Ko je veći ili ko je bolji lider, Vučić ili Dodik?

Bolji lider je


  • Ukupno glasova
    15
Teško da neko od bosanskog krkana sa vašarskim mentalitetom može preuzeti tu impresivnu titulu. Dodik je inkarnacija svega onog što se obrazovan i civilizovan čovek treba bojati. A pre 15 godina počeo je u gumenim čizmama i utovarem pijačnih svinja.


Dodara ce biti buduci predsednik Srbije. Da izdominira i sa druge strane Drine
 
To je ta Dodikova omladina, koja nije sposbna za civilizacijski dijalog. Po uzoru na predsednika. I vi bi da vladate? Možda da probate u nekoj šumi? Tamo vam je mesto.
A jok, nego ce Stanivukovic i slicni da vode RS. Ma daj, Dodik je naucio fazone i dobar je politicar. Ne moze njega da zameni neki balavander
 
Ti si sigurno musliman cim mrzis Dodaru
Ne, nisam musliman. Samo za razliku od vas Dodikovih simpatizera nešto i pročitam, pa znam kakav društveni soj ljudi prati tog beskrupuloznog snoba.
Ti verovatno nisi dalje dogurao od mešalice za beton, čim sve one koji ne simpatišu tog Neandretalca nazivaš muslimanima!?
Al jbg, predizborna obećanja su ti uvek propagandnog karaktera. I dalje nećeš odmaći od mešalice iako se kuneš u Milorada.
 
Ne, nisam musliman. Samo za razliku od vas Dodikovih simpatizera nešto i pročitam, pa znam kakav društveni soj ljudi prati tog beskrupuloznog snoba.
Ti verovatno nisi dalje dogurao od mešalice za beton, čim sve one koji ne simpatišu tog Neandretalca nazivaš muslimanima!?
Al jbg, predizborna obećanja su ti uvek propagandnog karaktera. I dalje nećeš odmaći od mešalice iako se kuneš u Milorada.
Obojica ste muslimani i ti i Janko.
 
Ne, nisam musliman. Samo za razliku od vas Dodikovih simpatizera nešto i pročitam, pa znam kakav društveni soj ljudi prati tog beskrupuloznog snoba.
Ti verovatno nisi dalje dogurao od mešalice za beton, čim sve one koji ne simpatišu tog Neandretalca nazivaš muslimanima!?
Al jbg, predizborna obećanja su ti uvek propagandnog karaktera. I dalje nećeš odmaći od mešalice iako se kuneš u Milorada.


Oseti se loj.

Ko mrzi Dodaru ne moze biti Srbib
 
Ko je veći ili ko je bolji lider Vučić ili Dodik ?
Dao si mi ideju: Kada obojica 'potroše' svoje mandate, samo trebaju da se zamene!
macak.jpg
 
Stomak me zabolio koliko sam se ismijao
Domaci strucnjak doktor u politici i nacelnik opstine najavio dolazak korone 20 i 20 pro
Boze dragi kakvi padobranci se bave politikom u RS danas u doba interneta kad su informacije svima na jedan klik lupati ovakve gluposti
Tesko onom koga ovaj vodi i ljeci



Dolazi nam novi oblik virusa, pod nazivom korona 20 i 20 pro

 

Back
Top