

И ди нађоше тог финца?
Зар немају амери боље од праве, од плексигласа еботе?

1:20

За свега шест тисућа.....

a hoce li doktori ortopedi iz DS-a PITATI SVOG PREDSEDNIKA--ZASTO IH TOLIKO PONIZI..??

Па они су се сложили,да зарад добрих односа са Турском,Финском доктору асистира др.Јусуф,који је иначе светски афирмисан,чак га и "Гвардијан"хвали:
Čovek koji se predstavlja kao Jusuf Erčin Sonmez, doktor koji se zbog „zločina protiv života i zdravlja, trgovine ljudima i ilegalne imigracije“ nalazi na Interpolovoj poternici, u ekskluzivnoj izjavi za Kurir tvrdi da nikada nije bio u Albaniji i da se čak njegovi srpski prijatelji „smeju“ na optužbe protiv njega!

Sonmeza, poznatog i kao „doktor vampir“ ili „doktor strvinar“, ugledni britanski list Gardijan označio je kao jednog od „ključnih igrača na crnom tržištu organa u poslednjih deset godina“. Nalog za njegovo hapšenje izdao je Unmik.

Па они су се сложили,да зарад добрих односа са Турском,Финском доктору асистира др.Јусуф,који је иначе светски афирмисан,чак га и "Гвардијан"хвали:
Čovek koji se predstavlja kao Jusuf Erčin Sonmez, doktor koji se zbog „zločina protiv života i zdravlja, trgovine ljudima i ilegalne imigracije“ nalazi na Interpolovoj poternici, u ekskluzivnoj izjavi za Kurir tvrdi da nikada nije bio u Albaniji i da se čak njegovi srpski prijatelji „smeju“ na optužbe protiv njega!

Sonmeza, poznatog i kao „doktor vampir“ ili „doktor strvinar“, ugledni britanski list Gardijan označio je kao jednog od „ključnih igrača na crnom tržištu organa u poslednjih deset godina“. Nalog za njegovo hapšenje izdao je Unmik.

izgleda da stvarno srbija ne postoji vise...da postoji ovakve stvari nebi bile moguce...

dokle li ce ovaj narod trpeti ponizenja..?? iz dana u dan...godinama i decenijama unazad....kad ce stici na to dno rupe i shvatiti da je dosao kraj ponizavanju..?? ima li ta rupa kraja..?? kako vreme prolazi ponizenja su sve gora...
PA LJUDI JEDAN TITO SE LECIO U SVOJOJ ZEMLJI....sta umisljaju ovi nistaci ko su oni..??

Tito se lecio u svojoj zemlji, ali u Sloveniji :zroll:

...inace odavde su svi hirurzi koji su iole valjali pobegli devedesetih zbog Milosevica. :zcool:

Од мене репутација !!!

А од кума телевизор ...

И даљински ....

z:Dz:Dz:D

Па чак и Дулић ....

z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:

Tito se lecio u svojoj zemlji, ali u Sloveniji :zroll:

...inace odavde su svi hirurzi koji su iole valjali pobegli devedesetih zbog Milosevica. :zcool:

ma kako i dokle da vise lupetas..?? kako te nije sramota vise da pravdas i branis neodbranjivo....KOLIKO DOKTORA SVIH SPECIJALNOSTI JE SPECIJALIZIRALO ZA VREME OVE VLASTI...??? ratni ortopedi i hirurzi su nastavljali noge iz delova a kamo li tetive....STA PORUCUJE MINISTAR ZDRAVLJA I PROSRPSKI PREDSEDNIK SIROTINJI RAJI...?? KOJU OCENU SVOJE VLADAVINE SU SAMI SEBI DALI..??

Колега Тикомире,
видите ли како позитивно утичемо на процес прогледавања
најширих Жутих народних маса
на челу са еХм00дерацијом ...

Видите ли драги и поштовани колега како су почели да "ревидирају" ...

Додуше, још нам се оне присташе ЛСД политике по мало куробецају,
али полако, лећи ће и они на руду ...

platice singapurcani,ima valjda bota neke zasluge kod finaca,pa ce valjda dobiti neki popustz:p

Meni najbolji ovaj deo... On je u izjavi za "Blic" kazao da mu je velika čast što će operisati srpskog predsednika i naveo da će Tadićev oporavak trajati dva-tri meseca, a u normalnom stanju biće do proleća naredne godine.

Ne komentarišem boldovano :lol:

Back