Ko je predsednik USA?

KPCTAHK

Poznat
Poruka
8.506
Ko je predsednik USA, najkrvoločnije države na svetu i najveće pretnje po nestanak ljudske civilizacije?
-------------------------------------------
~ autorska tema ~

Opšetepoznato je, to više nikakva tajna nije, da je USA duboka država i da je predsednik, mada oni imaju predsednički sistem - predsednik o svemu odlučuje, samo kreatura koja ispunjava zadatke onih zlikovaca iz sene, najčešće mračnih, nemoralnih i zlih lobija, koji rade po sistemu indulgencije, izum RMK, plati, pa se klati, ali neverovatno je, to vređa zdrav razum svakog normalnog i iole obrazovanog čoveka da sadašnji predsednik ima ovakav protokol, čak i za nekakvu nevažnu sesiju na kojoj treba da prisustvuje...

Verujem da bi takvo suludo i bezobrazno protokolarno upustvo (čitaj naredba mračnog podzemlja USA, koju predsednik mora da ispoštuje u celosti) vređalo razum i detetu od šest godina, a ne veteranu koji je u poodmakloj životnoj dobi ...

Evo kako izgleda - crno na belo, to protokolrano upustvo "predsednika":

"TI... uđi u Rooseveltovu sobu i pozdravi sudionike,
TI.... sedi na SVOJE mesto,
Ulaze novinari
TI daj kratku izjavu
Novinari odlaze
TI pitaj Liz Shutler pitanje (Napomena: Liz je na sastanku virtualno)
TI zahvali sudionicima

TI izađi"✍️😉

Posle toga se, sasvim normalno, normalnom čoveku, onako samo od sebe, postavlja pitanje:

Ko je zapravo, stvarno i realno predsednik USA, jer to ova pokretna mumija sigurno nije?

Takvoj nemoralnoj, zloj i debilnoj kreaturi svaki normalan čovek se samo smije

Ako je već sadašnji predsednik USA dementan, a jeste - to svojim postupcima svakodnevno dokazuje, nije mi jasno zašto ga ne stave u kućni pritvor i izoluju od bilo kakvog kontakta sa spoljnim svetom. Ali ne samo iz razloga što bruka Amere, već, prvenstveno, zbog toga što je takav predsednik velika opasnost i to ne samo za Amere, već za celo čovečanstvo. Svedoci smo šta se ovih dana događa u Ukrajini, Ameri su režirali i aktivno učestvuju u toj strašnoj predstavi, ali to nije ništa u poređenju šta se može da dogodi za koji dan, a možda i koji sat. Izazivati, žigosati gebelsovskom propagandom, pretiti i permanentno napadati Rusiju, najveću vojnu silu na svetu, znajući kakvim nuklearnim nauruženjem Rusija raspolaže i javno, gotovo svakodnevno, nagoveštava da će da ga upotrebi, je najveći izazov, nikada u istoriji ljudske civilizacije nešto slično nije zabeleženo, najveća pretnja po nestanak ljudske civilizacije...

Ko to želi?

Odgovor je jasan - oni mračnjaci u USA koji vladaju Amerikom.

P.S.

Koliko je imbecilan sadašnja kreatura koja glumi predsednika Amerike dovoljno je pogledati pažljivije i ovo upustvo o njegovom ponašanjau - uputstvo okrenuo naopako, novinari bulje u tekst, a on u prazan papir.

Krstan Đ. Kovjenić

Bajden - šta sme da kaže.jpg
 
Председник США је Бајден.

Мозак постављача теме није у стању да схвати како то Америка функционише са сенилним старцем на месту председника.

То је зато што у Америци постоји систем (имагинарни појам за постављача) који не зависи од једног човека, тако да је, мање-више, небитно ко је председник, јер кад је он слаб, систем не дозвољава урушавање,

док, азијским деспотијама, попут Србије и сличних земаља, систем је оличен у једном човеку. А кад њега не буде било...све јово-наново, јер немамо систем који је јачи од појединца на власти.
 
