Quantcast

KO JE VODJA U SEXU? ON ILI ONA?

Gost
-Nije uopste bitno ko vodi,u sustini normalno je da muskarac vodi!!!--MENI LICNO JE NAJLEPSE KAD VIDIM DA MI DEVOJKA UZIVA,BITNIJE MI JE DA JE NJOJ LEPO NEGO MENI.GLUPO JE SAMO JEDNOM OD NJAS DVOJE BUDE LEPO TREBA DA SE MEDJUSOBNO DOPUNJUJU!!!--VOLIM SEX I RADO GA SE SECAM :) :) :)

naiva

Početnik
Poruka
24
Vodja?
Kakav vodja> Pa ne idemo u bioskop pa da vodi onaj ko placa karte i po cijem se ukusu gleda film
Valjda je dobar seks onaj u kome oboje uzivaju.
Nema ko da te vodi, stvar je da znas da slusas da znas sta on hoce i da on slusa kada ti kazes sta tebi prija.
Samo tada je seks kakav treba

vecavestica

Iskusan
Poruka
5.601
inspirion:
mi smo tu da vas opustimo i zadovoljimo.
Obrnuto,nekako mi to dodje bez veze.Volim da ja 'radim'.Ne volim da sam pasivan.Tad sigurno gubim zelju.A verujem da ima dosta muskaraca koji misle ovako.
rekao si :treba dati osecaj devojkama....
a ja sam na to mislila : i obrnuto.
vec sam te jednom upozorila da malo i citas??? :wink:
nisam ni mislila da treba da si pasivan.oboje treba da su V E O M A aktivni.

S

SINDI

Gost
inspirion:
Obrnuto,nekako mi to dodje bez veze.Volim da ja 'radim'.Ne volim da sam pasivan.Tad sigurno gubim zelju.A verujem da ima dosta muskaraca koji misle ovako.
hm, mozda mlade devojke vole da ih opustis i zadovoljis...pravoj zeni treba partner sto znaci da je sve uzajamno...a ti tezis dominaciji.Strast ne poznaje izraze kao sto je pasivan i gubljenje zelje.Mozda bi trebalo ti malo da se opustis...Izvini ako sam previse direktna :roll: :wink:

vecavestica

Iskusan
Poruka
5.601
SINDI:
inspirion:
hm, mozda mlade devojke vole da ih opustis i zadovoljis...pravoj zeni treba partner sto znaci da je sve uzajamno...a ti tezis dominaciji.Strast ne poznaje izraze kao sto je pasivan i gubljenje zelje.Mozda bi trebalo ti malo da se opustis...Izvini ako sam previse direktna :roll: :wink:
Sindice,kazi mu molim te da ne brka babe i zabe :D :D :D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.