Quantcast

ko moze da ima ovakvu devojku

Hellen

Buduća legenda
Poruka
29.972
Ово је већ хиљадита тема са сличном тематиком!!!

Шта се то дешава са мушкарцима и женама? (Додуше, пре бих рекла са момцима и девојкама, јер мало старија генерација делује сигурније у себе и у оно што хоће.)

Момци оптужују девојке да не желе ''обичне'' момке, да се пале само на спонзореса пуно пара и добрим колима и да су из тог разлога они сами и невољени.
Девојке оптужују момке да не желе ''обичне'' девојке, да се пале само на намонтиране спонзоруше са сисама и минићима у првом плану и да су зато оне саме и невољене.

У ствари и једни и други чаме сами и траже изговоре за своју самоћу и отуђеност!
Тужно!

sensual

Zainteresovan član
Poruka
260
Luciferko:
Danas sam imao priliku da uzivo svojim ocima prvi put gledam foto sesn za jedan casopis. Devojka je bila bukvalno savrsena, bez i jedne mane. Znaci ono bukvalno nisam mogao da joj projadjem manu. Dupe, sise, struk, koza, stomak sve savrsenstvo. Lice , kosa. Bukvalno vrhunski.

Mene cisto zanima ko moze da ima ovakvu ribu, sta treba muskarcu da bi setao ovako nesto. Da li se takve devojke loze samo na pare ili je vise potreban neki smek. Ima li neki momak koji nije pun para ali je lep i ima smeka kod njih sanse.
Pa stvarno luciferko ovo pitanje je suvisno i najlepse devojke na svetu imaju srce bas kao i ostali ljudi ...Prosle nedelje sam videla devojku koja stvarno ali stvarno izglea fantasticno kako drzi za ruku i zaljubljeno gleda tipa koji skroz jadno izgleda...onda sam takodje videla veoma visoku i lepu devojku sa malim ruznim tipom.....pa ti vidi...
Ovo naravno ne znaci da te ribe nekada nemaju visoke kriterijume ali naravno da nema teorije da mogu da se tek tako generalizuju kao roba.Ili mozda da?-lepe levo,ruzne desno-ove levo traze decka sa puno love,pametnog,zgodnog,popularnog/poznatog,seksi,duhovitog..a ove sa desne strane traze decka. :roll: No way!

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.764
sensual:
Pa stvarno luciferko ovo pitanje je suvisno i najlepse devojke na svetu imaju srce bas kao i ostali ljudi ...Prosle nedelje sam videla devojku koja stvarno ali stvarno izglea fantasticno kako drzi za ruku i zaljubljeno gleda tipa koji skroz jadno izgleda...onda sam takodje videla veoma visoku i lepu devojku sa malim ruznim tipom.....pa ti vidi...
Ovo naravno ne znaci da te ribe nekada nemaju visoke kriterijume ali naravno da nema teorije da mogu da se tek tako generalizuju kao roba.Ili mozda da?-lepe levo,ruzne desno-ove levo traze decka sa puno love,pametnog,zgodnog,popularnog/poznatog,seksi,duhovitog..a ove sa desne strane traze decka. :roll: No way!

Jeste taj tip bio ruzan. Ali si mu trebala pogledati marku cipela, sve bi ti bilo jasno.

LePiaf

Domaćin
Poruka
4.850
Nishta novo nije da je devojkama generalno (da, da, generalizacija... penite kol'ko hocete) novac bitan. Neko lepo reche, ako je vec tako preterana riba, znachi da moze da bira, a onda i materijalni status ulazi u grupu vrlo bitnih faktora.
Ipak, poshto 100% pravilo ne postoji, ti, Shejtanko, mozesh da probash da startujesh tu tvoju muzu u tangama... Najgore shto moze da ti se desi je da ti se nasmeje u lice, svima ispricha kako si probao da je muvash, izgazi i to malo samopouzdanja i samoposhtovanja shto imash, otera te u alkoholizam, cirozu jetre i preranu smrt...

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.764
LePiaf:
Nishta novo nije da je devojkama generalno (da, da, generalizacija... penite kol'ko hocete) novac bitan. Neko lepo reche, ako je vec tako preterana riba, znachi da moze da bira, a onda i materijalni status ulazi u grupu vrlo bitnih faktora.
Ipak, poshto 100% pravilo ne postoji, ti, Shejtanko, mozesh da probash da startujesh tu tvoju muzu u tangama... Najgore shto moze da ti se desi je da ti se nasmeje u lice, svima ispricha kako si probao da je muvash, izgazi i to malo samopouzdanja i samoposhtovanja shto imash, otera te u alkoholizam, cirozu jetre i preranu smrt...

To si u pravu da one pokusavaju da nam sruse samopouzdanje, a te fore je sinke pusio do 20-te godine a posle su iste takve plakale i dovodio sam ih do ludila (ne seksualnog, nego do sloma zivaca). Jbga ne mozes naneti zlo drugome a da ti se ne vrati.
Samo joj nadjes slabu tacku... mada prestar sam da bi me vise interesovale takve kuje.

