KO JE REPER KOJI JE UHAPŠEN SA GOMILOM DROGE: Proslavio se u blokovima, povukao se na vrhuncu pa ušao u Zadrugu

Гамбино

Veoma poznat
Poruka
14.512
КО ЈЕ РЕПЕР КОЈИ ЈЕ УХАПШЕН СА ГОМИЛОМ ДРОГЕ: Прославио се у блоковима, повукао се на врхунцу па ушао у Задругу (ВИДЕО)
07.10.2020. / 18:33
0
Репер ухапшен са гомилом дроге!
Screenshot-from-2020-10-07-18-28-50-1.jpg


Александар Лазић познатији као Сале Тру ухапшен је данас на Новом Београду, када му је полиција приликом претреса стана пронашла велику количну наркотика.

Претресом је пронађено преко један килограм марихуане у различитим паковањима, 871 таблета екстазија као и две вагице за прецизно мерење.


Сале Тру, српски репер и текстописац, рођен је 31. децембра 1988. године и музиком се бави од малих ногу.

Каријеру је започео песмом "У крају" која је одлично приваћена од стране публике, те је наставио активно да снима, а потом избацује нумеру "Иц ол гуд бејбе бејбе" која га је прославила.

Након тог хита уследиле су песме "Андјели и демони", "Љубав" и "Истина".

Многи кажу да се Сале са музичке сцене повукао "на врхунцу своје каријере", али су његове старе песме и даље слушане на Јутјубу.

Стару славу је покушао да врати учешћем у другој сезони ријалитија Задруга.


https://mondo.rs/Zabava/Zvezde-i-tr...hapsenje-uhapsen-Sale-tru-pesme-karijera.html

Још када би глупи новинари научили да кРаста није репер, а да је овај клинац прави андерграунд репер. И вероватно га је кРаста друкно.

После кРасте естрада у паници
https://mondo.rs/Zabava/Zvezde-i-tr...-u-panici-zbog-spiska-koji-je-u-policiji.html



 
Ono što zajedničko autotjunašima i pravim reperima je droga kako god okreneš.
Ja слушам прави реп па све до алтернативе, али никада се нисам дрогирао.

У суштини нашем друштву је наркоманија најмањи проблем, а много већи су неки други облици зависности као што су дуван и алкохол коју су нажалост опште прихваћени и масовно одомаћени.


Kao i Rasta. Paravan za dilovanje droge, kakva muzika...
Музика је лака зарада, ако имаш стомак и мало мозга за то комерцијално дебилно смеће које доноси зараду. Нема потребе да се бавиш ризичним уличним занатима којим се баве неки неандрталци из неких припиздина.
Међутим, ако твоја музика није комерцијална као што није комерцијалан Бане Саншајн, онда ме не чуди када такав лик падне или други прави репер као што је Сале Тру ... али слина као што је кРаста, то ми је баш чудно.

Јуче сам погледао кРастине спотове на ЈТ, он се понаша као клинац, глуми неког кримоса, пуца на мурију са оним Синановим циганчетом, ломи и пали пандурска кола ... могуће је да је утриповао да је Тони Монтана.
 
Ja слушам прави реп па све до алтернативе, али никада се нисам дрогирао.

У суштини нашем друштву је наркоманија најмањи проблем, а много већи су неки други облици зависности као што су дуван и алкохол коју су нажалост опште прихваћени и масовно одомаћени.



Музика је лака зарада, ако имаш стомак и мало мозга за то комерцијално дебилно смеће које доноси зараду. Нема потребе да се бавиш ризичним уличним занатима којим се баве неки неандрталци из неких припиздина.
Међутим, ако твоја музика није комерцијална као што није комерцијалан Бане Саншајн, онда ме не чуди када такав лик падне или други прави репер као што је Сале Тру ... али слина као што је кРаста, то ми је баш чудно.

Јуче сам погледао кРастине спотове на ЈТ, он се понаша као клинац, глуми неког кримоса, пуца на мурију са оним Синановим циганчетом, ломи и пали пандурска кола ... могуће је да је утриповао да је Тони Монтана.
Nije stvar u ljudima koji slušaju nego generalno ono što je zajedničko estradi, folkerima, rokerima, reperima je to da su većinom drogoši. Ima izuzetaka i svaka im čast. Ali uz šou biz ide droga masovno. Našmrkaju se ili naduvaju pa izadju na binu i dominiraju. Valjda im to treba.
 
Nije stvar u ljudima koji slušaju nego generalno ono što je zajedničko estradi, folkerima, rokerima, reperima je to da su većinom drogoši. Ima izuzetaka i svaka im čast. Ali uz šou biz ide droga masovno. Našmrkaju se ili naduvaju pa izadju na binu i dominiraju. Valjda im to treba.
Комплетна постава ЕКВ-а су били наркомани, али сигурно се нису дрогирали због тога да би доминирали на бини ... чак шта више то може да буде контрапродуктивно.
Неки музичари конзумирају дрогу како би били креативнији у стварању музике.
 
Meni je jedna od omiljenih stvari iz mladosti Banetov ''Cocane'', na kraju čijeg spota vidimo poruku ''Reci ne drogama''. Skakao sam i mahao glavom dugo godina uz to a na kraju sam čuo da je Bane ipak rekao ''Da''.
Bane mi se oduvek cinio kao tip kome je jedini smisao bio da (pokaze da) ratuje sa prisustvom bilo kakve Bajke u svom zivotu. Nekako opustosen karakter...
S druge strane, njegova kontra Gru je, cini mi se, ceo svoj zivot stavio na kocku da dokaze da takva Bajka postoji. Nazalost, verujem da ga je bajka otela od istog.
Reperi su bas vezani za infantilno, konkretno i umilno - za bajke.;) U nastavku, one se svode na `carstvo torti i kolaca` , lebac_na_pogacu,pricam ti pricu,ovoono.;)
>smrk<:)
 
Раста је пуно пушио, али је и волео дружење, те ја мотао џоинте сваком ко би свратио у његово студио, а био расположен да се навари. Добар домаћин и добар друг.
 

Back
Top