Ko je urednik sajta b.92.net !?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

limanacNS

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
366
Ko je urednik sajta b.92.net !?
Po vesti i narocito komentarima, na vesti moze se zakljuciti da nezavisnot Kosova i Meohije podrzava bar 85%nasih gradjana (bar se tako potpisuju)!
Primer: (danasnji na vest "U SAD-u obnovljena debata o kosovu)-najvise pozitivnih komentara i ima ovaj -
"Nezavisnost Kosova=Bronhi za Srbiju :o) Sve je to lepo, ali je u srpskom interesu da Kosovo dobije nezavisnost. Dva miliona gradjana su velika obaveza za drzavu Srbiju, koja trenutno ima problema i da nama izvan Kosova obezbedi dobro bezbednosno i institucionalno okruzenje bez korupcije, privlacno stranim investitorima, pogodno za razvoj domaceg posla. Kosovo je odavno naposebnom koloseku i mi ga Srbi ne trebamo kao sastavni deo Srbije."
(Kievskaya Rus, 7. februar 2008 08:04)
A najbolji primer je dovodjenje ranih analiticara za koje niko nikada nije cuo (ja mislim da je Milan tarot isto kompetentan, pa neka i njega pozovu i on ima "neku" diplomu)
A sta tek reci o blog-u b.92. Sta reci o onome o cemu tupe svaki dan "Sirenje rasne, verske i nacionalne mrznje"
Ja ne znam ni jedan mediji koji toliko siri toliki prezir prema pravoslavnoj veri i delu sopstvene drzave !
Po njima svi smo mi retardirani, retrogradni,pedofili,profiteri, ne znam jeli onda i Zoran Djinjic bio retrogradan kada je obnavljao hram Svetog Save, a pored njega bio Batic koji danas pljuje po patrijarhu, a znao je da se slika kada mu je to odgovaralo ! Uostalom i Cedu Jovanovica miljenika b.92 je krstio Anfilohije u Ostrogu ! Sto se covek krsti u 30 godini, naprasno mozda se zbog necega pokajao ili je to deo imidza "radi sve sto radi Zoran volece te ljudi, ali Cedica nikada nece biti ni crno ispod nokta !
B.92 jeste komercijalna televizija, ali ima odgovornost i kako to da nikada udrzenje novinara Srbije i Nadezda Gace nikada nije reagovala na ovakvu "brilijantnu novinarsku etiku i objektivnost" !
 
@ limanacNS

На ту стоку уопште не треба обраћати пажњу - ја њих сажаљевам у правом смислу те речи, и уопште ме не потресају "ставови" и "мишљења" њихових курсаџија и "експерата" - само ме понекад засмеју.
 
@ limanacNS

На ту стоку уопште не треба обраћати пажњу - ја њих сажаљевам у правом смислу те речи, и уопште ме не потресају "ставови" и "мишљења" њихових курсаџија и "експерата" - само ме понекад засмеју.

Nesto ti ne verujem da ih sazaljevas. Samo mrzis ;)
 
б 92 је Серошова телевизија..и они су ти као бели медвед...за њих не важи закон, јер наши политичари немају петљу да спроводе закон...да је ово америка, њима би давно ФБИ затворио то што они зову телевизија..
 
Tamo je mod na politici mladidemokrata,perspekrtivan mladitj koji obetjava,britkog uma i dobre dushe ovde poznatiji pod nikom erejzer.
Ma nisu oni pristrasni nego hrabri i govore nam istinu u ochi...kao shto je Koshtunica onomad imao slogan"ko sme da vas pogleda u ochi..itd."
 
zao mi samo sto ce u slucaju nezavisnosti kosova
tolika srpska birokratija sve zajedno sa vojskom, policijom, ministarstvima i javnim preduzecima
morati da dodje u srbiju :mrgreen:

a ustvari najzalije je to sto ce tamo ostati tolike srpske svetinje, barem ove sto nisu izgorele i unistine
u mandatu g. Kostunice
a i najveca srpska svetinja Hilandar koliko znam nije u srbiji
ali je goreo u mandatu g. Kostunice :(
 
Nesto ti ne verujem da ih sazaljevas. Samo mrzis ;)

Уопште НЕМАМ мржње у себи, таман посла, не бих могао да живим са неким таквим осећањем, па ја не припадам зомбијима са Б92. Ја се једноставно и врло отворено не слажем са тим паланачким празилуковићима - такве увек сажаљевам, заиста мислим да су јадни.

Ону Лукићку сам пратио од њеног почетка - то је једна болесница која храни своју душу и свој мозак мржњом на Србе. И увек када говори, то чини са огромном енергијом и емоцијом мржње... када би то нестало у њој, она би једноставно на пречац цркла, јер њен живот више не би имао никаквог смисла. Све што је осмислила је чиста непатворена мржња, само се њом руководи.
 
Уопште НЕМАМ мржње у себи, таман посла, не бих могао да живим са неким таквим осећањем, па ја не припадам зомбијима са Б92. Ја се једноставно и врло отворено не слажем са тим паланачким празилуковићима - такве увек сажаљевам, заиста мислим да су јадни.

Ону Лукићку сам пратио од њеног почетка - то је једна болесница која храни своју душу и свој мозак мржњом на Србе. И увек када говори, то чини са огромном енергијом и емоцијом мржње... када би то нестало у њој, она би једноставно на пречац цркла, јер њен живот више не би имао никаквог смисла. Све што је осмислила је чиста непатворена мржња, само се њом руководи.

Ko je Lukicka? KAziprst?

NE mrzis Hrvate kao? Ni Albance? MA ajde da se ne lazemo. Dovoljno sam dugo na ovom forumu. Procitao sam puno tvojih postova o drugim narodima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top