Quantcast

Ко је по вама најбољи дриблер

Grindelwald

Aktivan član
Moderator
Poruka
1.735

svi su dobri , ima bar 5 FANTASTICNIH
Његов дриблиг је углавном у налету и гурне лопту по метар испред себе. Али има и тих ситниих покрета. Хтео сам рећи да Роналдињо стоји у месту и врти их око себе. Тако је теже проћи људе када су спремни да се окрену одједном. Да ли је лакше да те прођем у спринту? Или да стојим испред тебе и да пробам?

Роналдињо дрибла одлично јер је у младости играо футсал и ту се тражи доста брзине и мање простора имаш за дриблинге. Док остали фудбалери тренирају фудбал и немају тај осећај за скучен простор.

sasasta

Elita
Moderator
Poruka
22.063
Његов дриблиг је углавном у налету и гурне лопту по метар испред себе. Али има и тих ситниих покрета. Хтео сам рећи да Роналдињо стоји у месту и врти их око себе. Тако је теже проћи људе када су спремни да се окрену одједном. Да ли је лакше да те прођем у спринту? Или да стојим испред тебе и да пробам?

Роналдињо дрибла одлично јер је у младости играо футсал и ту се тражи доста брзине и мање простора имаш за дриблинге. Док остали фудбалери тренирају фудбал и немају тај осећај за скучен простор.
ronaldinjo je bez sumnje isto sam vrh

nijanse i ukus su u pitanju

meni se cini da ronaldinju ipak treba malo vise mesta

i nisam video da predribla 4-5 na 5 metara

sto je mesi vise puta uradio

ima u videima koje sam postavljao

Grindelwald

Aktivan član
Moderator
Poruka
1.735
ronaldinjo je bez sumnje isto sam vrh

nijanse i ukus su u pitanju

meni se cini da ronaldinju ipak treba malo vise mesta

i nisam video da predribla 4-5 na 5 metara

sto je mesi vise puta uradio

ima u videima koje sam postavljao
Свакако су нијансе и наравно како ко преферира и сматра да дриблинг јесте добар. Ово је оно о чему говорим да му не треба простор да дрибла.

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
19.454
Od aktuelnih igraca Nejmar, Benzema, Karasko iz Atletika, Pogba kad hoce, De Brujne, Azar.. I naravno Mesi..
CR7 je isto odlican dribler, ali druga polovina mandata u Realu i sad u Juventusu se vise podredio golovima i statistici a manje igranja za publiku...
Mesi je realno najbolji...

Samo ni taj Mesi kolko god dobar ne moze u istu recenicu sa Ronaldinjom i Ronaldom Brazilcem jer su ova dvojica bili mnogo lepsi za oko i neuporedivo raznovrsniji...
Kazu i da je Dejo Savicevic u svoje vreme bio medju najboljim driblerima na svetu..

Bari'91

Domaćin
Poruka
4.970
Sta bi Pele moro da se prilagodi? Covek je kompletna atleta u svakoj eri bi kido...daleko od toga da mislim da je najbolji igrac svih vremena...ali covek em je atleta em je tehnicar ubedjen sam da bi danas bio pa ono sto je Mbappe otprilike...sada dali bi bio bolji da li je meksi ili tvrdji na lopti ne znam tesko to oceniti na osnovi samih klipova...

sasasta

Elita
Moderator
Poruka
22.063
Pitanje je da li bi to danas prolazilo. S druge strane, Ronaldo i Ronaldinjo bi pravili dar-mar u bilo kojoj eri.
Dobar je bio i Pele, ali bi morao malo da se prilagodi. On je bio kompletan fudbaler pa je druga priča.
tad je trebalo da predribla osobu koja je trenirala jednom , dvaput nedeljno , nije posebno pazila na ishranu ,

ukratko , kao kad se sadasnji fudbaler povuce pa prodje nekoliko godina , bar 5.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.