Quantcast

KO JE UGASIO SJAJ CRVENE ZVEZDE *nastavak*

• Začetnik teme DELIJE*staro sajmiste*
  • Datum pokretanja
H

Hamush

Gost
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Kako je lepo videti partizan u lugi sampiona ,pitam se da li je moguce da mi toliko dugo nemozemo da napravimo tim koji moze da udlje u lugu sampiona,pitam se dik kad cemo crveneti,muka mi je vise od gistroa,mistro kako li se vec zove i nizerazrednih ekipa koje gostuju na marakani,a zao mi je kada neko kaze da je rozenburg dosta jak ,jedno je sto smo dozvolili da se mi tako nisko srozamo i zapadnemo u tolike dugove i time budemo primorani da prodajemo najboje igrace ,nenem nista protiv piksija i dzaja ali moraju da shvate koliko ljudi zivi i voli zvezdu i da nemaju pravo da se igraju sa njom,isto su tako srozaji i Fudbalsko Savez Srbije i Crne Gore,ej ljudi otreznite se vise... Pozdrav :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Z

Zvezdas

Gost
1.Sloba - kad smo bili najaci na svetu uveli nam sankcije i sjebali nas.
2.Marijanovic - Finansirao Partizan u najteze vreme sankcija parama drzavnih firmi - Setite se kampanje "Sponzori sampiona". Uspeo finansijski da odrzi Partizan.
3.Uprava zvezde - na muci se poznaju junaci, treba da se pokaze koliko vredi. - ako uopste vredi, trbalo bi tamo malo provetriti.

P.S.
Jeste da je Partizan usao u Ligu sampiona, ali siguran sam NIKADDDDD nece biti prvak Sveta i Evrope, kao sto smo mi bili.

Gost
Zvezdas:
1.Sloba - kad smo bili najaci na svetu uveli nam sankcije i * nas.
2.Marijanovic - Finansirao Partizan u najteze vreme sankcija parama drzavnih firmi - Setite se kampanje "Sponzori sampiona". Uspeo finansijski da odrzi Partizan.
3.Uprava zvezde - na muci se poznaju junaci, treba da se pokaze koliko vredi. - ako uopste vredi, trbalo bi tamo malo provetriti.

P.S.
Jeste da je Partizan usao u Ligu sampiona, ali siguran sam NIKADDDDD nece biti prvak Sveta i Evrope, kao sto smo mi bili.
E cigani jel ste culi da gradimo novi stadion,a kad cete vi u ligu sampiona,tu vise nikada necete moci da prismrdite, a za sve delije jedna lepa vest kroz koju godinu zvezda se privatuzuje i obavijena plastom privatizacije za koju godinu se gasi kao klub u celini ,zivi bili pa videli,a da ironija bude veca tim parama ce se finansirati projekat izgradnje partizanovog stadiona,e moji zvezdasi sta docekaste... 8) 8) 8)

T

termos

Gost
trebaju novci,,velika svota treba da se igraci drze par godina u domacim timovima,treba koncepcija kao nekada pre 27 godine niko ne sme vani da igra jer svi trce za parama a zaboravili za loptu..ljubav prema domovini ...........teska situacija!!!! jos jedno sta mrzim je ti nadmetanje grobara i delija na seljacki nacin navija se na stadionu a ne na compu

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.