[ko kaze da je u Srbiji lose?] Ovo su 85 najvećih državnih plata u Srbiji!

_nobody_

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.370
ko kaze da je u Srbiji lose?:
EKSKLUZIVNO Ovo su 85 najvećih državnih plata u Srbiji!

http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/509069/EKSKLUZIVNO-Ovo-je-85-najvecih-drzavnih-plata-u-Srbiji

Najveća plata u javnom sektoru u avgustu bila je 489.979 dinara, a primio ju je Milan Živanović, direktor Direktorata civilnog vazduhoplovstva, koji je smenjen pre nekoliko dana.

U 85 najplaćenijih ljudi u javnom sektoru, prema zvaničnim podacima koje smo dobili od Ministarstva finansija, nalazi se još devet Živanovićevih kolega, a najveće iznenađenje je da se na listi pet najplaćenijih ljudi nalazi i Siniša Lazić, direktor vojvođanskog fonda “Evropski poslovi”, čija je plata 431.000 neto.

Među najvećim platama je i zarada njegovog saradnika, PR menadžera, koji mesečno dobija neverovatnih 316.000 dinara, ali i zaposlenog u tom fondu za čije se zanimanje navodi da se “ne može svrstati u postojeće skupine”. Osoba s ovom nedefinisanom profesijom zarađuje 310.000 dinara i nalazi se na 51. mestu najplaćenijih u javnom sektoru Srbije, koji zapošljava oko 700.000 ljudi.

Na listi najplaćenijih je i 19 sudija, čije plate idu i do 360.000 dinara, ali i devet profesora fakulteta. Za razliku od Hrvatske, gde je među 100 najplaćenijih čak 86 lekara, u Srbiji se na ovoj listi nalaze samo dva doktora, direktor Instituta za plućne bolesti Vojvodine i pulmolog u opštoj bolnici Petrovac na Mlavi.

Najmanja plata na listi 85 najplaćenijih iznosi 279.419, što je oko 154.000 više od plate premijera Aleksandra Vučića i 128.000 više od plate predsednika Tomislava Nikolića.

„Blic” je dobio plate zaposlenih u javnom sektoru u bruto iznosu. Navedene neto iznose dobili smo pomoću kalkulatora za obračun neto i bruto zarada.

Gospodaru Vucicu, molim vas, da uvazite da se ovi jadni ljudi itekako krvavo namuce za te svoje bedne platice. Na posao, da pokusate da im podignete tu jadu i bedu za jos kojih 50ak%, Valja se. :kez:

Nije lako raditi jezikom 300 na sat po ceo bogovetni dan :whistling:

_nobody_
 
Poslednja izmena od moderatora:
Која смо ми распала вукојебина.....:dash::dash::dash:


plate-85-najvecih-1.jpg
 
Ovi su zrtvovani, pravi krmak sa ostalim krmcima je van spiska

Meni je najinteresantnija reakcija Vucica. Stvarno covek mora biti totalno glup da ne shvati folove Vucica.

Pazite sta on kaze: "Sokiran sam, trazicu da se svima osim ekspertima plate smanje i do cetiri puta"
Neverovatno koliko vesto manipulisu sa jadnim ljudima.
Najpre je pricao da ce "samo od zakona o javnim nabavkama ustedeti MILIJARDU EVRA", onda da nece smanjivati penzije, pa onda da nece biti izuzetaka osim onih sa najnizim, pa sada prica kako je "sokiran" predstavljenim platama (iako to nisu najvise jer su izuzeti svi iz SNS-a).
Zamislite, danas na skupstini slavodobitno najavljuju kako, eto, oni smanjuju izdvajanje iz budzeta za stranke u trenutku kada su najaci, za reazliku od zutih koji su doneli taj zakon.
Sto je najgore, masa ce se oduseviti time zaboravljajuci da su za taj zakon glasali svi i jos vaznije, da su oni (SNS) vec tri godine uzimali p-are po tom zakonu iako su mogli da ga jos tada promene.
Medijski manipulatori, kakvi do sada nisu postojali.
 
Srbija, Trenutak Sadasnji, 15ti novembar 2014.

Da napisem i ja neku... Iz mog pera, iz mojih vijuga. Znam ja da me vi SVI SVI SVI ne ljubite. Nikako. I ne treba... Jer ja pisem NIKAKO po Babu, NIKAKO po Stricevima, nego po Pravdi Bozjoj! Golu, surovu Istinu! :amen:

Dakle, sta se u ovom trenutku desava sa Srbijom? Srbija je gurnuta u zeleznu presu, sa jedne strane pritiskaju tzv. "Patrioti", proruske pudlice (NE Rusi, i njihova vlast)... Sa druge pritiskaju svetski USA gospari, koji zele da Srbiju doteraju u Kineski Rad, Red i Disciplinu, sto im vec 30+ godina NE uspeva, jer ih i srpska vlast, a i srpski narod lazu, varaju, kradu, i prevode zedne preko vode! :kez:

Pa, drugovi i komjunisti dragi, ta vremena su bespovratno prosla. MMF i ECB ZAJEDNO nastupaju, sinhronizovano, i poceli su da kapiraju da je 5to oktobarska "revoljucion" cista srpska sovinisticka farsa, gola laz, gola prevara... Da se Vlasi ne dosete. I sada su sa konacno majornom partijom, za koje je glasalo satro (iz pederskog interesa) 50% voljno NEradnog stanovnistva, shvatili da Srbi NE zele, NE umeju, i NECE da rade i grade za 250 ojra 10 sati dnevno po kineskom modelu... Sada im je to postalo savrseno jasno, evidentno.

