Ko me to voli?

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
Evo pošto ne znam da li me i ko i koliko njih voli mogu da pitam. Dakle? A možete i vi da postavite pitanje u formatu "ko me to voli" pa da vidimo ko i ko je najkreativniji u odgovoru!
 
#pravdazakobasice

----

Na prehodnoj verziji foruma kada brzo pošalješ poruku za porukom spojili bi ih samo crtice između

----

Ganiša najčuveniji sa njegovim brzim mislima (volim)

----

Naravno da je tab morao da pokvari to
 
Ja mislim da je najbolje da se izjasne oni koji me ne vole. Lakše je. Svi me vole, najviše me vole oni koji me mrze. Oni su ludi za mnom. Vrlo često imam problema s ljudima jer me vole, pa me žele samo za sebe. Užas! Zamolila bih ljude da me malo manje vole ovom prilikom.

Volim Tokija jer je dobar čovek i nije dosadan.

Autokorekt izbacio Toki, a volim jednog Tokija, što da ne. Iz pomenutih razloga volim Zokija, a ne Tokija.
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da je najbolje da se izjasne oni koji me ne vole. Lakše je. Svi me vole, najviše me vole oni koji me mrze. Oni su ludi za mnom. Vrlo često imam problema s ljudima jer me vole, pa me žele samo za sebe. Užas! Zamolila bih ljude da me malo manje vole ovom prilikom.

Volim Tokija jer je dobar čovek i nije dosadan.

Autokorekt izbacio Toki, a volim jednog Tokija, što da ne. Iz pomenutih razloga volim Tokija, a ne Zokija.


Ja moram da te volim jbg.
 

Back
Top