Ko je veci "doktor":Apotekarka ili Gazdarica...?

d1:
ma volim i ja kada ste vi veseli samo.... hehehe... muski rod... :lol: :lol: :lol:

ima u arhivi tema o blondi vs gazdarica pa jovana77 vs gazdarica pa anyone vs gazdarica itd... meni samo to smesno 8) ... mislim svaka cast... napalite omladince pa misle o vama i dok se tusiraju :mrgreen: hehehe :wink:

za ostale topice ne znam ali za jednu od pomenutih tema pouzdano znam da si bio jedan od najaktivnijih ucesnika.

u cemu je fora? :roll:
tada ti nisu bile tako smesne? :twisted:
ili si tada i ti sam uzivao u razmisljanju pod tusem? :mrgreen:

na pljuj u reku iz koje si pio vodu dragi moj Dejane....

P.S. samo da te podsetim: nista strasno ako te takvi topici zasmejavaju. te teme su i onda i sada postavljane kao zezanje, svi smo se slatko smejali i niko od nas to nije shvatao nesto preozbiljno....secas li se d1?
 
d1:
nda... i tada su mi bile smesne :) ali tada je bilo necega i iza kulisa pa se posle to razvilo u nesto jos lepse... :wink:

sa zakulisnim radnjama ili bez njih meni su takve blesave teme ipak interesantnije od ovih gde treba da se utvrdi dal je bolji sex sa matorom ili mladom, dal je momak prevario ili ne, sta je dobar sex, kako izbeci letovanje sa partnerom.....ma daaaaaaaaj :x
 
Apostol mudro zbori
Da uzmesh dobri Dejane, sve tri u ruke, pa kom obojci, kom opanci....
A ti posle javi koja je najbolja, pa da se vishe ovakve teme ne postavljaju
Nekom zivot majka, nekom maceha, a ti Dejane (u narodu poznatiji kao D1, a opet nedaleko od Djumbirske devojchice,drz nedaj glagoljice)htedoh reci da se javish, kiti cveca da dostavish, magarence da opravish...OOOPLA, steram djoku tvom obroku) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Uf bre shto sam odlepio veceras...
 

Back
Top