Ко МИНИРА народне протесте?

Poruka
20.103
Јуче су у Београду била два протеста.
ДВА протеста по истом питању, али у различито време и на различитом месту:roll:

Један је био на Тргу Републике у 17 часова, у организацији удружења "Народ против Бус Плуса", а други
на Зеленом Венцу, са почетком у 17 и 30 минута, у организацији покрета "99 одсто"

55932.jpg

За мене непознати и једни и други (иако сматрам да добро познајем све те покрете, организације, углавном многе који организују протесте...)

Први је био слабије посећен, али медијски боље пропраћен, а овај други који је први најавио и организовао време и место протеста је имао већи број окупљених, али немамо информације нити фотографије са тог протеста.

Овај "сценарио" ми је нешто познат,
Када власт или неко против кога се протествује осети да би Протест могао да буде успешан и када би могао да постигне циљ због ког је и организован, онда се посеже за оваквикм методама. Дан пред заказани протест се појављује у медијима вест да има још неки протест (исти повод, али друго време и друго место).



Протест који је заказало и организовало ово удружење под називом "Народ против Бус Плуса" је смишљено одрађен да би се прави циљ протеста минирао.

КО стоји иза овога:?: КО већ неколико пута прави овакву конфузију, смишљено да се народ ионако слуђен, још више слуди.

ШТА мислите КО је организовао овај протест који је био на Тргу Републике и да ли је заиста он организован само да би смишљено умањио значај оног другог протеста, који је први заказан и на другом месту :?:



Има ли неко информацију КО су организатори овог протеста. Ја сумњам у један покрет који је већ неколико пута имао сличне "егзибиције" и често користи то "НАРОД" у својим наступима.;)



п.с.
Молим модераторе да ову тему не пребацују на Београд, јер је ова тема чиста ко суза за пдф Политика:hvala:

.
 
Ови су први најавили и заказали протест на Зеленом Венцу у 17 и 30 минута,





а КО су они из удружења "Народ против Бус Плуса", зна ли неко:?: Мислим да су они минирали овај протест. Ако грешим, нека ме неко демантује:rtfm:


.
 
Mи у унутрашњости немамо проблем ,,протеста против Бус Плуса'' и не трошимо се по том питању. Немамо проблем јер мало-помало па немамо ни аутобусе.
У Београду, како видим, то је у недостатку других забава постала главна забава. Па нека се људи забављају.
А можда тренирају за неке друге протесте у јесен. Ко зна!
 
п.с.
Молим модераторе да ову тему не пребацују на Београд, јер је ова тема чиста ко суза за пдф Политика:hvala:

.

Tresla se gora rodio se miš
Vlasnici BusPlus dedovine se potresli baš evo Ružica pozajmila od Djilasove vitamin C da se smiri
Ožegović vežba retoriku za sledeći napad dijareje a Vlahović Jr. uči kako se menadžeriše kad narod nema nameru da plaća lopovima
 
Mи у унутрашњости немамо проблем ,,протеста против Бус Плуса'' и не трошимо се по том питању. Немамо проблем јер мало-помало па немамо ни аутобусе.
У Београду, како видим, то је у недостатку других забава постала главна забава. Па нека се људи забављају.
А можда тренирају за неке друге протесте у јесен. Ко зна!

Udješ u prevoz, čuvš snagu dok čekaš, majmunišeš se pri otvaranju vrata, okretnije šimpanze brže udju toliko o opštepoznatoj gradjanskoj svesti

sedneš, nemaš kartu, ustaneš, zahvališ kad naidje kontrola i izadješ na sledećoj

Ne svadjaš se sa njima da ne bi zvali komunalnu pa da se natežeš sa svima njima šta je moral i poštenje kako se dolazi do posla pa se deli pravda onima koji ne mogu na nepošteno da dodju do istog.
Zatim, ne ulaziš na srednja vrata pogotovo ne gde je frekventna stanica pa nema gde da stane ni pet autobusa a kamoli gde će majstoru da se navije da otvori pa posle kukaju kad dobiju po ken.jari
Ovo se odnosi na šaban šofere koji su se dogegali preko rodje iz te tvoje unutrašnjosti, ostali su uglavnom kulturni i ne seru pamet pred putnicima, samo vi iz unutrašnjosti što dalje od zaprege pre Beograda niste videli.
Još uvek se preskaču tramvajske šine u velikom raskoraku

Samo kulturno, sišlo to sa kruške i glumi gospodu

Obesna deca iz birokratskih porodica, živeli u uskom krugu ljudi i imaju precizne informacije kako je to u svetu
Pa iako se pozivaju na neke zapadne tekovine ipak se u prevozu vozamo kao u Somaliji
 
