ko moze da ima ovakvu devojku

Ja koji u kamionu imam lap top, GPS navodjenje (tu ih pola ne zna ni sta je to) i mp3 Pioneer od 600 eura tesko da sam sofer. I radim po 10 utovara po svabiji i po 10 istovara.
Pa ove se izgube u svojoj ulici, a sta mislis tamo? A o carinskim papirima da i ne govorim..
Tu ti mozak mora raditi 100 na sat. Zato malo ljudi i voli medjunarodni transport, a ja sam kontra ja volim da nisam kuci.

I zato sam kamion pilot. Dignem gas na 90 km ukljucim tempomat i samo drzim volan i slusam disco. Nema boljeg posla, samo moras imati dobru makinu inace je koma. Bolje ne voziti ako imas los kamion.
Moracu staviti slike od moje makine da zene svrse.
 
Stvarno se izvinjavam sinnke, nisam mislila da omalovažavam tvoj posao, koji očigledno voliš i uživaš u njemu... u principu, to je najvažnije. Džabe nekom brdo diploma ako ne voli, ako nije ispunjen svojim poslom.

Ipak, pričaš o ženama jako ružno... možda ti samo takve poznaješ, ne znam... ali stvarno mislim da pričaš ružno bez potrebe.
 
ra-ta-tat:
Stvarno se izvinjavam sinnke, nisam mislila da omalovažavam tvoj posao, koji očigledno voliš i uživaš u njemu... u principu, to je najvažnije. Džabe nekom brdo diploma ako ne voli, ako nije ispunjen svojim poslom.

Ipak, pričaš o ženama jako ružno... možda ti samo takve poznaješ, ne znam... ali stvarno mislim da pričaš ružno bez potrebe.


nikad ni jednu nisam uvredio ruznim recima, ja samo kazem da one vole vise pare od muskarca i ne vidim tu nista ruzno. Istina boli ali treba biti jak pa je i istrpeti po nekad.
Ne valja ni da se covek stalno laze a to radimo od kad otvorimo oci ujutro.
 
Luciferko:
Danas sam imao priliku da uzivo svojim ocima prvi put gledam foto sesn za jedan casopis. Devojka je bila bukvalno savrsena, bez i jedne mane. Znaci ono bukvalno nisam mogao da joj projadjem manu. Dupe, sise, struk, koza, stomak sve savrsenstvo. Lice , kosa. Bukvalno vrhunski.

Mene cisto zanima ko moze da ima ovakvu ribu, sta treba muskarcu da bi setao ovako nesto. Da li se takve devojke loze samo na pare ili je vise potreban neki smek. Ima li neki momak koji nije pun para ali je lep i ima smeka kod njih sanse.
A ti Luciferko kao ne znas na sta se loze,A?
Pa na sharm,duhovitost,dobru dushu...i ostale izmisljotine. Nemoj da si smeshan... :D
 
Ne znam... ja više volim muškarca od para :D
možda zato što u životu nikad ni u čemu nisam oskudevala
moguće
ali nisam usamljena u tome, pa sam sigurna da ima još dosta žena koje imaju raznovrsne prioritete

Naravno, ako bi ih imala dve opcije jedan identitačan muškarac u dva različita konteksta, jedan siromašan i siv, a drugi raskošan i luksuzan... NARAVNO da bih odabrala onaj drugi :D
 
Luciferko:
Danas sam imao priliku da uzivo svojim ocima prvi put gledam foto sesn za jedan casopis. Devojka je bila bukvalno savrsena, bez i jedne mane. Znaci ono bukvalno nisam mogao da joj projadjem manu. Dupe, sise, struk, koza, stomak sve savrsenstvo. Lice , kosa. Bukvalno vrhunski.