I sta sada? Zavrcu slavine, i traze kamate, aniutete za 27 milijardi ojra, koliko Srbija trenutno duguje. I sada je to zahtev, direktan dzon u srpsko nacionalno lice, a bice i zveckanja oruzjem, ako ne pocne da se vraca. A Srbima NE pada na pamet da to vrate. Jer treba svaki Srbin da radi 2500 sati za 3000 ojra, za godinu dana, koliko svaki Srbin od kolevke pa do groba duguje.

MMF i ECB imaju ovakvu racunicu: svaki treci Srbin je radno sposoban, pa moze da napabirci radom 9000 ojra x 3 miliona radno sposobnih... Ja, recimo, mogu to za dva meseca da izdvojim u DE od NETO plate, i da za sebe vratim. I za jos dvoje. Ali, momci i devojke, ja pregalacki radim, i zaradjujem. Ali 99% Srba u Srbiji to NE radi, niti ih interesuje. Za 300 ojra mesecno. :smeker:

I zasto bih ja za VAS to placao? Pa VI, neradnici, claberi, rodjeni sa Autoritetom, socijalno Inteligentni, ste sve to spiskali. Ja sam na onoj DRUGOJ, oprecnoj strani. Ja se itekako trudim da iebem i lupam shamare zestoko/sve po spisku Nemackoj drzavi, u liniji i na istim talasnim duzinama sa gotovo svim Nemcima, nemackim Turcima i ostalim nemackim Ku.rcima, da se naplate 1000% dugovi od Srbije, Grcke, Italije, Spanije, Madzarske, Rumunije, Portugalije, Irske... Da bi se NAMA, nemackim radnicima, dosta smanjili porezi. Vi Srbi u Srbiji, sto se mene tice, mozete i u kaFeze. Nije moj problem. 1000% je vas. Ako vi odete u ropstvo, a meni se smanji porez za 20% u MinKenu... Kuj vas Iebe! Ja gledam da meni bude STO BOLJE, po svaku cenu! Moze li tako! :ok:

Slusam sta onaj cika zaBludeli ludak Seselj prica... Kakve gluposti taj moron lupeta. Nije znao Haski Tribunal sta da radi sa njim? :lol: Covek je bolesTan, ne u jetru, nego u glavu. Ima kancer mozga. Metastaze u svakoj vijugi.

On je oslobodjen samo sa JEDINIM razlogom: da se katalizuje/ubrza situacija u Srbiji. Srbiji je data konacna odrednica: Da se Srbija ILI prikloni EU i da zavrsi EU integraciju, koja ce biti strasno, razorno bolna, uzasno teska za Narod NebLeski, ali ce sposobnim Srbima DATI sansu (0.1% takvih na Krsti) da emigriraju u EU i da ucine nesto za sebe i drage im... Ostalih (u Srbiji) 99% ce ostati topovsko meso za fabrike, u kojima ce nositi pelene, raditi za 250 ojra mesecno, da budu moderni robovi (sledecih 50 godina). Ili... Da se Srbija prikloni "braci" Rusima. Svakako da MMF i ECB NECE u tom slucaju oprostiti Srbiji/Rusima. Rusi ce platiti taj srpski dug. Ali... Srbija ce postati Ruska KuraFte Gubernija, u kojoj srpski zivot nece vredeti ni pola lule ispusenog duhana/duvana. Pricajte mi malo o "bratskoj" ruskoj ljubavi! Dobicete svi po bratsku rusku ku.rcinu u pedu, kako ko! Dobre mlade ribitze nece bas u pedu, ali ipak... I treba! :mrgreen:

Moderatori und administratori. Znam ja da sve SVI listom protiv mene. I treba. Stitite svim trikovima i podlostima svoje pozicije. Ali... I ja imam poluge. A moram priznati, polako mi dogoreva fitilj. Nadam se da sam bio savrseno jasan! :plez:

Mene 99% naroda u DE ne ljubi. Mnogi me, cak, i izistinski mrze. Ali kada se ja pojavim tamo gde treba, 99% naroda Nemackog zna sta to znaci. Naked Respect! Inace... Alles logische likvidiert! Srbi NE znaju za rec: Respect. Zato... I treba ovo:

watch


Zar nisam krajnje logican i jasan? :hvala:

_nobody_
 
Poslednja izmena:

Back
Top