Ko ne misli iskreno odgovoriti, neka seta.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sinnke:
Sta mislite sta zene najvise nalozi na seks?

1. pare (kad zna da je tip bogat pa ce imati koristi - to je kao dodatni stimulans)
2. prica (zna se sta je)
3. ruka (mazenje, dodiri ...)

Dugi777jezik !

Dovoljno dug da izmuze lepu svotu para i zzivi lagodno.
Vessto dugachak da slozzi dobru storiju i uvek voljenu drzzi na leru, spremnu za nova dogadjanja.
Savrsseno umessan u ljubavnoj igri, toliko da je bolji i od kiticca i od prsticca.
A 777 znachi sve to sedam dana u nedelji, znachi, UVEK !
To vam je odgovor ! : )
 
Kakve ima veze pare sa ljubavlju ?
Ruka ruku mije da zenu bije e nije tako..
Ti mislish da sa mnogo para mozesh imati neku devojku ? Nikako ,mozesh samo imati pushenje,
mislim da izduvash kod svake ,ili one kod tebe sve jedno..I dalje mislim da to pali samo do 18 godina,
UPAMTI ZENE NE VOLE PARE..tup..opet o zid...napravih rupu u zidu....
 
dugi777jezik:
Dugi777jezik !

Dovoljno dug da izmuze lepu svotu para i zzivi lagodno.
Vessto dugachak da slozzi dobru storiju i uvek voljenu drzzi na leru, spremnu za nova dogadjanja.
Savrsseno umessan u ljubavnoj igri, toliko da je bolji i od kiticca i od prsticca.
A 777 znachi sve to sedam dana u nedelji, znachi, UVEK !
To vam je odgovor ! : )

Opet i opet i opet !
 
Psihologue:
Kakve ima veze pare sa ljubavlju ?
Ruka ruku mije da zenu bije e nije tako..
Ti mislish da sa mnogo para mozesh imati neku devojku ? Nikako ,mozesh samo imati pushenje,
mislim da izduvash kod svake ,ili one kod tebe sve jedno..I dalje mislim da to pali samo do 18 godina,
UPAMTI ZENE NE VOLE PARE..tup..opet o zid...napravih rupu u zidu....

Momak je pitao sta nalozi na seks.
Ne treba generalizovati.
Ovo sto si rekao je sasvim OK, s' tim' da, nazalost, postoji mnogo fukare koja izlazi van tvoje generalizacije, daleko od normalnog ;)

Pozdrav.
 
Psihologue:
Kakve ima veze pare sa ljubavlju ?
Ruka ruku mije da zenu bije e nije tako..
Ti mislish da sa mnogo para mozesh imati neku devojku ? Nikako ,mozesh samo imati pushenje,
mislim da izduvash kod svake ,ili one kod tebe sve jedno..I dalje mislim da to pali samo do 18 godina,
UPAMTI ZENE NE VOLE PARE..tup..opet o zid...napravih rupu u zidu....

Ajoj brtae ala si sada lupioooo!!!
 
Znaci kad imas pare ni ne trebas imati neku spiku, bitno je samo da nisi skroz prost.

Za muskarce je afrodizijak zenski donji ves koji je kod kineza na pijaci jako jeftin, a izgleda solidno. A za zene je novcanica. Ok, ma sve bi se to slozilo nekako na svoje mestu da se previse ne biraju novcanice.

Zasto niko ne voli dinare? Sta fali onoj od 10 dinara nije los afrodizijak za zenu ako je skromna.

Danas su pravila E.U. sto znaci vise rada za manje para.
 
gulum:
ALO,PSIHOLOG U KOM TI SVETU ŽIVIŠ KEVETI, PA ŠTA RADE ONDA NAJJAČE DROLJE U DOBRIM KOLIMA I SVINJAMA OD STO KILA, MA VEROVATNO IMAJU ČAROBNU RUKU I NEODOLJIV ŠARM!!!!!!!!!!


Ma jok zaljubljene su u njih.
Svaka koja se moze prodati ce se prodati. Koja ne moze onda prodaje pricu kako je fina zenica i nije takva.

Zene ne vole pare, pare vole njih i uvek nadju put do njih... mozda je to resenje.
 
KO TO MENE...MOZE DA...E ovako Drzimo se starih poslovica o zenama...Muskarac sam ali
ljudi , muski svete u kom svetu zivite , ne vole zene pare mvec muskarce sa parama..Ko vam kriv
kad neznate pravu ruku da razvijete..Nemozete svaki dan da ojachavate ruku i da se pitate shto
vam zene ne zvone na vrata. Pa podrazumeva se ZENE SU TO ,vi njima ruku oni vama nogu...
SHTA ste ochekivali pa nisu zene glupe,udarene .znaju one shta vole...Kakva pricha , ko puno
pricha ne radi nishta...SHTA JURITE LEZBOSE jurite prave zene naravno ko trazi taj i
nadje..

NARAVOUCHENIJE:

ZENE SU DIVNE ,
ZENE SU SUPER
ZENE SU O.K.
ZENE SU SVE NAJ
SAMO TREBA TRAZITI
 
Prica, pa onda spretnost. Ja se izvinjavam, a sta ja tacno imam od toga sto neki tamo lik ima dobra kola? Hoce da mi ih da kad mi zatrebaju? Naravno da ne. Hoce da me izdrzava zato sto se ja k****m sa njim? Nece. Dakle, daj da ja zaradim kesh, ili da ga pravimo zajedno, od toga "on me sponzorise' nema nista bre! Pa ni najgori skrndelji od likova nece to da rade vise! Dobro oce neki.. :roll: A sto se tiche kesha i priche... A sta ce mi ona kad mu se skinem a on me pogleda i kaze muuuuuuuuuuuuuuuuuuuu??!! Ma bre...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top