Ko je Patrijarh gospodinu voditelju Ivanu Ivanovicu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
4.292
Ivan Ivanovic na tviteru je napisao ovo na slici ispod. I sad se ja pitam ako je on Srbin, to znaci da bi trebalo da je i NJEGOV patrijarh Irinej. A kako je on napisao "NJIHOVIM Patrijarhom", to znaci indirektno da Irinej NIJE i njegov Patrijarh. Jer da je i njegov Patrijarh onda bi napisao "imajte na umu da danas veliki broj gradjana Srbije iskreno zali za NASIM Patrijarhom".

I sad se ja pitam ako Patrijarh Pravpslavni NIJE njegov Patrijarh ko je onda njegov Patrijarh? Katolicki Papa mozda? Ili satanisticki neki demon??? Prosudite sami i znajte da sledeci put kada gledate njegovu emisiju da Pravoslavni Patrijarsi NISU njegovi patrijarsi.

ivan.png
 
Ivan Ivanovic na tviteru je napisao ovo na slici ispod. I sad se ja pitam ako je on Srbin, to znaci da bi trebalo da je i NJEGOV patrijarh Irinej. A kako je on napisao "NJIHOVIM Patrijarhom", to znaci indirektno da Irinej NIJE i njegov Patrijarh. Jer da je i njegov Patrijarh onda bi napisao "imajte na umu da danas veliki broj gradjana Srbije iskreno zali za NASIM Patrijarhom".

I sad se ja pitam ako Patrijarh Pravpslavni NIJE njegov Patrijarh ko je onda njegov Patrijarh? Katolicki Papa mozda? Ili satanisticki neki demon??? Prosudite sami i znajte da sledeci put kada gledate njegovu emisiju da Pravoslavni Patrijarsi NISU njegovi patrijarsi.

ivan.png

Lik je govedo .. govedo ima čobana
 
Грађани Србије (Православни) жале за својим Патријархом.
Шта је лоше написано?
Ја лично нисам љубитељ емисије дотичног, али, не видим проблем са овим статусом на Твитеру.

A zasto odgovaras na temu ako nisi procitao sta je napisao pokretac teme?
 
Pa to nije vise Srbin alo. Cim je preso u Islam on je postao islamista a ne Srbin. Zasto ga ne pitate jes se oseca on kao Srbin ili se oseca kao Musliman? I na kraju krajeva mozda ima takvim minoran broj cisto napravljenih da bi se rugali Srsptvu. I sta sad ako ima njih 10 ili 50 pa i 100 sad zbog tih i takvih mozemo reci da postoje mnogi ljudi koji su Srbi a nisu Pravoslavni? Eno u Bosnu imate Srbe koji su presli u Islam ali se vise ne zovu Srbima vec bosnjacima. Ili na kosovu oni koji su presli u islam nisu vise Srbi nego su siptari.
 
Pa to nije vise Srbin alo. Cim je preso u Islam on je postao islamista a ne Srbin. Zasto ga ne pitate jes se oseca on kao Srbin ili se oseca kao Musliman? I na kraju krajeva mozda ima takvim minoran broj cisto napravljenih da bi se rugali Srsptvu. I sta sad ako ima njih 10 ili 50 pa i 100 sad zbog tih i takvih mozemo reci da postoje mnogi ljudi koji su Srbi a nisu Pravoslavni? Eno u Bosnu imate Srbe koji su presli u Islam ali se vise ne zovu Srbima vec bosnjacima. Ili na kosovu oni koji su presli u islam nisu vise Srbi nego su siptari.
e pa u srbiji ima bar 20 posto gradjana koji su srbi ali nisu vernici spc-a
 
E tczb preterujes sa tumacenjem pravopisa .Nekad nije bitno sta pise nego sta se misli.
..................................................................................................................................................
Meni je preterivanje da ne upotrebim tezu rec , da posle sat vremena od objave upokojenja vec televizija izasla sa spremnim "posmrtnim"emisijama i materijalom.
To fizicki ne moze da se uredi za sat vremena , trebaju dani i meseci.
 
e pa u srbiji ima bar 20 posto gradjana koji su srbi ali nisu vernici spc-a
Има и ових који су попут постављача теме:
Чланови СПЦ, али тек толико да се то зове да су чланови. А у цркну задњи пут ушао кад је крштен.
 
Ha ha naso si gde da trazis dokaz u POLITICI ha ha. Ok ajde imenuj nekog imenom i prezimenom ko se izjasnjava kao Srbin a da je druge veroispovesti. A ne ovako rekla kazala bez imena i prezimena.
Стотине буњеваца у Суботици, нпр.
Неки се изјашњавају као Хрвати, неки као Срби, а сви су католици.
 
Ivan Ivanovic na tviteru je napisao ovo na slici ispod. I sad se ja pitam ako je on Srbin, to znaci da bi trebalo da je i NJEGOV patrijarh Irinej. A kako je on napisao "NJIHOVIM Patrijarhom", to znaci indirektno da Irinej NIJE i njegov Patrijarh. Jer da je i njegov Patrijarh onda bi napisao "imajte na umu da danas veliki broj gradjana Srbije iskreno zali za NASIM Patrijarhom".

I sad se ja pitam ako Patrijarh Pravpslavni NIJE njegov Patrijarh ko je onda njegov Patrijarh? Katolicki Papa mozda? Ili satanisticki neki demon??? Prosudite sami i znajte da sledeci put kada gledate njegovu emisiju da Pravoslavni Patrijarsi NISU njegovi patrijarsi.

ivan.png
GDE je on napisao NJIHOVIM!? ne samo da imas samo i iskljucivo teorije zavere kao teme-vec i izmisljas. Covek se lepo objektivno postavio jer da je napisao "za NASIM "patrijarhom-opet, osudila bi ga neka druga strana. Ali neee, tvoj izopaceni mozak je odmah izmislio celu bajku, mit, knjigu oko-necega NEPOSTOJECEG! Bolestan si drugar.. i ocigledno-bas nemas pametnija posla u zivotu umesto da ovde lupas gluposti. Ali najbukvalnije.
 
Ha ha naso si gde da trazis dokaz u POLITICI ha ha. Ok ajde imenuj nekog imenom i prezimenom ko se izjasnjava kao Srbin a da je druge veroispovesti. A ne ovako rekla kazala bez imena i prezimena.
Ja znam dosta ljudi koji su-ateisti. I bolji su ljudi od dobrog dela "vernika"-tj fanatika poput tebe. Znaci Srbi jesu a pravoslavci nisu. I ? Sta cemo sad?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top