KO JE VODJA U SEXU? ON ILI ONA?

Gazdarica:
E, moj kico, da je njoj dobro s tobom, ne bi ona lezala kao klada... Tijelo bi samo reagovalo, pomjeralo se, vrtilo, dizalo i spustalo, jer ne bi mogla da izdrzi da kraj tolike zelje, bude mirna kao bubica...
:roll: STA DA SE VRTI I POMERA?T 8) O BI ODMAH OKARAKTERISAO DA JE ***** I DA IMA LJUBAVNIKA. :lol: DOBILA BI SIGURNO DOBRE BATINE ZBOG TOGA. :lol:
 
Pa narode nije seks trkaliste, pa da se trkamo i da ona ili ona bude vodja. Ako si s pravom osobom koja te uzbuduje ponekad je dobro i da ona i da on bude vodja, znaci pomijesano, malo on malo ona. Dobro je kada je zena vodja to uzbuduje muskarca a i naravno da i muskarac buda taj glavni. Sve u svemu zavisi od situacije u krevetu! :wink:
 
:lol: PO PROFESIJI SAM FIZIKALAC.RADIM U SUMI DRVOSECA SAM I TO STO POSECEM U MOJOJ SUMI PRODAJEM DRUGIM FIRMAMA. 8) OZENJEN SAM DESET GODINA I NIKADA NEMA DA OMANE DIZE SE NE MOGU NIKAKO DA GA SPUSTIM.JEDNOM PRILIKOM LETOS TACNIJE DONELA MI JE ZENA RUCAK U SUMI GDE RADIM. :lol: POSLE RUCKA NISAM MOGAO DA SE UZDRZIM U :lol: UHVATIO SAM JE UZ BUKVU STOJECI.VERUJTE MI SVRSAVALA NEKOLIKO PUTA. :lol:
 
Kico, vidi se da si pravi fizikalac (neintelektualac). Tako kako ti razmisljas tako misle samo sirovine, BUZDOVANI KRALJEVICA MARKA!!!! Pa, buzdovanu, zasluzio si 3 bambija. Za sta tebi sluzi ta sirota zena kad se tako izjasnjavas o njoj i odnosima koje imate. Rec POVALITI se ne koristi kad se prica o svojoj zeni. Jel ti nju *ebes ili vodite ljubav. Ma i ja pitam svasta, ti verovatno ni ne umes da volis. Ti si srednjovekovni buzdovan i zena ti sluzi da sebe zadovoljis i za produzavanje tvoje jednocelijske vrste. Svaka ti cast!!!!
 

Back
Top