Ljudi moji zene postaju jako dobre kad vide da ti ne mogu nista.

Ipak sam ja mag za zene. :D :D

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
896
Gazdarica:
Luciferko, nije problem u tome sto si "obicni" student, nego sto si iskompleksiran, naporan, dosadan, njanjav i agresivan... Koja normalna djevojka bi to trpila kraj sebe?
Gazdarice moj otac je vrlo uspesan u svom poslu, kad bi rekao cime se bavi verovatno bi gomuila ljudi ovde doznala ko sam. Medjutim to mene najvise **** u zivotu.I mnogo bi mi bilo lakse da to nije tako. Posto 99% nasih devojaka ocekuje lovu. Ali ni jednoj ne prolazi u glavu da za razliku od 99% oceva lovatora koji daju svojim sinovima za devojke, dobra kola sakom i kapom meni moj otac ne daje jer ima neku svoju zivotnu filozofiju. Onda obicno ja ispadnem stipsa i cicija jer naravno svaka cura ocekuje da joj ja pruzim nesto vise od ostalih jer ipak sam ja neko i nesto. I onda kad ne dobije to sto je ocekivala onda je jebeno razocarana, misli da sam stipsa, cudi se. Meni drugarica kaze tipa sta ti hoces, lep si , mlad si, pun si para, ali znas ono cekaj malo ko je pun para ja ili moj otac. E to je vidis priblem koji ja imam. Svaka ocekuje ne znam ja sta i onda kad ne dobije onda ****** :(

Usput vozim se gradskim prevozom.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.764
Buraz pa ti prcaj ko lud, dok one provale da nece dobiti nista tebi idu poeni. Tu samo treba biti pametan i dok jos ne provale da ti otac ne daje kintu oplesti.

Pazi nisi u velikoj prednosti u odnosu na smrtnike ali opet jesi jer u svakom coveku lezi nada (koja nekad opasno vara) tako i u njima da ce te dobiti za sebe i usput tvoju lovu koju ces naslediti, zato samo pametno i gemblaj dok ti ne dosadi.

V

Vragolasta Amfibija

Gost
Luciferko:
Danas sam imao priliku da uzivo svojim ocima prvi put gledam foto sesn za jedan casopis. Devojka je bila bukvalno savrsena, bez i jedne mane. Znaci ono bukvalno nisam mogao da joj projadjem manu. Dupe, sise, struk, koza, stomak sve savrsenstvo. Lice , kosa. Bukvalno vrhunski.

Mene cisto zanima ko moze da ima ovakvu ribu, sta treba muskarcu da bi setao ovako nesto. Da li se takve devojke loze samo na pare ili je vise potreban neki smek. Ima li neki momak koji nije pun para ali je lep i ima smeka kod njih sanse.
samo neko pun para

pare

samo na pare

nema

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
896
sinnke:
Buraz pa ti prcaj ko lud, dok one provale da nece dobiti nista tebi idu poeni. Tu samo treba biti pametan i dok jos ne provale da ti otac ne daje kintu oplesti.

Pazi nisi u velikoj prednosti u odnosu na smrtnike ali opet jesi jer u svakom coveku lezi nada (koja nekad opasno vara) tako i u njima da ce te dobiti za sebe i usput tvoju lovu koju ces naslediti, zato samo pametno i gemblaj dok ti ne dosadi.
A ona nece provaliti kad joj kazem da idemo gradskim prevozom a ne taksijem i to u neki najobicniji kafic. Da vidis samo kako se razocaraju, kad ne spomenem taksi.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.764
Luciferko:
A ona nece provaliti kad joj kazem da idemo gradskim prevozom a ne taksijem i to u neki najobicniji kafic. Da vidis samo kako se razocaraju, kad ne spomenem taksi.

Jesi lud. Izmisli da ti je auto na popravci jer se delovi (smisli neki ultra auto) za njega cekaju jer su limited edition.
Ali taksi te stvarno yebe, tesko ako bar za taksi nemas jer tu laz vec ne mozes smisliti.
Ako je neka bas dobra i nameracio si se na nju onda moras platiti taxi, nema druge i to moras yebati odma prvu noc jer sutra ce te provaliti.
Ako ti nije hitno da je maznes onda ima da ide prvozom ili metla i sto manje pita to bolje.
Navedi je da ona prica i da previse ne gura nos u tvoj zivot jer ne treba im puno da provale laz.

Jebte sta sam napisao zato sam i poceo drkati jer nemam vise zivaca za ta natezanja s njima.

Sandy_BG

Zainteresovan član
Poruka
352
Luciferko:
Oprosti znaci student obican i posten momak je bezveznjakovic , a lovator je faca. I nema veze sto je vecina tih lovatora do svoje love dosla kako je dosla, na nabog kojih bi svi davno robijali u svakoj normalnoj drzavi. Cini mi se da su tebi moralne norme malo pomerene cim su ti Srpski lovatori nekakve face a djubretare i studente stavljas u isti kos.

