КО ЈЕ У ПРАВУ?

Budi Bog s'nama kad drtine ne mogu da smire ego ali izgleda da nije ni slučajno što forum klizi tim putem, naslućujem neku nit ali pošto stvarno ne poznajem elemente i dinamiku tamo ne mogu da razgonetnem suštinu ali mi izgleda je u pitanju dirigovan projekat menjanja svesti.
Ja sam ti objasnio: da bi mogao da shvatis kako radi Srbija, treba i da zivis, i da radis neki business u njoj. Sve ostalo sto ovaj patak HEFE gloopeta je spin.

Ja se rukovodim iskljucivo mojim iskustvom. Meni NIKADA nije na pamet palo da sebi nalazim krivca u JBTitu, ili SMradu (koji me je unakaradio za vreme njegove vladavine). Ili da Vuqlera (koji je POKUSAO da me siebe, i nije uspeo) tuzim za nesto... Svakome kome pada na pamet da je ostecen, treba da tuzi te likove sudu, pa da vidi da li ce bilo sta od TITA, SMrada i Vuqlera i dobiti kao poravnanje! :kez:

I ne pada mi na pamet da se bavim globalnim odnosom snaga USA vojnih kontraktasa u odnosu na: USA Govt i ceo ostali svet. Not my paygrade. Ja nisam dovoljno NE pametan, nego nemam nista od tog proucavanja tih odnosa. Nicemu mi ne sluzi...

Cemu li to sluzi krezavoj Vuqlerovoj masi, da ona nama objasnjava taj odnos??? :hahaha:
 
Naprednjaci su udruzenje slepaca

Cisto sumnjam da vi nesto vidite


#sns_slepci
:lol:
Тај манир, да кад се са неким не слажете о било чему- онда му пришивате некакво припадништво СНС-у, а онда све то закитите некаквим увредљивим конотацијама онако "ан пасан" је већ препознатљив манир вас жутара, који вас је већ коштао власти, а и даље вас уназађује- чисто је фашистички манир (ко није са нама, он је против нас!). и што је најзабавније- то радите под инструкцијама; виде вам се конци...
Знам одакле извире сав тај бес и мржња, али нећу да вам кажем, јер бих вам тако помогао; а нећу, јер не заслужујете.
Вас треба оставити у том блату "ријалити комуникације", у коме вам је, очито- лепо, :mrgreen: да се качкате са себи сличнима у свом природном хабитату.
 
:lol:
Тај манир, да кад се са неким не слажете о било чему- онда му пришивате некакво припадништво СНС-у, а онда све то закитите некаквим увредљивим конотацијама онако "ан пасан" је већ препознатљив манир вас жутара, који вас је већ коштао власти, а и даље вас уназађује- чисто је фашистички манир (ко није са нама, он је против нас!). и што је најзабавније- то радите под инструкцијама; виде вам се конци...
Знам одакле извире сав тај бес и мржња, али нећу да вам кажем, јер бих вам тако помогао; а нећу, јер не заслужујете.
Вас треба оставити у том блату "ријалити комуникације", у коме вам је, очито- лепо, :mrgreen: да се качкате са себи сличнима у свом природном хабитату.
Nisi razumeo
Rekao sam da su naprednjaci udruzenje slepaca
Al se ti jasno prepoznajes

Ne znam samo dal je zbog toga sto si

1.naprednjacki bot
2.slepac po definiciji
3.sve pobrojano
 
Знам одакле извире сав тај бес и мржња, али нећу да вам кажем, јер бих вам тако помогао; а нећу, јер не заслужујете.
Вас треба оставити у том блату "ријалити комуникације", у коме вам је, очито- лепо, :mrgreen: да се качкате са себи сличнима у свом природном хабитату.
Ti, druze i komjunisto, nisi uopste pri cistoj svesti... Ali bash. Ako ti smatras da ces time popraviti svet, sto ces pistaljkati na sva zvona o potpisivanju ugovora izmedju Lockheed Martina (ziveo sam godinu dana 500m od Lockheed Martin HQsa u Betezdi 1998.) i USA Govt., daj onda da ti pomognem, mada meni licno to deluje suludo... Skroz suludo. :kez:

Inace, oni su na routi 355, sa jedne strane, sa druge ih omedjava freeway I-270.

https://www.fool.com/news/2019/10/31/lockheed-martin-strikes-a-new-34-billion-deal-for.aspx

https://www.fool.com/quote/nyse/lockheed-martin/lmt/

The agreement calls for Lockheed Martin to produce and deliver 478 F-35s. This includes 291 aircraft for the U.S. military, 127 for international partners that contributed to the development costs of the F-35, and 60 for foreign military sales customers.

Importantly, the contract includes significant cost savings compared to previous agreements.

"Driving down cost is critical to the success of this program. ... This agreement achieves an average 12.7% cost reduction across all three variants and gets us below $80 million for a USAF F-35A by Lot 13 -- one lot earlier than planned," Air Force Lieutenant General Eric Fick said in a press release.

:bye:
 
Poslednja izmena:
Ti, druze i komjunisto, nisi uopste pri cistoj svesti... Ali bash. Ako ti smatras da ces time popraviti svet, sto ces pistaljkati na sva zvona o potpisivanju ugovora izmedju Lockheed Martina (ziveo sam godinu dana 500m od Lockheed Martin HQsa u Betezdi 1998.) i USA Govt.,
Uh, dok sam se tusirao, ovde na planinici u Trondheim-u, Norway, setih se da nije Betezda (to je predgradje Washington DCa gde sam se preselio), nego je Germantown. Izlaz 11 na I-270. Da li behase I-270 vodi do Malone-a (izlaz 31), mrzi me da otvaram google maps. Izlaz 10 je NIST. Ja sam ziveo posle 100 metara udaljen od NIHa (National Institute of Health). Mislim da svake godine USA Congress odvaja budzet oko $$30 milijardi USD za finansiranje NIHa, 15tak solitera i zgrada, do 12 spratova visine. Kao ceo BND Srbije. :smeker:
 
sto ces pistaljkati na sva zvona o potpisivanju ugovora izmedju Lockheed Martina (ziveo sam godinu dana 500m od Lockheed Martin HQsa u Betezdi 1998.)
Ја "пиштаљкам", а ти живео поред уговарача?:rotf:
Дилдикане, једна информација за тебе; заболе цео свет, а мене посебно- за твоје тлапњице.
Откачи се, бре, што толико давиш о својим проблемима?:lol:
Нађи неког психолога, уплати неколико сеанси, тобом треба да се бави стручно лице, не може то по форуму да се решава.
А и досадан си више, к'о тесне гаће...
 
Ја "пиштаљкам", а ти живео поред уговарача?:rotf:
Дилдикане, једна информација за тебе; заболе цео свет, а мене посебно- за твоје тлапњице.
Откачи се, бре, што толико давиш о својим проблемима?:lol:
Нађи неког психолога, уплати неколико сеанси, тобом треба да се бави стручно лице, не може то по форуму да се решава.
А и досадан си више, к'о тесне гаће...
Ja sam srecan covek. Ja imam cega da se secam. Neverovatne stvari sam prosao u Zivotu. I jos cu!

Meni je tebe iskreno zao. Ti nemas cega da se secas.

Kao da i nisi ziveo. :udriglavu:
 

Back
Top