Ko je pucao i na koga sa krova sedišta DS-a?

  • Začetnik teme Začetnik teme rdeki
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

rdeki

Elita
Poruka
17.948
Juče sam slušajući Insajder čuo nešto interesantno - na krovu sedišta DS-a je 10.10.2010 pronađena čaura od metka, što je dovedeno u vezu sa huliganima koji su rušili Beograd.

Čini mi se da novinari B92 ne znaju da čaura ne ukazuje na mesto na koje je pucano, već na mesto sa kojeg je pucano.
Pošto B92 tvrdi da je pucano sa krova sedišta DS-a, nameće se pitanje da li je sprovedena istraga ko je to mogao da puca, i na koga?

 
Њихови људи су пуцали.Што то да истражују.Нису луди да забијају аутоголове.
Да се то догодило у ДССу или некој другој нережимској странци,медији би нам с тим мозак испирали.
Rekao bih da je autogol postignut...
Tvrdnja da Dveri stoje iza napada na sedište DS, pa eto - pronašli su i čauru od metka na krovu zgrade....
 
Juče sam slušajući Insajder čuo nešto interesantno - na krovu sedišta DS-a je 10.10.2010 pronađena čaura od metka, što je dovedeno u vezu sa huliganima koji su rušili Beograd.

Čini mi se da novinari B92 ne znaju da čaura ne ukazuje na mesto na koje je pucano, već na mesto sa kojeg je pucano.
Pošto B92 tvrdi da je pucano sa krova sedišta DS-a, nameće se pitanje da li je sprovedena istraga ko je to mogao da puca, i na koga?

Tadić na neke trudnice, normalno. :per:
 
Juče sam slušajući Insajder čuo nešto interesantno - na krovu sedišta DS-a je 10.10.2010 pronađena čaura od metka, što je dovedeno u vezu sa huliganima koji su rušili Beograd.

Čini mi se da novinari B92 ne znaju da čaura ne ukazuje na mesto na koje je pucano, već na mesto sa kojeg je pucano.
Pošto B92 tvrdi da je pucano sa krova sedišta DS-a, nameće se pitanje da li je sprovedena istraga ko je to mogao da puca, i na koga?

Veoma zanimljivo pitanje, koje očekujem da ima veoma nezgodan odgovor po izvesne režimske stranke. :think:
 

Back
Top