Ko je režirao 'nezavisnost' Kosova?

..ja stvarno nisam znao sta znaci riječ..BUVLJAK(ne znam prijevod takve rijeci na CRO)...ok..sada shvacam..nikad nisam kupovao na takvim mjestima..jer..ne znam niti da postoje..u Os.postoji..recimo..na Osijeckoj glavnoj trznici..par redova..gdje ljudi prodaju garderobu..ali ona je samo pokrice za neki drugi "posao"..ako me razumijete..Buvljak..bi trebalo znaciti..nesto ispod svakog nivoa..ja takvu obleku ne nosim...mada razumijem da u odredjenim okolnostima..neki ljudi...kupuju ..i to nije sramota..."Odijelo ne čini čovjeka"..ali govori o njemu..
 
..ja stvarno nisam znao sta znaci riječ..BUVLJAK(ne znam prijevod takve rijeci na CRO)...ok..sada shvacam..nikad nisam kupovao na takvim mjestima..jer..ne znam niti da postoje..u Os.postoji..recimo..na Osijeckoj glavnoj trznici..par redova..gdje ljudi prodaju garderobu..ali ona je samo pokrice za neki drugi "posao"..ako me razumijete..Buvljak..bi trebalo znaciti..nesto ispod svakog nivoa..ja takvu obleku ne nosim...mada razumijem da u odredjenim okolnostima..neki ljudi...kupuju ..i to nije sramota..."Odijelo ne čini čovjeka"..ali govori o njemu..

posto se tamo prodaju upotrebljene stavri, garderoba i slicno, koje su uz put pune buva, onda..... da nastavim ili:hahaha::hahaha:
 
Presusile zalihe a ? Samo nemojte ponovo u nabavku u susedstvu.

Ajde bjedo jedna šta se ti javljaš hljeba niste imali niti ga sad imate niti ste ga sposobni proizvesti da vam nije humanitarne pomoći pomrli bi od gladi ti si našao meni odgovarati na post izigravaš nekod demokratu ovuda i presera.vaš se a palite kuće i ubijate civile po Kosovu nedate ljudima lijekove ti li si našao nešto da pričaš ,neznate ništa drugo napraviti sem jeb.nog sladoleda pa i on vam nije nizašta
 

Back
Top