Ко је по вама најбољи дриблер


svi su dobri , ima bar 5 FANTASTICNIH
Његов дриблиг је углавном у налету и гурне лопту по метар испред себе. Али има и тих ситниих покрета. Хтео сам рећи да Роналдињо стоји у месту и врти их око себе. Тако је теже проћи људе када су спремни да се окрену одједном. Да ли је лакше да те прођем у спринту? Или да стојим испред тебе и да пробам?

Роналдињо дрибла одлично јер је у младости играо футсал и ту се тражи доста брзине и мање простора имаш за дриблинге. Док остали фудбалери тренирају фудбал и немају тај осећај за скучен простор.
 
Његов дриблиг је углавном у налету и гурне лопту по метар испред себе. Али има и тих ситниих покрета. Хтео сам рећи да Роналдињо стоји у месту и врти их око себе. Тако је теже проћи људе када су спремни да се окрену одједном. Да ли је лакше да те прођем у спринту? Или да стојим испред тебе и да пробам?

Роналдињо дрибла одлично јер је у младости играо футсал и ту се тражи доста брзине и мање простора имаш за дриблинге. Док остали фудбалери тренирају фудбал и немају тај осећај за скучен простор.
ronaldinjo je bez sumnje isto sam vrh

nijanse i ukus su u pitanju

meni se cini da ronaldinju ipak treba malo vise mesta

i nisam video da predribla 4-5 na 5 metara

sto je mesi vise puta uradio

ima u videima koje sam postavljao
 
ronaldinjo je bez sumnje isto sam vrh

nijanse i ukus su u pitanju

meni se cini da ronaldinju ipak treba malo vise mesta

i nisam video da predribla 4-5 na 5 metara

sto je mesi vise puta uradio

ima u videima koje sam postavljao
Свакако су нијансе и наравно како ко преферира и сматра да дриблинг јесте добар. Ово је оно о чему говорим да му не треба простор да дрибла.

 
Od aktuelnih igraca Nejmar, Benzema, Karasko iz Atletika, Pogba kad hoce, De Brujne, Azar.. I naravno Mesi..
CR7 je isto odlican dribler, ali druga polovina mandata u Realu i sad u Juventusu se vise podredio golovima i statistici a manje igranja za publiku...
Mesi je realno najbolji...

Samo ni taj Mesi kolko god dobar ne moze u istu recenicu sa Ronaldinjom i Ronaldom Brazilcem jer su ova dvojica bili mnogo lepsi za oko i neuporedivo raznovrsniji...
Kazu i da je Dejo Savicevic u svoje vreme bio medju najboljim driblerima na svetu..
 
Pitanje je da li bi to danas prolazilo. S druge strane, Ronaldo i Ronaldinjo bi pravili dar-mar u bilo kojoj eri.
Dobar je bio i Pele, ali bi morao malo da se prilagodi. On je bio kompletan fudbaler pa je druga priča.
tad je trebalo da predribla osobu koja je trenirala jednom , dvaput nedeljno , nije posebno pazila na ishranu ,

ukratko , kao kad se sadasnji fudbaler povuce pa prodje nekoliko godina , bar 5.
 

Back
Top