Ko je tu 'eban?

Zgibnjev

Zainteresovan član
Poruka
369
Čula sam i da neke žene čekaju u izlascima da se muški napiju, da bi se jebavali.

Ali ja ne znam ko je tu jebavan. On? Ili ona?
On ima alatku, a ona ga napija?

Ja e'o ne znam

Како мушкарац може да искористи жену, тако исто и жена може искористи мушкарца. Мушкарац ће желети искористити жену за секс и тако себе задовољити. Док жена ће искористити мкускарца за неке друге ствари, да л' то радила преко секса или манипулације која не укључује било какав блиски однос. Али постоји и мали проценат жена којa ће искористити мушкарца само за секс, али то укључује да је мушкарац веома згодан и леп, а она веома ружна.
Забранити људима да конзумирају алкохол, пошто су тад стока.

Обилић

Iskusan
Poruka
6.488
Čula sam i da neke žene čekaju u izlascima da se muški napiju, da bi se jebavali.

Ali ja ne znam ko je tu jebavan. On? Ili ona?
On ima alatku, a ona ga napija?

Ja e'o ne znam
Ja mislim da se njoj ne da čekati da on nju napije. I još da je hoće nakon toga iskoristiti
Dug je vremenski put do tog đoke.

A nema ti ona kad da to sve čeka.

Ali ja e'o stvarno ne znam
Trebaš biti pametan, da imaš pametnu temu 🤫
Konjo na princu, tema je PROSTO delikatna.

Vulgarije izviru, ali neka meni mog balkanskog naroda i PROSTIH tema😁

О чему се догађа ? :eek:

Araon

Veoma poznat
Poruka
10.711
Како мушкарац може да искористи жену, тако исто и жена може искористи мушкарца. Мушкарац ће желети искористити жену за секс и тако себе задовољити. Док жена ће искористити мкускарца за неке друге ствари, да л' то радила преко секса или манипулације која не укључује било какав блиски однос. Али постоји и мали проценат жена којa ће искористити мушкарца само за секс, али то укључује да је мушкарац веома згодан и леп, а она веома ружна.
Забранити људима да конзумирају алкохол, пошто су тад стока.

Sva sreća pa smo inače jedan nježni cvijet. :D

Araon

Veoma poznat
Poruka
10.711
Kakva vremena dodjose, sta sve moras da radis za snosku :aha:
Sve je otislo u tri lepe, nekad su muskarci bili presrecni sto imaju seks, pa bilo kakva da je zena, danas se to izmisljaaa

Nekad su muškarci mislili da se žene je*u da im čine, sad kad su shvatili da to rade zato što vole, pa još da ne moraš ni da se trudiš samo ako je dovoljno dugo bez, ma idi :D kad na sve to dodaš odnos 7-1, plus kad oduzmeš gejeve, metiljave, ove, one, 10-1 lagano... Ako si iole lep ili šta god na ovom svetu, imaš bukvalno 10 njih da biraš :D

Keva

Buduća legenda
Poruka
25.375
Nekad su muškarci mislili da se žene je*u da im čine, sad kad su shvatili da to rade zato što vole, pa još da ne moraš ni da se trudiš samo ako je dovoljno dugo bez, ma idi :D kad na sve to dodaš odnos 7-1, plus kad oduzmeš gejeve, metiljave, ove, one, 10-1 lagano... Ako si iole lep ili šta god na ovom svetu, imaš bukvalno 10 njih da biraš :D
Velik je svet

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.