Ko jos Tadica uzima za ozbiljno

A jel si procitala nastavak nakon te recenice?


Jesam pročitala, al' mi je prva rečenica bila šokantna.

Mene interesuje nešto drugo...gde ste se vi radikali posakrivali ovih dana, kada sam ja i par tolerantnijih , morali da vam branimo kandidata Tomu od najezde "partijskih vojnika" iz LDP-a..????

Plus što mi se on nikada ni nije preterano dopadao...samo sam trenutno dovoljno ljuta na Tadića i kliku oko njega, da mi se, bar u ovom momentu, a budući da mi se sve smučilo, odabrala , po mom mišljenju, manje zlo od oba ponuđena.

Registra, ovo bi bio odgovor i na tvoj post.
 
druze, mene vec boli glava i od ove drzave i od ovog naroda ( i njegove nesrecne istorije i sadasnjosti).. zeleo bih da postanemo jedna dosadna drzava...

p.s. znam da mi ovaj post i nije nesto mnogo pametan, ali ispisah ono sto mi prvo pade na pamet u datom trenutku

pa post ti nije nimalo pametan, i ja bi voleo da je srbija u poziciji jedne svedske ili finske, ali nije.

stoga se ne moze zabiti glava u pesak nego se problemi moraju resavati.

ti si jednostavno umoran od svega.

ja to razumem, al probleme treba neko da resava. sobzirom da ti i tadic niste, pomerite se u stranu i pustite da ih resavaju neki koji jesu na to spremni i nisu umorni kao ti od svega.
 
Ja zaista ne znam, dragi kolega, čime sam ti se zamerila i zašto mi se obraćaš isključivo na ovaj način. To što nismo politički istomišljenici ne znači da bi trebalo da baš ideš na tako direktno, primitivno vredjanje.

Ok, smatraš da nisam pametna, pokušaj da budeš džentlmen, pa da to ne izgovoriš.

I ja umem da budem oštra u raspravi, ali se trudim, a mislim da najčešće i uspevam, da nikoga ne uvredim baš tako lično.

Ne sećam se da sam sa tobom imala neke ozbiljne rasprave, pa bi bilo dobro, da ako već ne možeš da komuniciraš sa mnom civilizovano, onda jednostavno ne komuniciraš ni na jedan način. Biće daleko prijatnije i tebi i meni.

kad god opalis neosnovanu glupost ovako cu ti reci... kako moze nikolic da bude nepismen? si mu ti bila uciteljica? sa iskustvom koje ima u politickoj bransi i debil bi se naucio a ne neko kao on... demagog :) pa demagogija je odlika komunsita i demokrata a ne radikala... eto, znaci ti imas navedene karakteristike, demagog si u pokusaju i politicki nepismena i imas sanse da budes predsednik kao sto si tvrdila za njega. jel' jasno?

p.s... nisam ti ja kolega nikakav.... :)
 
nije srbija umorna nego si ti umoran. jer srbija nisi ti , a niti sam ja.

sto se tice vas umornih od svega, vas gledamo od 2000te do 2008. vladate skoro koliko SPS . I ja kapiram da ste umorni od svega i da ste se istrosili.

Zato korak u stranu, i pusti malo kormilo onima koji nisu. To sto ti mislis da su ovi tvoji bogom dani da vode srbiju u narednih 20 0godina to je tvoj problem. Narod misli drugacije.
 
A gde je to Kostunica radio? Nasao lepo uhlebljenje u komunistickim institutima.
Vucic je rado i tokom skolovanja - pa i kao fizicki radnik. Radio je i kao novinar na Kanalu S na Palama (pripremao i vodio vesti na engleskom), vodio je sportski centar Pinki, bio je ministar informisanja i dugogodisnji poslanik.

Vesti na engleskom na kanalu S na Palama :lol::lol::lol: joj ovo je stvarno vrh od maxe homica za danas :lol:
 
u vreme kada je Kostunica imao hrabrosti da brani srpski nacionalni interes tvoje stranacke vodje su bili uzorni mladi komunisti...

Kostunica je tako zustro branio srpske nacionalne interese da je dobio uhlebljenje u komunistickim naucnim institutima. Pa bio je i direktor jednog. Veliki antikomunista.
Za to vreme Seselj je robijao u komunistickom zatvoru zbog "antirevolucionarnih delatnosti".
Toliko o tome.
 
kad god opalis neosnovanu glupost ovako cu ti reci... kako moze nikolic da bude nepismen? si mu ti bila uciteljica? sa iskustvom koje ima u politickoj bransi i debil bi se naucio a ne neko kao on... demagog :) pa demagogija je odlika komunsita i demokrata a ne radikala... eto, znaci ti imas navedene karakteristike, demagog si u pokusaju i politicki nepismena i imas sanse da budes predsednik kao sto si tvrdila za njega. jel' jasno?

p.s... nisam ti ja kolega nikakav.... :)

Demagog je svako ko prica o ratu za Kosovo, o ''okupiranim srpskim zemljama'' koje se nikad vise nece vratiti da budu ''srpske'', o hlebu za tri dinara, o tome da ce kad on dodje na vlast sve i svakoga poslati u zatvor, o velikoj Srbiji, o tome da su svi drugi krivi za srpske probleme, sem Srba, i tako.Nista novo nije rekao, izuzev sto je poslusao Amerikance koje toliko mrzi i pljuje , a koji mu vode kampanju.Po tome bih rekao i da je veliki licemer.
 