Председник США је Бајден.

Мозак постављача теме није у стању да схвати како то Америка функционише са сенилним старцем на месту председника.

То је зато што у Америци постоји систем (имагинарни појам за постављача) који не зависи од једног човека, тако да је, мање-више, небитно ко је председник, јер кад је он слаб, систем не дозвољава урушавање,

док, азијским деспотијама, попут Србије и сличних земаља, систем је оличен у једном човеку. А кад њега не буде било...све јово-наново, јер немамо систем који је јачи од појединца на власти.
Manje vise tačno.
Samo sto ipak koliko toliko mora da bude zdrav i normalan u glavu.
Pošto ako je on takav suntav uspeo da postane prvi čovek USA,zamisli tek kakve sve karikature sede u nižim institucijama države.
Tako da bi onda mogli da se zapitamo da li je sistem zaista zdrav ili I tamo postoje ozbiljni problemi.
Mada i takav sistem je i dalje sigurno efikasniji i bolji nego u pojedinim despotijama.
 
док, азијским деспотијама, попут Србије и сличних земаља, систем је оличен у једном човеку. А кад њега не буде било...све јово-наново, јер немамо систем који је јачи од појединца на власти.
Zato u Srbiji vlast moze da se promeni, a u Americi, znaci, ne moze. Dakle Srbija je Demokratija u kojoj se odrzavaju izbori a Amerika Kina :think:
 
Тачно је да није битно ко је председник Америке. То може бити, као у овом случају и сенини старкеља Бајден. Као и сваки други, јер они су само марионете...грађани, глсачи, постали су безлична маса без икаквих права...не заносите се да је у питању "добар систем"...
 
Тачно је да није битно ко је председник Америке. То може бити, као у овом случају и сенини старкеља Бајден. Као и сваки други, јер они су само марионете...грађани, глсачи, постали су безлична маса без икаквих права...не заносите се да је у питању "добар систем"...
imas bolji?
 
Први корак је да треба сви да схвате да њихов систем не ваља :mrgreen:...наравно да је могући бољи ти мислиш да није?
ja ne mislim u tim kategorijama uopste, a kada me pitas za sistem. jel se riba cisti od glave ili od repa, i zasto da je cistimo uopste?

mislim, jel mi popravljamo ili menjamo sistem ako ne valja? mi smo sistem. nas ce da zamene, stanovnistvo,a ne sistem da cemo mi da menjamo, popravljamo, ili sl.
 
ja ne mislim u tim kategorijama uopste, a kada me pitas za sistem. jel se riba cisti od glave ili od repa, i zasto da je cistimo uopste?

mislim, jel mi popravljamo ili menjamo sistem ako ne valja? mi smo sistem. nas ce da zamene, stanovnistvo,a ne sistem da cemo mi da menjamo, popravljamo, ili sl.
Само сам рекао да је декица небитан лик као и свако ко је за њега гласао, ништа више, да не компликујемо...
 
Само сам рекао да је декица небитан лик као и свако ко је за њега гласао, ништа више, да не компликујемо...
E, pa dekicini glasaci mi se nece bas tako lako izvuci, kao ti.
nije sistem kriv, nego ko je pokrao izbore.
  • dems lopurde.
  • klintonoidi i ostale reptilije.
  • neokona partija rata.
  • 'luminati..
  • crni nobles.
  • kriptojese, 13 baksuzno pleme, aka f@k eussr.
 
Poslednja izmena:
E, pa dekicini glasaci mi se nece bas tako lako izvuci, kao ti.
nije sistem kriv, nego ko je pokrao izbore. dems lopurde.
klintonoidi i ostale reptilije.
neokona partija rata.
'luminati..
crni nobles.
kriptojese, 13 baksuzno pleme, aka f@k eussr.
Испада да су боље "источне деспотије"...тамо су људи више људи...можда је ипак систем...Путин се баш ових дана бави тим проблемчићима, али ови наши бајденовци не капирају, они мисле у Америци живи слободан свет...
 

Back
Top