Ко је жући? ДС или СНС?

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.328
Пост штовaног колеге Саливе https://forum.krstarica.com/threads...rala-i-boska-obradovica.898264/#post-38892686 ме инспирисао на ову тему.

Ко је жући?

Данашњи ДС или данашњи СНС?


Плагијаторка Триванка, плагијатор Малиша, Кнежевић што је у сејфу имао стотине хиљада евради у кешу, луди Весић...
 
Poslednja izmena:
Ево и изворног поста.

Ja vam dugo vremena pricam jedno te isto

Svi oni koji su se uclanili u DS/DOS da bi krali dok su bili vlast, prvo od opstinskih/gradskih odbora u BGD pa kasnije i za Parlament, svi su se oni lagano preselili u SNS

Jedina partija koja je danas u Srbiji zuta, tj poZUTela je SNS. Jer oni su septicki tank i sakupili su sav izmet Srbije u sebi

SNS je Bogom dana da se DS ocistio od sljama
Ukljucujuci i one koji su presli i u druge stranke poput Cede Mlinara

Problem je sto ce DS kada dodje na vlast, da prima nazad taj isti sljam. Ili neka druga nova oprana stranka, primice iste stakore u svoje redove i time ce im dati imunitet da nastave parazitski da zive na Grbaci srpske sirotinje
 
Jedina razlika je oko medija i odnosa prema opoziciji. DS je bio baš blag prema opoziciji a SNS provlači kroz toplog zeca. To je zato što upravo ti što su bili nekada žuti moraju sada da se dokazuju i pljuju bivše saborce. Kako ide ono ako je Turčin... onda poturica mora...
 
ista gofna samo sa tim sto naprednjaci mnogo manje kradu i bar nesto grade

Хахахха... Дарда, дарда. Лепотице наша.






Пронађи се на слици.



q_5u-zuM5naJr8zYRBDQEzQAHpemTh4pmYQrS6ZBFDc.jpg
 
POLITICARU je svejedno kojoj partiji pripada i kakav program propagira...............njemu je jedino vazno da je uvek na politickoj funkciji. Imam slucaj gde je jedan manje vazniji politicar, a ja ga licno znam, za 20 godina promenio vise od 8 partija i u svakoj opstinskoj vladi bio je on.......vec 20 godina, bez obzira koja je partija pobedila. On se preko noci prebacivao u pobednicku stranku i tako sebi obezbedjavao politicku vecnost.
Mozda je indikativno to sto se zove VUK ,,,,,,,,,tek da se zna.

DAKLEM, UMESTO DA PRICAMO O STRANKAMA GOVORIMO O POLITICARIMA...............JER STRANKE SE MENJAJU NA VLASTI ALI POLITICARI UVEK OSTAJU.
Vazno je ime POLITICARA ne ime STRANKE.
 

Back
Top