Poslednja izmena:
A dok je u Novom Sadu skroz drugačije
Piše kad će doći autobus, pogledaš na sat, evo autobusa
Nemojte budjave fore Novi Sad je manji jer ni Beograd nije postao veliki od prošlog utorka
Svi ulaze na prednja, kulturno pokažu šoferu pokaznu ili spreme sitan novac
Čak i Bosanci se adaptirali, msilim nisu se adaptirali i oni su bili pod Austrougarskom pa naučilo kako se ponaša
samo se u Beogradu pozivaju na Turske tekovine
Kosovari ne obraćaju pažnju što se šofer za njima okreće jer nit su platili jedinačnu kartu nit su pokazali pokaznu
Oni su sa svete zemlje pa zrače
 
Poslednja izmena:
Bila su to druga vremena, vozači GSP-a vozili u odelima, kontrolori kao stjuarti obučeni sa sve šapkom na glavi
a ne sa cegerima sa pijace uleti u prevoz koji mu odgovara i daj kartu da ti ga vidim malo sistematski pregled
dok šofer galami na mobilni ko je koga zaebo za dužu trasu od dsipečera i fata zeleni talas do naglog kočenja
pošto se danas živi u vremenu kada se brzo živi.

Al kako danas da vidiš šofera u odelu kad je vrućo i žulja ga, nije naviklo?
 
Poslednja izmena:
Nego jel ima mitnig da se ukine BusPlus a ne miting "da ipak ulazimo i na srednja vrata"?
Moramo se baviti suštinom a ne maloumnostima

a i kiša evo počela, radi HAARP kraj Barajeva rodila ga majka :D
Trebalo u "manual instruction" naći gde je vrućina, gde uspavljivanje naroda, gde cunami, gde je serijski ubica iz čista mira, a gde kiša...
 
Poslednja izmena:
Mи у унутрашњости немамо проблем ,,протеста против Бус Плуса'' и не трошимо се по том питању. Немамо проблем јер мало-помало па немамо ни аутобусе.
У Београду, како видим, то је у недостатку других забава постала главна забава. Па нека се људи забављају.
А можда тренирају за неке друге протесте у јесен. Ко зна!

Ма није то поента моје теме,
него КО је тај који стално минира неке протесте. Није ово први пут да се поводом ЈЕДНОГ догађаја праве два,
а некада и више протеста, на различитим местима, некада у исто време, а некада не.

Па знаш која се тако конфузија ствара код оних који желе да се укључе у протест. Не знају на чији позив да се одазову. Не верујем да се ово ради нимало случајно. А посебно што се онда тако стиче да се мали број људи одазвао, јер једни су тамо, једни овамо..



E sad ćemo tuc muc oko DS direktora,
ako su mislili na taj lopovluk nije red da se izmišlja BusPlus
pa da se opet preusmeravaju sredstva
već da se takvi direktori vrate nazad u odbor stranke :D

...или у ОБОР :lol:


.
 
Онима који се шверцују без карте најзад одзвонило!

Живео БУС ПЛУС! ! ! ДОЛЕ "УДРУЖЕЊА" ОНИХ "БеограЏана" КОЈИ НИКАД НЕ ПЛАЋАЈУ КАРТУ И ТИМЕ УНИШТАВАЈУ ГРАДСКО САОБРАЋАЈНО!

Узгред речено, појединачне карте су исте цене као и раније, а месечне чак јефтиније него пре увођења система јер је цена иста за обе зоне. БУС ПЛУС, сјајан систем који за 5 година постаје влаништво града, смета само онима који неће да плаћају карту, јер је због њих и уведен.

Један протест (на Тргу) организовале су национал-шовинистичке организације Наши и Канон, док је други (на Зеленом венцу, пијаца) организовала Српска напредна странка, а учествовали су њихови активисти, и протести су против Ђиласа, а проблеми "предњих и задњих врата" тј. БУС ПЛУС је само повод за скупове. Бус Плус се не може укинути јер би град морао да исплати огромну одштету турској фирми (која је исти систем поставила у много градова и позната је у свету) и тада БУС ПЛУС не би припао граду за 5 година како је предвиђено уговором; само би град изгубио велики новац, а такав систем је свеједно постао неопходан.
 
Poslednja izmena:
Ма знам да није поента али сам онако узгред поменуо унутрашњост.
Минирање протеста има своју сврху јер, како рекох, јесен може да донесе веће и озбиљније протесте. Одговор мора бити адекватана чак и са употребом полиције. Тековине 5-тог октобра се морају очувати!
 
Poslednja izmena:
Ало бре људи!

Што сте навалили да причате о Бус Плусу,....НИЈЕ ОН ТЕМА, нити аутобуси, карте...НЕЕЕЕЕЕЕЕ,

ево прочитајте пажљиво шта сам питала. "КО МИНИРА народне протесте:?:


и ево поново,

ДВА протеста по истом питању, али у различито време и на различитом месту:roll:

Један је био на Тргу Републике у 17 часова, у организацији удружења "Народ против Бус Плуса", а други
на Зеленом Венцу, са почетком у 17 и 30 минута, у организацији покрета "99 одсто"


За мене непознати и једни и други (иако сматрам да добро познајем све те покрете, организације, углавном многе који организују протесте...)

Први је био слабије посећен, али медијски боље пропраћен, а овај други који је први најавио и организовао време и место протеста је имао већи број окупљених, али немамо информације нити фотографије са тог протеста.

