Ko o cemu, ja o njemu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
16.002
Dosao mi je decko. Malo caskamo, ali i razgovaramo o ozbiljnim temama. Bas sam mu ispricala, ono sto cu i vama. Volela bih da mi kazete sta mislite o tome, jer on kaze za tu moju drugaricu da je: "Puknuta u glavu." Posto on tako misli, a ja sam tradicionalna slozicu se sa njim, mada mislim da je njen decko malo puknut, pa bih volela da mi vi kazete sta mislite o tome.
Drugaricina prica: "Znas da sam u vezi vec cetiri meseca, a znas da se znamo negde oko dve godine. Druzili smo se, zezali, sve to znas". (Ja odgovaram: "Znam!"). "Ipak, primetila sam da on sve hoce da radi kao njegov brat. Svidjaju mu se isti filmovi. Njegov brat je zavodnik, inteligentan, uspesan. On nikada ne gresi. Pohadja mnoge aktivnosti. Ima mnogo prijatelja (on nema, prim. autora). Igra tenis. Stalno menja devojke. Izgledao je ranije bolje. Sta mislis ti, Pevacice o tom mom decku?" Ja sam rekla: "Mislim da je puknut u glavu."
Sta mislite o tome, kada otkrijete da vas decko hoce da lici na svog brata. Kao da je zaljubljen u njega. (Tako je moja drugarica rekla).
 
nešto zakazala pevačica...Da vidiš kakve je divne postove o bavljenju u Izrelskoj obaveštajnoj službi pisala...:hahaha::hahaha:

Nisam bila u obavestajnoj sluzbi, vec sam zavrsila izraelsku vojsku. Ozbiljna je tema. Ne mora d aznaci da je zaljubljen u svog brata, sto je ovde slucaj sa njenim deckom, nego u nekog svog rodjaka. Nekom kom se tako bezrezervno divi. Sta mislite sta je to?
 
pa sta znam nije nenormalno diviti se nekom
i meni su neke zene u rl delovale kao super zene...i na neki nacin im se jesam divila..njihovoj snazi i jacini..da li zelim i ja da budem kao one..jednog dana kad porastem hihi...naravno da zelim

tako da ne razumem na sta ciljas..previse pakujes
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top