Ko jos Tadica uzima za ozbiljno

glupirao se sa tim izvinjenjima i iritirao ovaj narod to stoji... mada ja smatram da je to zbog politicke naivnosti (citaj GLUPOSTI) i verovanja da ce time nesto postici a ne zbog neke uredjene malicioznosti prema Srbima...

Hajde, kazi mi sta je u poslednjih 2 godine pregovora o KiM moglo da se ucini na poboljsanju nase pozicije u vezi KiM?

Ne verujem da je mogao da bude toliko glup ili naivan...svejedno.

I hajde da se time nešto postiglo...sem da su se i muslimani i hrvati sprdali sa njim i njegovim izvinjenjima.:roll:
 
Hajde, kazi mi sta je u poslednjih 2 godine pregovora o KiM moglo da se ucini na poboljsanju nase pozicije u vezi KiM?

Mogao je da se zauzme jasan stav Srbije prema onim zemljama koje bi proglasile nezavisnost. Pa bi svaka od tih zemalja procenila da li joj se isplati da degradira svoje ekonomske i druge odnose sa Srbijom zarad priznavanja nekog tamo zaostalog Kosova. Ovako svaka od tih zemalja je ubedjena, slusajuci tadiceva blebetanja, da nece snositi nikakve posledice za priznanje Kosova. Pa zasto ga onda i ne bi priznale?
Eto na primer, to je moglo da se uradi.
 
Ne verujem da je mogao da bude toliko glup ili naivan...svejedno.

I hajde da se time nešto postiglo...sem da su se i muslimani i hrvati sprdali sa njim i njegovim izvinjenjima.:roll:


zato sam i napisao u zagraddi ono "citaj GLUPOSTI"....

isao je u srebrenicu i bio kao popishan... cini mi se kao da je popustio pred onim visemesecnim terorom B92 i povezanih lica (u prolece i leto 2005) koji su nas medijski a i svaki drugi nacin zlostavljali povodom srebrenice....

a to sto su srpske zrtve iz tih krajeva svi iskulirali.... strasno!
 
zato sam i napisao u zagraddi ono "citaj GLUPOSTI"....

isao je u srebrenicu i bio kao popishan... cini mi se kao da je popustio pred onim visemesecnim terorom B92 i povezanih lica (u prolece i leto 2005) koji su nas medijski a i svaki drugi nacin zlostavljali povodom srebrenice....

a to sto su srpske zrtve iz tih krajeva svi iskulirali.... strasno!


Baš tako...otprilike u to vreme sam i počela da sumnjam kako je on dobro rešenje za tu funkciju.:?
 
imas sanse da budes predsednik.... :)

Ja zaista ne znam, dragi kolega, čime sam ti se zamerila i zašto mi se obraćaš isključivo na ovaj način. To što nismo politički istomišljenici ne znači da bi trebalo da baš ideš na tako direktno, primitivno vredjanje.

Ok, smatraš da nisam pametna, pokušaj da budeš džentlmen, pa da to ne izgovoriš.

I ja umem da budem oštra u raspravi, ali se trudim, a mislim da najčešće i uspevam, da nikoga ne uvredim baš tako lično.

Ne sećam se da sam sa tobom imala neke ozbiljne rasprave, pa bi bilo dobro, da ako već ne možeš da komuniciraš sa mnom civilizovano, onda jednostavno ne komuniciraš ni na jedan način. Biće daleko prijatnije i tebi i meni.
 
Mogao je da se zauzme jasan stav Srbije prema onim zemljama koje bi proglasile nezavisnost. Pa bi svaka od tih zemalja procenila da li joj se isplati da degradira svoje ekonomske i druge odnose sa Srbijom zarad priznavanja nekog tamo zaostalog Kosova. Ovako svaka od tih zemalja je ubedjena, slusajuci tadiceva blebetanja, da nece snositi nikakve posledice za priznanje Kosova. Pa zasto ga onda i ne bi priznale?
Eto na primer, to je moglo da se uradi.


sve u vezi KiM je prilicno tesko... ja sam ranije i imao hrabrosti da kaze (pisem) sta bih ja uradio, kako bih rekao, kako bih se postavio.... i na kraju sam shvatio da ja nemam primenjljivo resenje za KiM...

trajno resenje za KiM postiglo bi se jedino u slucaju kada bi nasoj Vojsci dali jedno 2-3 meseca odresenih ruku da sredi stanje u pokrajini.... (Citaj, mira izmedju Srba i Albanaca, a da to bude na korist Srba, bice jedino kada ovih drugih vise ne bude na KiM)
 
A gde je to Kostunica radio? Nasao lepo uhlebljenje u komunistickim institutima.
Vucic je rado i tokom skolovanja - pa i kao fizicki radnik. Radio je i kao novinar na Kanalu S na Palama (pripremao i vodio vesti na engleskom), vodio je sportski centar Pinki, bio je ministar informisanja i dugogodisnji poslanik.
 
A gde je to Kostunica radio? Nasao lepo uhlebljenje u komunistickim institutima.
Vucic je rado i tokom skolovanja - pa i kao fizicki radnik. Radio je i kao novinar na Kanalu S na Palama (pripremao i vodio vesti na engleskom), vodio je sportski centar Pinki, bio je ministar informisanja i dugogodisnji poslanik.


Nemoj da kažeš da ti je ovo ozbiljno pitanje...da ne znaš ?:shock:
 
A gde je to Kostunica radio? Nasao lepo uhlebljenje u komunistickim institutima.
Vucic je rado i tokom skolovanja - pa i kao fizicki radnik. Radio je i kao novinar na Kanalu S na Palama (pripremao i vodio vesti na engleskom), vodio je sportski centar Pinki, bio je ministar informisanja i dugogodisnji poslanik.

kako je stranački vojnik revnosan:lol::lol::lol::lol:
za 5 dana nabio 120 postova i samo otvara teme o Tadiću i što je važnije, brani svoje šefove:roll:
 
A gde je to Kostunica radio? Nasao lepo uhlebljenje u komunistickim institutima.
Vucic je rado i tokom skolovanja - pa i kao fizicki radnik. Radio je i kao novinar na Kanalu S na Palama (pripremao i vodio vesti na engleskom), vodio je sportski centar Pinki, bio je ministar informisanja i dugogodisnji poslanik.


lepo je jednom rekao Njegos:

"ne bojte se, dobro biti nece"
 

Back
Top