Quantcast

Ko me to voli?

Зоки

Buduća legenda
Poruka
48.938
Evo pošto ne znam da li me i ko i koliko njih voli mogu da pitam. Dakle? A možete i vi da postavite pitanje u formatu "ko me to voli" pa da vidimo ko i ko je najkreativniji u odgovoru!

novogodišnji

Početnik
Poruka
37
#pravdazakobasice

----

Na prehodnoj verziji foruma kada brzo pošalješ poruku za porukom spojili bi ih samo crtice između

----

Ganiša najčuveniji sa njegovim brzim mislima (volim)

----

Naravno da je tab morao da pokvari to

Disko Kauč

Elita
Moderator
Poruka
17.418
Ja mislim da je najbolje da se izjasne oni koji me ne vole. Lakše je. Svi me vole, najviše me vole oni koji me mrze. Oni su ludi za mnom. Vrlo često imam problema s ljudima jer me vole, pa me žele samo za sebe. Užas! Zamolila bih ljude da me malo manje vole ovom prilikom.

Volim Tokija jer je dobar čovek i nije dosadan.

Autokorekt izbacio Toki, a volim jednog Tokija, što da ne. Iz pomenutih razloga volim Zokija, a ne Tokija.

Poslednja izmena:

stugots

Čovek
Poruka
24.573
Ja mislim da je najbolje da se izjasne oni koji me ne vole. Lakše je. Svi me vole, najviše me vole oni koji me mrze. Oni su ludi za mnom. Vrlo često imam problema s ljudima jer me vole, pa me žele samo za sebe. Užas! Zamolila bih ljude da me malo manje vole ovom prilikom.

Volim Tokija jer je dobar čovek i nije dosadan.

Autokorekt izbacio Toki, a volim jednog Tokija, što da ne. Iz pomenutih razloga volim Tokija, a ne Zokija.

Ja moram da te volim jbg.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.