Овај "сценарио" ми је нешто познат,
Када власт или неко против кога се протествује осети да би Протест могао да буде успешан и када би могао да постигне циљ због ког је и организован, онда се посеже за оваквикм методама. Дан пред заказани протест се појављује у медијима вест да има још неки протест (исти повод, али друго време и друго место).



Протест који је заказало и организовало ово удружење под називом "Народ против Бус Плуса" је смишљено одрађен да би се прави циљ протеста минирао.

КО стоји иза овога:?: КО већ неколико пута прави овакву конфузију, смишљено да се народ ионако слуђен, још више слуди.

ШТА мислите КО је организовао овај протест који је био на Тргу Републике и да ли је заиста он организован само да би смишљено умањио значај оног другог протеста, који је први заказан и на другом месту :?:



Има ли неко информацију КО су организатори овог протеста. Ја сумњам у један покрет који је већ неколико пута имао сличне "егзибиције" и често користи то "НАРОД" у својим наступима.;)



п.с.
Молим модераторе да ову тему не пребацују на Београд, јер је ова тема чиста ко суза за пдф Политика:hvala:
 
Овај "сценарио" ми је нешто познат,
Када власт или неко против кога се протествује осети да би Протест могао да буде успешан и када би могао да постигне циљ због ког је и организован, онда се посеже за оваквикм методама. Дан пред заказани протест се појављује у медијима вест да има још неки протест (исти повод, али друго време и друго место).

klasika.
i to ne mora čak da bude protest sa istim povodom.
 
Ало бре људи!

Што сте навалили да причате о Бус Плусу,....НИЈЕ ОН ТЕМА, нити аутобуси, карте...НЕЕЕЕЕЕЕЕ,

ево прочитајте пажљиво шта сам питала. "КО МИНИРА народне протесте:?:























Не минира нико, већ су Наши и Канон правили скуп на Тргу, а напредњаци (под фирмом неког фантомског удружења) на Зеленом Венцу. Једини ваш "проблем" је што на скуповима уопште није било грађана Београда осим активиста ових национал-шовинистичких организација и "напредне" странке, и понеког доконог знатижељника.
 
U cemu je frka kod vas sa tim bus plusom? Koliko sam razumeo neko je uveo red o ulazima i izlascima pa se to nekom ne svidja ili sta?

Pa ja koliko sam razumeo, a čitao sam štampu godinama, radi se o sprečavanju da neko van DS-a ne dodje do para koje pripadaju Ružici, Vlahovićevom sinu i Djilasovoj ženi.

Naime, dok je DS direktorovao GSP-om nije bilo potrebe za BusPlus-om koliko za javnim nabavkama nekakvih autobusa po posebnim kriterijuma, malo se digla buka pa pojeo vuk magarca

A onda kad je SPS-ovac došao da GSP-uje onda hitno moralo da se uvede BusPlus da se spasi 8,64% sredstava

A opet šta ćemo sa ostalim javašlucima?
Struja Plus, Pijaca Plus, Groblje Plus?

Možda će i tu uvesti red ali GSP je jako lepa igračka jer se kasira na mesečnom nivou
a ni DS nije mutav, o poštenju samo za Dnevnik2 uz čitanje napisanog teksta na zadatu temu

Naravno, krivi su tapkaroši markica :mrgreen:
Онима који се шверцују без карте најзад одзвонило!

Живео БУС ПЛУС! ! ! ДОЛЕ "УДРУЖЕЊА" ОНИХ "БеограЏана" КОЈИ НИКАД НЕ ПЛАЋАЈУ КАРТУ И ТИМЕ УНИШТАВАЈУ ГРАДСКО САОБРАЋАЈНО!

Узгред речено, појединачне карте су исте цене као и раније, а месечне чак јефтиније него пре увођења система јер је цена иста за обе зоне. БУС ПЛУС, сјајан систем који за 5 година постаје влаништво града, смета само онима који неће да плаћају карту, јер је због њих и уведен.

Један протест (на Тргу) организовале су национал-шовинистичке организације Наши и Канон, док је други (на Зеленом венцу, пијаца) организовала Српска напредна странка, а учествовали су њихови активисти, и протести су против Ђиласа, а проблеми "предњих и задњих врата" тј. БУС ПЛУС је само повод за скупове. Бус Плус се не може укинути јер би град морао да исплати огромну одштету турској фирми (која је исти систем поставила у много градова и позната је у свету) и тада БУС ПЛУС не би припао граду за 5 година како је предвиђено уговором; само би град изгубио велики новац, а такав систем је свеједно постао неопходан.

Živeo BusPlus a ja mu žito jeo
Čudo, da u Novom Sadu ne treba NS PLUS?
:mrgreen:

Joj Srbijo medj šljivama, svi o poštenju... pa našli baš Djilas i Ružica...
Interesantno, sa kreditom za Špance Gracka Djilasova vlas i BućiBući nemadu ništa iako i tu provetravaju :lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top