Ko je topio tenkove?

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
59.732
Laž je, tvrdi Tadić, i da je topio tenkove o čemu je, kako kaže Marić, govorio.

Tadić je Mariću pokazao papir koji pokazuje da su tenkovi rashodovani 2005. te da je odluku o tome doneo general Božidar Delić koji je bio deo komisije koja je o tome odlučivala.

– Tenkovi ne mogu da se istope jer su sastavljeni od takve legure. Ali ti si to iskoristio za političke svrhe jer je SNS pričala laži, da sam topio tenkove i uništio vojsku.

https://www.danas.rs/vesti/politika/posle-pinka-tadic-i-na-hepi-televiziji/

:eek:

Radikal i naprednjak Bozidar Delic topio tenkove!!!

Da li je moguce?

Poslednja izmena od moderatora:

Mystic+

Legenda
Poruka
69.870
ustaske partijske bande

Другосрбијанци су радили нетранспарентно, нису демонтирали штетан систем, па се сада љуте на Вучића који то исто ради.

Жути су такве политичке штете направили, да ја више не верујем да се овај разваљени систем може решити мирним путем

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
87.923

Tadić je Mariću pokazao papir koji pokazuje da su tenkovi rashodovani 2005. te da je odluku o tome doneo general Božidar Delić koji je bio deo komisije koja je o tome odlučivala.

– Tenkovi ne mogu da se istope jer su sastavljeni od takve legure. Ali ti si to iskoristio za političke svrhe jer je SNS pričala laži, da sam topio tenkove i uništio vojsku.

Da li je moguce?
Marić je samo jedan u moru govana tj nazovi novinara u Srbiji.

jolemisa

Elita
Poruka
19.607

Da li je moguce?
Vlasti posle 2000-e je morala da ispuni sve sto je Milosevic potpisao sa NATO-om i Savetom Bezbednosti,a oni su trazili da unistimo svo tesko naoruzanje i PVO odbranu,jer je to bio jedan od uslova da se prekine bombardovanje.Znaci sve jedinice vojske i policija da se povuce sa Kosova i Metohije,a da se tesko naoruzanje unisti.Znaci iako vlas posle 2000-te,nije imala udela u tim politickim potezima,morali su da urade ono sto je ranije potpisano.

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
61.716
Vlasti posle 2000-e je morala da ispuni sve sto je Milosevic potpisao sa NATO-om i Savetom Bezbednosti,a oni su trazili da unistimo svo tesko naoruzanje i PVO odbranu,jer je to bio jedan od uslova da se prekine bombardovanje.Znaci sve jedinice vojske i policija da se povuce sa Kosova i Metohije,a da se tesko naoruzanje unisti.Znaci iako vlas posle 2000-te,nije imala udela u tim politickim potezima,morali su da urade ono sto je ranije potpisano.
Demilitarizacija

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
44.094
Džabe ovo Tadiću kada je do sada bilo hiljadu puta u medijima da su on, Šule i Ponoš u tri smene topili.
0403FoNet-Aleksandar-Barda-e1598656503693.jpg

288px-USS.svg.png

Dželezara Smerderevo je prodata u demokracko vreme na ciganski
Poruka je automatski spojena:

Da li je moguce?
A što BoTa nije pričo o svojim ljubavnim dogodovštinama iz gimnazije na velikom odmoru? Vidi trn u tudjem buljsonu a ne vidi balvan u svom, jel? Demokrate... standardno...

Frederick_

Zainteresovan član
Poruka
340
A tenkovi koji su rashodovani su T55, koji je zastarela kršina koju je već više bilo nemoguće održavati, plus je upotrebljiv jedino u ratu protiv nekih indijanaca koji imaju samo luk i strelu. :)

Plan izbacivanja T55-ice iz upotrebe zbog zastarelosti je već postojao kada sam ja obukao uniformu prvi put, sad vec davne 1999.

Tako da, i da su ih topili - ako su, ko god da je to radio!

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
59.732
Dželezara Smerderevo je prodata u demokracko vreme na ciganski

Железару Смедерево је Вучићева Влада продала 2016. године за јефтине паре.

Kinezi kupili Željezaru Smederevo

Published On 18 Apr 2016 18 Apr 2016
|
Ažurirano:
14 Mar 2017
02:43 PM (GMT)
Vlada Srbije prodala je Željezaru Smederevo kineskom Hestealu. Kupac je za čeličanu platio 46 miliona eura, a dugove tvornice preuzela je država.

https://balkans.aljazeera.net/news/balkan/2016/4/18/kinezi-kupili-zeljezaru-smederevo

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
59.732
A tenkovi koji su rashodovani su T55, koji je zastarela kršina koju je već više bilo nemoguće održavati, plus je upotrebljiv jedino u ratu protiv nekih indijanaca koji imaju samo luk i strelu. :)

Plan izbacivanja T55-ice iz upotrebe zbog zastarelosti je već postojao kada sam ja obukao uniformu prvi put, sad vec davne 1999.

Ниси разумео о чему је тема.

Није топљење тема.

Тема је лицемерје крстиних рyсогуза, а Стојков је највећи сом који се ухватио на бућку.

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
87.923

Iskreno te tenkove su trebali jos 80ih godina da izbace.
Mogu samo sada potpunim duducima da sludjuju mozak da je neko pretopio nesto sto je bilo od navodno neke " koristi "

Kažu "strani plaćenik"

Aktivan član
Poruka
1.839
Боки Тадић је увек био господин, штета што је имао несрећу да ради са шљамом и навуче лошу репутацију на себе, још нарочито кроз пропаганду политичких противника. Откад знам за себе сви су ми смрдели на прву осим њега, можда се варам али он ми једини у тој маси одувек деловао као државник. Марића је лепо испресавијао аргументима, било ми тако забавно да га гледам и слушам како му Тадић цепа анус у емисији, после Ћуте и извињења студентима.

*iskander

Ističe se
Poruka
2.025
Ne lupetaj gluposti

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.