rdeki
Elita
- Poruka
- 17.948
Juče sam slušajući Insajder čuo nešto interesantno - na krovu sedišta DS-a je 10.10.2010 pronađena čaura od metka, što je dovedeno u vezu sa huliganima koji su rušili Beograd.
Čini mi se da novinari B92 ne znaju da čaura ne ukazuje na mesto na koje je pucano, već na mesto sa kojeg je pucano.
Pošto B92 tvrdi da je pucano sa krova sedišta DS-a, nameće se pitanje da li je sprovedena istraga ko je to mogao da puca, i na koga?
Čini mi se da novinari B92 ne znaju da čaura ne ukazuje na mesto na koje je pucano, već na mesto sa kojeg je pucano.
Pošto B92 tvrdi da je pucano sa krova sedišta DS-a, nameće se pitanje da li je sprovedena istraga ko je to mogao da puca, i na koga?

Jasno nam je da nema drugog odgovora.