Bogu hvala pa ce iskreno se nadam uskoro da dodje vreme , kada ce pahopse sve lovatore po srbiji, opet kazem njih 99%, hvala bogu onih 1 % sto su zaradili posteno i treba da imaju.
Jel citas ti sta sam ja napisala ili samo vrtis tu tvoju pricu u krug po hiljaditi put. ******, ne mogu da shvatim ljude koji su nerealni, koji ne mogu da procene gde im je mesto i koje devojke mogu da imaju. Sada su moje moralne vrednosti malo pomerene, jer kazem kako stvarno jeste. Da je mnogo primera da su tako lepe devojke, modeli uglavnom sa momcima koji su ili poznati, ili poprilicno situirani. I to ne samo kod nas nego i u svetu.

Stavljam u isti kos studente i djubretare? Ja ti samo plasticno predstavljam da svi hoce da budu sa njom, i onaj djubretar i obican student i pekar i cinovnik u opstini i na kraju i taj poznati i bogati decko. Ne kazem da su bezveznjakovici, ne znam gde si to procitao? Razumes sada? To ti je kao svedski sto, sve ti se nudi, i mozes da biras. Sada ti tu nesto moralises, a da si ti muskarac koji moze da bira, naravno da bi pre bio sa tom devojkom, koja je prelepa i savrsena fizicki, nego sa devojkom koja je ruznjikava. Gde je tu moral? Mislim, pitanje je mogucnosti izbora. Da si ti na primer Filip Zivojinovic,,,dajem glup primer, da si lep kao on, da imas love kao on, bio bi svestan da bi vecina riba u gradu bila sa tobom. Koju biras? Hoce te i ona ruzna a i ona lepa?

Necemo sada da se pretvaramo. Stvari su takve kakve jesu, i covek treba da shvati svoje mesto u svemu tome i da bude srecan. A ti si lik koji ne moze da smuva najobicniju devojku a pucas mnogo visoko. Jednostavno ne shvatas svoje mesto.

blondi

Domaćin
Poruka
4.970
Luciferko:
Gazdarice moj otac je vrlo uspesan u svom poslu, kad bi rekao cime se bavi verovatno bi gomuila ljudi ovde doznala ko sam. Medjutim to mene najvise **** u zivotu.I mnogo bi mi bilo lakse da to nije tako. Posto 99% nasih devojaka ocekuje lovu. Ali ni jednoj ne prolazi u glavu da za razliku od 99% oceva lovatora koji daju svojim sinovima za devojke, dobra kola sakom i kapom meni moj otac ne daje jer ima neku svoju zivotnu filozofiju. Onda obicno ja ispadnem stipsa i cicija jer naravno svaka cura ocekuje da joj ja pruzim nesto vise od ostalih jer ipak sam ja neko i nesto. I onda kad ne dobije to sto je ocekivala onda je jebeno razocarana, misli da sam stipsa, cudi se. Meni drugarica kaze tipa sta ti hoces, lep si , mlad si, pun si para, ali znas ono cekaj malo ko je pun para ja ili moj otac. E to je vidis priblem koji ja imam. Svaka ocekuje ne znam ja sta i onda kad ne dobije onda ****** :(

zasto nastupas u duetu sa ocem?!

istakni se iznad ocevih uspeha svojim kvalitetima i uspeh je neizbezan... tebi bar nece biti tesko koliko vidim otac bi ti pruzio takvu podrsku jer to i zeli da napravi od tebe: samostalnu, odlucnu i uspesnu osobu...

jurodivi

Primećen član
Poruka
935
Luciferko:

hehe luciferko..bas si smesan ti kao trazis savet a imas primer urodjenoj kuci...ugledaj se na oca bre! znas ono ovo trice i kucine budi uspesan finansiski ili politicki mocan ima da yebes sta pogledas...a i to ti je beda na vrat uvek imas frku lepa zena nikad nije tvoja ima mnogo kerova laju svaki dan pa neki i ugrize pa ti posle ispadnes saran,papak
najlepsa travica raste u zbunju , a i te evropske zene
to ti je ziva propast sve je to poracunato planiraju budzet za n arednih dest godina jes gnusna insinuacija ali yebiga izbor je tvoj za izbor se izbori hahahaha
ps.trazi ti neku indijku one su specificne zene a imaju tesnu vaginu...:D ;)

Gost118

Elita
Poruka
22.413
Luciferko ti si potpuno nesiguran u sebe i to je tvoj osnovi problem... Poradi na samopouzdanju...

Btw. zabavljala sam se sinom jednog beogradskog advokata, koji se vozio u krntiji ili u gradskom prevozu, para nikad dosta, a zenak kao pljeve, oko njega... I prije svega, u njegovom krevetu...
Problem nije u tvom statusu, nego u tebi samome...

Q

Queen_

Gost
Luciferko:

pozdravi tatu, luciferko :mrgreen:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.