Mene cisto zanima ko moze da ima ovakvu ribu, sta treba muskarcu da bi setao ovako nesto. Da li se takve devojke loze samo na pare ili je vise potreban neki smek. Ima li neki momak koji nije pun para ali je lep i ima smeka kod njih sanse.

sta bi sa marijom karan? :mrgreen: :shock:
 
sinnke:
Ja koji u kamionu imam lap top, GPS navodjenje (tu ih pola ne zna ni sta je to) i mp3 Pioneer od 600 eura tesko da sam sofer. I radim po 10 utovara po svabiji i po 10 istovara.
Pa ove se izgube u svojoj ulici, a sta mislis tamo? A o carinskim papirima da i ne govorim..
Tu ti mozak mora raditi 100 na sat. Zato malo ljudi i voli medjunarodni transport, a ja sam kontra ja volim da nisam kuci.

jao sinke ajd ne kenjaj molim te, svako ko nema potrebu da razmishlja gde ce da se iskljuchi iz gigantske petlje mozhe sebi da priushti GPS sistem, tu bash mozga neshto i ne treba ...
 
Luciferko:
Da li se takve devojke loze samo na pare ili je vise potreban neki smek. Ima li neki momak koji nije pun para ali je lep i ima smeka kod njih sanse.

Pare, pare...Samo kukas za pare. Jbt, jesi li ti neki socijalni slucaj, ili sta? Daj vise, sa tim, preterao si, majke mi.
Hteo bi super ribu, da setate dok vam tabani ne zabride, da te voli ko boga i da je tovis kokicama. Pa mislim...

Promeni nick u SOCIJALKO.
 
Luciferko:
Danas sam imao priliku da uzivo svojim ocima prvi put gledam foto sesn za jedan casopis. Devojka je bila bukvalno savrsena, bez i jedne mane. Znaci ono bukvalno nisam mogao da joj projadjem manu. Dupe, sise, struk, koza, stomak sve savrsenstvo. Lice , kosa. Bukvalno vrhunski.

Mene cisto zanima ko moze da ima ovakvu ribu, sta treba muskarcu da bi setao ovako nesto. Da li se takve devojke loze samo na pare ili je vise potreban neki smek. Ima li neki momak koji nije pun para ali je lep i ima smeka kod njih sanse.

Ima, ukoliko istetovirash na desnom guzu puza golaca koji pravi spiralu u obliku vecite osmice. Neizostavno.
 
raindog:
jao sinke ajd ne kenjaj molim te, svako ko nema potrebu da razmishlja gde ce da se iskljuchi iz gigantske petlje mozhe sebi da priushti GPS sistem, tu bash mozga neshto i ne treba ...


Da samo sto prosle godine kad sam ja vozio nije postojao program za kamione nego samo za aute, pa te isti gps vodi ispod nadvoznjaka koji je 3.2 metra a tebi visina 4 metra.
I ne moze si ga svako priustiti i kad padne magla neupotrebljiv je.
 
Samo podjes od pretpostavke da ako je toliko lepa da je zeli i djubretar i obican student i onaj lovator za sebe. Mnogo je primera koji idu u prilog tome da ce u vecini slucajeva izabrati lovatora, medjutim ima i primera da prelepe, predobre devojke zavrse sa nekim bezveznjakovicima koji niti izgledaju, niti imaju para, niti se ponasaju prema njima lepo. Znam pouzdano bas slucaj jedne nase bivse misice, koja ima nekog decka, boze sacuvaj probisveta. To ti je samo dokaz tvrdnje da je sve to vrlo relativno, i da u ljubavi i izboru partnera ljudi nisu bas racionalni. Zasto ti sa nekim proradi nesto u stomaku a sa nekim koji je po svim standardima savrsen, jednostavno nema hemije.

Tesko je ovako reci, znamo samo da devojka ima super telo. A kakva je, kako razmislja, to ne znamo, da bi ti rekli, kakav je tip moze imati.
 