Kostunica je tako zustro branio srpske nacionalne interese da je dobio uhlebljenje u komunistickim naucini institutima.
Za to vreme Seselj je robijao u komunistickom zatvoru zbog "antirevolucionarnih delatnosti".
Toliko o tome.

ako vec ne znas, nemoj da lupetas... zbog protivljenja ponizavajucem polozaju Srbije predvidjenom tadasnjim novim ustavom (1974) Vojislav Kostunica je bio torpedovan sa pravnog fakulteta...
 
ima razlike... onaj koji je bio intelektaualac sa stilom nije isao u corku, a sheki je bio bum tras protivnik rezima i zato je tamo zavrsio.

kao na forumu kad bi sad cedoidi pobedili oma bi streljali pola neistomisljenika, ali bi ove kvazi demokrate koji nit smrde nit mirisu poslali da se prevaspitavaju na kosovu.... :)
 
Kakva izjava Tadica:
"Lažan je utisak" da Evropska unija hoće da uzme Kosovo! Unija ne može da prizna ni Kosovo niti bilo koju drugu zemlju kao nezaivisnu. Nezavisnost evetnualno mogu da priznaju pojedinačno zemlje koje su članice EU.
Ekvivalent ovome je npr:
Nece moja porodica da ti otme nista oni kao moja porodica to ne mogu da ucine, eventualno to mogu da urade moj otac, majka i brat! Baba i pas se uzdrzavaju od hipotetickog cina, bar na neko vreme!!!!
 
Pa zato sto Kostunica nije bio clan partije pa ih nije toliko zaboleo njegov stav , dok je Seselj bio vatreni komunista -lenjinista kako je sam za sebe govorio, jedan od najisataknutijih omladinskih funkcionera partijske organizacije -Sarajevo , pa je onda poceo odjednom da laje , a posto komunisti najvise ne vole mangupe u sopstvenim redovima i pobunjenike Voju su poslali u analnu avanturu u Zen'cu .
 
Kakva izjava Tadica:
"Lažan je utisak" da Evropska unija hoće da uzme Kosovo! Unija ne može da prizna ni Kosovo niti bilo koju drugu zemlju kao nezaivisnu. Nezavisnost evetnualno mogu da priznaju pojedinačno zemlje koje su članice EU.
Ekvivalent ovome je npr:
Nece moja porodica da ti otme nista oni kao moja porodica to ne mogu da ucine, eventualno to mogu da urade moj otac, majka i brat! Baba i pas se uzdrzavaju od hipotetickog cina, bar na neko vreme!!!!


a jel se to zove demagogija ili sarena kinder jaja....:)
 
ima razlike... onaj koji je bio intelektaualac sa stilom nije isao u corku, a sheki je bio bum tras protivnik rezima i zato je tamo zavrsio.

kao na forumu kad bi sad cedoidi pobedili oma bi streljali pola neistomisljenika, ali bi ove kvazi demokrate koji nit smrde nit mirisu poslali da se prevaspitavaju na kosovu.... :)

alal ti plajvaz za post... ustedeo si mi napor...

imam samo amandman... kad vojvodini dosli na vlast, svi normalni (ne racunam čedevedesetdvojkaše) podvedeni pod kategoriju nepatriote bili bi hitno poslati na prevaspitavanje na kubu...

vala, sačuvaj me Bože i jednih i drugih...
 
A Seselj nije bio intelektualac?
Bilo je jos intelektualaca koji su bili osudjeni na zatvorske kazne, imate primer onog sudjenja sestorici (medju njima je bio i onaj Milan Nikolic, danas kvazianaliticar).
Kako je to sve zaobislo velikog antikomunistu Kostunicu koji je eto zavrsio na kraju na direktorskom mestu jednog komusnitickog instituta?
 
Pa zato sto Kostunica nije bio clan partije pa ih nije toliko zaboleo njegov stav , dok je Seselj bio vatreni komunista -lenjinista kako je sam za sebe govorio, jedan od najisataknutijih omladinskih funkcionera partijske organizacije -Sarajevo , pa je onda poceo odjednom da laje , a posto komunisti najvise ne vole mangupe u sopstvenim redovima i pobunjenike Voju su poslali u analnu avanturu u Zen'cu .

eto... rece i demokrata konachno da kostunica nije nikad bio komunista... falim te bozhe... :)
 

Back
Top