Ko kaze da su 90-te bile lose i ruzne?

Srborus

Poznat
Poruka
8.219
Ja sam 90-ih bilo klinja i secam se kako je bilo super tada, osnovna skola, ne moras nista ucis ni da radis, samo se zezas ceo dan, u skoli, igras fudbal, secam se jako dobro skolksog dvorista i kraja u kojem sam odrastao, sada kad ponekad prodjem tuda i kad vidim prizor i kada se setim svih lepih uspomena samo se blago nasmesim :) secam se Sege Mege 2, glavnom bilo je bas PREDOBRO odrastati 90-ih godina i bila je bas dobra muzika, jos uvek se secam nekih pesama, FANTASTICNA MUZIKA!!!!!!!!!! Sada imamo Seku, Gogu Seklic, Karleusu, glupavu Farmu, Dvor i jos gluopaviji Grand Sou. :(

DOMACA MUZIKA IZ 90-IH:



STRANA MUZIKA IZ 90-IH:




 
ко би рекао да ћемо жалити за деведесетима....хвала жутима што су нам помогли да схватимо да тада уопште није било лоше и поред свих зала којима су нас њихови ментори тада засипали.....да би нам данас дошли главе..
 
ко би рекао да ћемо жалити за деведесетима....хвала жутима што су нам помогли да схватимо да тада уопште није било лоше и поред свих зала којима су нас њихови ментори тада засипали.....да би нам данас дошли главе..

Kontam da je lose bilo onima koji su radili u onim propalim preduzecima i sto su bili na onom placenom odsustvu stalno (ili vec kako se to vec zvalo), moji i mama i tata nisu spadali u takve, moji su drzali knjigovodstvenu agenciju i ja sam imao sve sto mi treba, kupili su mi i kompjuter tamo negde 1996., Pentium na 166MHz i sa 16Mb RAM-a. :mrgreen:
 
Ma niko me nece ubediti da mi je 90-ih bilo lose, nema teoretske sanse.

Nece ni mene niko ubediti da mi je bilo lose, bilo mi je vrh, ali je za drzavu bilo veoma lose.

:confused:

Secam se tih restrikcija, bile su relativno ceste ali koliko je tada kosta struja, nesto kao 10-20DM mesecno ili tako nesto, skoro dzabe, eto ti reci kolika je bila tada cena struje posto se bolje secas, ja to ne znam.

Struja je bila jeftina zato sto je nismo imali. :hahaha: :rida:
 
Kontam da je lose bilo onima koji su radili u onim propalim preduzecima i sto su bili na onom placenom odsustvu stalno (ili vec kako se to vec zvalo), moji i mama i tata nisu spadali u takve, moji su drzali knjigovodstvenu agenciju i ja sam imao sve sto mi treba, kupili su mi i kompjuter tamo negde 1996., Pentium na 166MHz i sa 16Mb RAM-a. :mrgreen:

Onda mislim sam ja imao bolje detinjstvo od tebe, nisam znao ni da postoji kompjuter... :lol:
 
Nije stvar samo u Segi nego u mom kraju je bilo 3 tzv. "segateke" gde su se svi klinci okupljali ne samo zbog igrica nego zbog zabave, druzenja uopste, bas je bilo lepo.

a kome nije bilo lepo dok je bio dete?!
Msm sta pokusavas da kazes, bilo je ekstra nista nije imalo da se radi po ceo dan, skola je bila kratka, nije se ni nesto moralo uciti i tome slicno.. ali sta sa time :D
 
sega mega je inace kopija, uopste nije to originalna sega. vec neki kineski sund

Da brate, secam se da sam svaki drugi dan morao kupovati nove dzojstike za segu...pombardovali nas kinezi losim segama... :lol:
Super marijo konza!! :P

Nije stvar samo u Segi nego u mom kraju je bilo 3 tzv. "segateke" gde su se svi klinci okupljali ne samo zbog igrica nego zbog zabave, druzenja uopste, bas je bilo lepo.

Jasta brate, i meni je bilo prelepo detinjstvo, vecinom zbog tog rata koji se vodio, ali je starijima sigurno bilo pakosno zahebano... :)

Kazu ljudi da tada nije bilo perverznjaka, travesita, pedera, pedofila uopste.

Pa to su sve stariji ljudi, bili zauzeti drugim poslom, npr. gledanjem u nebo gde ce bomba da sleti... :mrgreen:
 
Ma niko me nece ubediti da mi je 90-ih bilo lose, nema teoretske sanse.

Ajde da ja probam...

Vidi brate, jedno je biti protiv ovih kretena sada...a drugo je reci da su devedesete bile OK.

Ne znam da li si primetio da je bilo malkice hladno u skoli...imali smo restrikcije struje i po 6-8 sati.
Ne znam jesi li primetio da je gradski prevoz bio katastrofalan. Kada padne sneg - ja stignem taman na veliki odmor :-)

Ne znam secas li se 1993? Secas li se praznih rafova u prodavnicama? Secas li se da je plata bila 2-5 maraka...a cokolada bila 1 marku. A nije bilo lako ni naci
Ne znam da li se secas da je inflacija bila tolika da ljudi kada prime platu trce kod dilera da kupe marke...ako ne ode tog dana nego ode sutra - ode plata!

A muzika...isto sranje kao i sada...mada je muzika tu najmanje bitna, ***** muziku.
 
Secam se tih restrikcija, bile su relativno ceste ali koliko je tada kosta struja, nesto kao 10-20DM mesecno ili tako nesto, skoro dzabe, eto ti reci kolika je bila tada cena struje posto se bolje secas od mene, ja to ne znam naravno

Ja se eto baš dobro sećam ,struju sam 94-e plaćao 30 DM mesečno a to je bila povelika lova...ostala mi je 93-a u dobrom sećanju...sa 10 DM bio si car a ja zarađivao pedesetak DM dnevno,ponekad i više...ništa mi nije bilo skupo...
 

Back
Top