Imace je drustveno mocan, popularan muskarac, a cesto je to povezano sa novcem.
A posto ona vrednuje nekog muskarca na osnovu vecinskog misljenja mase histerusha o njemu a ne ukljucivanjem sopstvene sive mase i gradjenjem ljudskog odnosa, ne vidim zasto bi takve devojke mi muskarci trebali tretirati drugacije od robe, sirovine, terena gde se odigrava seks. Da ni ne pominjem da je takva toliko okupirana svojim telom i izgledom da o tome razmislja po celi dan. Kada bi neko objavio koliko jedna takva devojka npr vremena potrosi u cupkanju obrva, verujem da bi svet zanemeo. One nemaju energije za nista izvan sebe i vrte se u tom svom zatvorenom krugu.

Tako da, kad odem po cokoladu u radnju ja ne osvajam taj proizvod time sto cu u zanosu izvoditi baletsku tacku pred kasirkom, odusevljavati je, ukratko, emocionalno se angazovati, vec samo otvorim novcanik.
Sponzorusama treba tako hladno i lezerno pristupiti.
Iako ih mnogi napadaju, mislim da su one najvece dobro i zapravo veoma ekonomicna pojava u smislu da nisam toliko bogat da bih se emocionalno trosio i ucestvovao oko svake. A upravo umesto ulaganja tog unutrasnjeg emocionalnog napora, one radije gledaju novac, materijalne vrednosti i njegov drustveni status a sto je za muskarca daleko povoljnije i jeftinije ako vise nije u prvoj mladosti.
 
Dzentlmen koji ima lovu, smek, sarm, duhovitost, obrazovanje, pamet, koji je pazljiv, kulturan............. Kad budes sve to nabavio, pa kad je budes SMUVAO, pa SETAO, pa KRE..... bices srecan i ponosan ..... pa kad njoj bude sva ta lepota prosla, sta ces onda........ nece moci tangic vise da nosi...
 
ЧИЧА ДРАЖА:
Слажем се али потребан је и алат,шмек,лепота,.................


Pa kad su nekome prece pare od svega ovoga,..sve sto si naveo je na sporednom mestu,....Tako da su takvoj devojci potrebne pare prvo kod muskaraca,..alatka ajd to kako kome,.....smek nema veze sta ce mu smek ako ima love,.....lepota ,...sta ce mu lepota ako ima love,....Tako da sve se vrti oko para,...Sta mislis da ce takav avion od devojke da trazi smek i lepotu,....ma daj....
 
Sandy_BG:
Samo podjes od pretpostavke da ako je toliko lepa da je zeli i djubretar i obican student i onaj lovator za sebe. Mnogo je primera koji idu u prilog tome da ce u vecini slucajeva izabrati lovatora, medjutim ima i primera da prelepe, predobre devojke zavrse sa nekim bezveznjakovicima koji niti izgledaju, niti imaju para, niti se ponasaju prema njima lepo. Znam pouzdano bas slucaj jedne nase bivse misice, koja ima nekog decka, boze sacuvaj probisveta. To ti je samo dokaz tvrdnje da je sve to vrlo relativno, i da u ljubavi i izboru partnera ljudi nisu bas racionalni. Zasto ti sa nekim proradi nesto u stomaku a sa nekim koji je po svim standardima savrsen, jednostavno nema hemije.

Tesko je ovako reci, znamo samo da devojka ima super telo. A kakva je, kako razmislja, to ne znamo, da bi ti rekli, kakav je tip moze imati.

Oprosti znaci student obican i posten momak je bezveznjakovic , a lovator je faca. I nema veze sto je vecina tih lovatora do svoje love dosla kako je dosla, na nabog kojih bi svi davno robijali u svakoj normalnoj drzavi. Cini mi se da su tebi moralne norme malo pomerene cim su ti Srpski lovatori nekakve face a djubretare i studente stavljas u isti kos.

Bogu hvala pa ce iskreno se nadam uskoro da dodje vreme , kada ce pahopse sve lovatore po srbiji, opet kazem njih 99%, hvala bogu onih 1 % sto su zaradili posteno i treba da imaju.
 

Back
Top