Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Ko je veći ili ko je bolji lider, Vučić ili Dodik?

Bolji lider je

• Ukupno glasova
    13

zlatko01

Elita
Poruka
20.165
Jel treba Trump da sluzi vojsku da bi bio predsednik? Normalno da ne
samo jedno pitanje...da li možeš da odgoovoriš, na moj post...konkretno...a ne da vrdaš i izbegavaš odgovor...to ne vodi nigde..čemu je ta svrha.. A I OVO...BESMISLENO JE POREDITI DONALDA TRAMPA ILI VLADIMIRA PUTINA... sa aleksandrom vučićem... TO JE TOLIKO SMEŠNO, DA NEMAM REČI

daco9633

Veoma poznat
Poruka
12.748
Sme protiv kokosara iz naseg okruzenja, to jest okolnih zemalja. Mada i oni naravno imaju podrsku EU, NATA i Pape. Vucic je naucio danasnji politicki sistem, kako da zajebe mocnike i okupatora da nam daju pozajmice i sve sto nam treba a da nista ne damo za uzvrat. Doktorirao je diplomatiju i zato je lider. Ovo za vojni rok ne znam, a ni ja ga ne bih sluzio jer je vojska maltretiranje. Muce da peres wc cetkicom 2 sata. Dal je to normalno.. Rat je nesto drugo vec..

zlatko01

Elita
Poruka
20.165
Sme protiv kokosara iz naseg okruzenja, to jest okolnih zemalja. Mada i oni naravno imaju podrsku EU, NATA i Pape. Vucic je naucio danasnji politicki sistem, kako da zajebe mocnike i okupatora da nam daju pozajmice i sve sto nam treba a da nista ne damo za uzvrat. Doktorirao je diplomatiju i zato je lider. Ovo za vojni rok ne znam, a ni ja ga ne bih sluzio jer je vojska maltretiranje. Muce da peres wc cetkicom 2 sata. Dal je to normalno.. Rat je nesto drugo vec..
Daco...ti si mladi skojevac ili matori politički komesar

Dekston

Domaćin
Poruka
3.962
Ja mislim da je Vučić bolji lider. Kao prvo tečno govori engleski,ruski i njemački jezik. Privukao je mnoštvo investicija u Srbiji. Dodik od svega toga ništa. Sa jedne strane opet je Srbiji lakše jer ste vi nezavisna zemlja koliko toliko,dok smo mi polu protektora. Imamo zajednička ministarstva koja slabo funkcionišu. Glasam za Vučića.

Babalj

Aktivan član
Poruka
1.009
Ja mislim da je Vučić bolji lider. Kao prvo tečno govori engleski,ruski i njemački jezik. Privukao je mnoštvo investicija u Srbiji. Dodik od svega toga ništa. Sa jedne strane opet je Srbiji lakše jer ste vi nezavisna zemlja koliko toliko,dok smo mi polu protektora. Imamo zajednička ministarstva koja slabo funkcionišu. Glasam za Vučića.
Vucic je predao Kosovo ukinuo srpske institucije koje su postojale na sjeveru a Dodik je izgubio RS i predao je muslimanima,dobio je na upravljanje 1998 drzavu sa vojskom obavjestajnim sluzbama i 1 ,3 miliona srba .danans je RS oskacena ,predao je muslimanima drzavu ,RS je unistena i demografski i moralno i i politicki

Nema tu ni l od lidera to su obicne marionete i kvislinzi
Radovan Karadzic i rukovodstvo sa Pala je stvorilo drzavu a Milosevic je pokusao da se se suprostavi imperijalistima
Ta dvojica su zadnji srpski lideri i drzavnici

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.642
Vucic je predao Kosovo ukinuo srpske institucije koje su postojale na sjeveru a Dodik je izgubio RS i predao je muslimanima,dobio je na upravljanje 1998 drzavu sa vojskom obavjestajnim sluzbama i 1 ,3 miliona srba .danans je RS oskacena ,predao je muslimanima drzavu ,RS je unistena i demografski i moralno i i politicki

Nema tu ni l od lidera to su obicne marionete i kvislinzi
Radovan Karadzic i rukovodstvo sa Pala je stvorilo drzavu a Milosevic je pokusao da se se suprostavi imperijalistima
Ta dvojica su zadnji srpski lideri i drzavnici
OK za Karađića. Ali mi reci ZAŠTO je Zloba sa 'operacijom Kosovo' čekao do 1999-e? To je trebao da odradi najkasnije u jesen 1995-e!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.